2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Orda saat kaç canım? Ne zaman randevun? Herşey yolunda inşallah haberlerini bekliyoruz

Kuzum kimse bana burda inanmıyor ama gögüs ucu normale göre karardı ise erkek, daha beyazladı ise kız; bizim oranın şaşmayan koca karı yöntemi budur
Hepinize bakın diyorum kimse demiyor ki bacım sanki benim ki beyazlamış o zaman kız mı olacak

İnşallah güzel haberler alırsınız doktor öncesi çok normal bu panikler ben doktor öncesi iki gece ne terlemiştim rüyalarımda bize de güzel haberlerinizi yazın mutlaka
Aslında iyidim,ta ki forum haberlerini görene kadar,inşallah canım güzel haberlerimi paylaşırım

Benimki baya karardı,bugun farkettim,acaba dogru mu?!

Yaa baktim simdi ama benim rengi pek degismemis sanki hamilelik oncesi neyse hala oyle gibi

Işte benimde simdiden başladı,saat yaklaşınca benimde böyle olucak biliyorum

Benimki baya karardı,bugun farkettim,acaba dogru mu?!
Şaka bir yana benim kızda bir büyüğümüz sormuştu ne saçma soru demiştim sonra açıklayınca anladım, cidden benim kızımda gögüs uçlarım normale göre daha açık rengi olmuştu emzirirken falan da hep öyle gitmişti;sonra ablamı hatırlıyorum onun oğlu olmuştu zeytin gibi kararmıştı gögüs uçları (bizde yeme içme durumu yada ne bileyim bulantı çok olursa kız, az olursa erkek olur derler ya onlar hiç tutmadı yada işte ne bileyim kız bebek annenin güzelliğini alır derler ya yada kız da dağınık kilo alır derler bana 9.ayda bile her gören erkek Di mi diyordu tek bu teori tuttu, yarın sende de tutarsa bu teoriye adımı veririm artık )

Kızlar hiç aranızda steteskop ile kalbi dinlemeye deneyen var mi?? Ben denedim ama hic bişey anlayamadım,karnım ici savaş alanı gibiydi,hırıltı,gürültü acayip acayip sesler

Hemen teorimizi çürütme dur , dur bak Meliss85 inki kararmış belki yarın doktor cinsiyet tahmini yapacak o zaman benim teori tamamen ya çöpe gidecek yada tutacak
Ama benimki beyazlamamis da belki erkendir kararir daha hala bi umut var yani teorinin tutmasi icin yarin melisle netlestiriyoruz bu mevzuyu

Inşallah tutar,aslında hep erkek hissediyorum neden bilmiyorum,esimde öyle kusmalarim bulantilarim olmadi,yüzümde sivilce lekeler da cikmadi,uçları kararmış...acaba olur mu diyorumama cok ekşi yiyorum,turşusuz bir gun geçmez,(hani diyorlar ya erkekte tatli ister canı)

Benımde ilk. Tabıkı oncelık saglık hangısı nasıp olursa amenna ama gel görki gönül elbet birini daha cok ıstıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…