2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Sükür canim gözün aydin hani varsa bir foto alirizz yavrucaktan

canim benim enfeksiyon cikti tahlil sonucumda ama nerden baksan tahlildi aciklanmasiydi haftasonu araya girdi doktorla iletisime gecmemdi derken 1 hafta gecti. o sure zarfinda bol su ictim. cok asiri agrin yoksa kontrolunu bekle istersen karar senin tabiki

Yaaaa kuzum erkek de olsa kız da olsa sevinirsin ilk çocuğun sonuçta , benimkiler bana aşık, oğullarım, ben de onlara tabiisi sadece değişik bir cinsiyet de tatmak isterim , bunu her yerde anlatamiyorum. Dillerine doluyorlar beni, yok neymiş ya bu da erkek olursa, yok aman ben naparmisim , işinize bakın ben gayet mutluyum halimden demek istiyorum diyemiyorum. kibarca sokuyorum lafı ama. Burda saçma sapan muhabbetlere malzeme olmamak benim de hoşuma gidiyor , dolayısıyla canı gönülden kız olsun istiyorum bunu bir tek burda dile getirebiliyorum. Bir de Rabbime söylüyorum tabiiki herkeslerden en önce
Bana da benimki hep kız geliyor bi tane düşük yaptım erkek hissettim bunda kız hissediyorum eşimde erkek hissediyor ♥

Allah'ım kalbindekini Versiiiin

Ya bunu ilk defa duydum. Benim de kesem direk fasulyeye benziyor 2 gün önce doktora gittim. Acaba erkek mi bakalım ?
Evet ve beyaz olunca bi de diyorlar sağ tarafında olunca kız. Facebook'ta bi grup var cinsiyet tahmini bana orda kız dediler ramzi teorisine göre ymiş o da kesenin giriş şekline göreymiş

Günaydinn güzel kizcelerr bugün güne kasik agrisiyla basladim 10+6 dsyiz normal midir bu kasik agrisi ya ilk baslardaki agri gibi bi agri.. var mi bu zamanlarda yasayan canlar?
evet ben de 10+3teyim. ilk zamanlardaki gibi olan ağrı geri geldi yine. normaldir diye düşünüyorum, en azından bebişin sağlıklı olduğu yönünde yorum yapmak istiyorum :)

Bende 10 haftadayım ilk gebelik bende çok kararsızım risk yüksek vs çıkarsa hamilelik zehir olacak diye korkuyorum

Yaa ne güzel uzun uzun incelemis masallah kuzuya saglikla alin kucaginiza insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…