2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ya kizlar bisey sorucam size.. 2 gün evvel de olmustu. Peceteyle silerken peceteye balgam gibi bisey geldi cok cok acikti rengi sari biile diyemem ama fark ettim kivamindan.. neden olabilir bu? Var mi böyle birsey yasayan?
Berrak şeffaf kokusuz bir akıntı ise çook normal doğuma kadar çok olacak kormayın sarı kokulu kanlı kahverengi sümüksü bir yapıdaysa doktorunuza haber verin kalanı normal

Benimde bügün kontrolum var inşallah iyi haberler alırız burayi takip et paylaş ama kimsenin
Anlattığı olumsuz bişeyleri kafana takma kendimden söylüyorum kızıma hamileyken grupta anlatıkları şeyleri çok fazla kafaya takıyordum be sonum hep sabah hastanelikti o yüzden şimdi bilgili olduğum için burayada çok sık girmiyorum çünkü düygüsaşıyoruz ve allah korusun biri bir olusuzluk yaşayınca bizde hem korku hem üzüntü yaşıyoruz bizide etkiliyor hamilelikte herşey psikolojiye bağlı iyi düşün her zaman iyi olur kotu düşünürsen herşey kotu olur o yuzden hep pozitif düşünelim

ben ilk günden beri acıkıyorum bu saatlerde kahvaltı yapasım geliyo benim de 5 gün gerideydi özelde haftasıyla uyumlu çıktı, devletin cihazlarına iyice gücenim sarsıldı belki baştan beri haftasıyla uyumluydu. bir de son günlerde yürüyüşte hep sancı giriyo bugün de oldu korktum kontrole kadar yürüyüşü bırakıcam gibi

kızlar 13. haftada olanlar cevap verebilir mi ben 13 e girdiğimden beri gözümü açamıyorum sürekli uyumak istiyorum bir de 5 dk. bile yürüsem kramp girmeye başladı sizde de böyle mi?
Ben 12. Haftanın içindeyim bir kaç gündür uyku hali çok arttı, akşamları erken yatıyordum hamilelik başladığından beri ama bu kez sabahları da fenayım

Ben 12. Haftanın içindeyim bir kaç gündür uyku hali çok arttı, akşamları erken yatıyordum hamilelik başladığından beri ama bu kez sabahları da fenayım
12-13te büyümesi katlanıyomuş onunla ilgili sanırım, şu kramplar da sinirimi bozuyo benim. doktor yarım saat yürüyebilirsin demişti bi haftadır 300 metre yürüyorum dönerken sancı giriyo dün de oldu korktum bırakıcam galiba yürüyüş olayını

Günaydın kızlar. Gebeliğimin onuncu haftasındayım ve ikili test konusunda kafam karışık. Testle ilgili bir sürü şey okudum ve biraz da okuduklarımdan çekiniyorum açıkçası şuan yolun çok başındayım ve olumsuz bir şey söylense bütün hamilelik boyunca kafama takacağım kendimi biliyorum. Yaşım 25 sizce bu testi yaptırmama gerek var mı?

Gerçekten ne kadar benziyor seninle hikayelerimiz. Sadece ben o süreçte hiç ciddi bir tedavi görmedim. Hep kendiliğinden oldu gebelikler ama bir şekilde sonlandı. Ben de tam artık bir kez de olsa tüp bebek deneyelim dediğim zaman aldım güzel haberi. Bugün randevum var çok gerginim
Allah isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsin inşallah

Bu kararı herkes eşiyle her yönünü konuşup öyle vermeli bence. İlk gebelikte 29 yaşındaydım ve şeker yüklemesi hariç hiçbirini yaptırmamıştim. Ayrıntılı ultrasona girdim elbette. Zaten sorunlu çıksa da aldiramam diyorsan hiç strese girmeye gerek yok. Ama dediğim gibi eşinle ve doktorla enine boyuna konuşun bu konuyu

Özelde 2li tarama kan sonucu kac günde cikiyor bilgisi olan var mi 1 hafta oldu hala sonuc yok hastanenin sitesine bakiyorum orda da beklemede yaziyor hala
ben 17 ocakta verdim dün sonucum cikmis. ama ozelde yaptirdm diye herhalde e nabizima.dusmemis sonuc. heycanla haftaya sali icin bekliyorumki cinsiyet ogrenmek icin gitcegim bide ikili sonucumu Rabbim guzel haberler almamizi nasip etsin

Son düzenleme:
Güzel anneler günaydiiinn ayy ben dün aksam 8 de uyudum 8 dee esim koltuktan kaldirdi yatakta yat bari diye ben hala gozum kapali gittim yataga adam dalga geciyor isten geldm geleli uyuyon diye bana noldu bole ya acayip uyku var. oyle bi ac uyandimki sekerim dustu herhalde 12+6 olduk ve geceden beri kasik agrim var gene. bebek buyuyor endise etme diye telkinliyorum kendimi.
Meliss85 Canim olumsuzu cagirma. dua et guzel haberlerle dönmeni bekliyoruz inşallah

Berrak şeffaf kokusuz bir akıntı ise çook normal doğuma kadar çok olacak kormayın sarı kokulu kanlı kahverengi sümüksü bir yapıdaysa doktorunuza haber verin kalanı normal
Yok koku yoktu canim ama sümüksüydü rengi de cok asiri acik sarimtirakti. Parca halinde olunca bi de anlam veremedim. Tesekkür ederim

Hepinize günaydın dostlar kontrolumuze azzz kaldı cuma günü bizimde çokkk özledim 15 gün olacaaaakkk ilk bebek diye mi böyle bilmiyorum ama çok özledim ultrasona göre gittiğimizde 13+2 olacak adete göre 12+6 bakalım ayyy çokkk büyümüştürrr Allah'ım evlatlarımıza sağliklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ♥

Yarın gideceğim dahiliyeye bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…