2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ya kizlar bisey sorucam size.. 2 gün evvel de olmustu. Peceteyle silerken peceteye balgam gibi bisey geldi cok cok acikti rengi sari biile diyemem ama fark ettim kivamindan.. neden olabilir bu? Var mi böyle birsey yasayan?

Ya acaba gerçekten de hissettiğin oluyor mu bende erkek gibi hissediyorum ama kızım olduğu için korkuyorum kendi düşüncemden acaba kız erkek ayrımı mı yapıyorum içten içe kızıma haksızlık mi yapıyorum diye düşünüyorum 2 3 haftaya çıkar ortaya o zaman belli olur ben mi böyle düşünüyorum yoksa gerçekten hissediliyor mu diye 😅
Cnm ben ilkinde hissetmistim. Kendi doktorum goremedi baska dr.ye gitmistim. O %98 kiz demisti ama ben erkek diyordum. Epey gec ogrendik ama oglum oldu. Bu sefer degisik bir gebelik geciriyorum. Kesin bu kiz diyordum ama 2gundur progesteron icmiyorum. Bulanti kusma kalmadi. Kiz oldugu icin degil oral yoldan gece aldigim haptanmis demekki. 2 gundur ben de merak etmeye basladim. Cok emindim cunku 😅 ama benim icin hic farketmez. Sadece saglikli olsun yeter. Hatta kiz gozumu cok korkutuyor. Yigenlerim de hep erkek, hic tecrubem yok. Kiz olursa esim, erkek olursa oglum daha cok sevinir. Ikisinin de basimin ustunde yeri var. Saglikla gelsin herkesin yavrusu 🐣

Cnm ben ilkinde hissetmistim. Kendi doktorum goremedi baska dr.ye gitmistim. O %98 kiz demisti ama ben erkek diyordum. Epey gec ogrendik ama oglum oldu. Bu sefer degisik bir gebelik geciriyorum. Kesin bu kiz diyordum ama 2gundur progesteron icmiyorum. Bulanti kusma kalmadi. Kiz oldugu icin degil oral yoldan gece aldigim haptanmis demekki. 2 gundur ben de merak etmeye basladim. Cok emindim cunku 😅 ama benim icin hic farketmez. Sadece saglikli olsun yeter. Hatta kiz gozumu cok korkutuyor. Yigenlerim de hep erkek, hic tecrubem yok. Kiz olursa esim, erkek olursa oglum daha cok sevinir. Ikisinin de basimin ustunde yeri var. Saglikla gelsin herkesin yavrusu 🐣
Bende öyle biliyorum erkek kendini çok çabuk belli ediyor ya

Ya kizlar bisey sorucam size.. 2 gün evvel de olmustu. Peceteyle silerken peceteye balgam gibi bisey geldi cok cok acikti rengi sari biile diyemem ama fark ettim kivamindan.. neden olabilir bu? Var mi böyle birsey yasayan?
ben hamilelik basindan beri yasiyorum. sonra rengi.git gide sariya döndü. idrarimda enfeksiyon cikti. doktorum tek kullanimlik toz ilac verdi suya katmali. bide fitil. ama toz.kullancam sadece fitili kullanmicam. balgam gibi benziyo boyle yapiskan uzayan bi kivamda.

Normalde tansiyonum 10/6 veya 11 civaridir . Bugün 14e kadar çıktı

Gittiğimde 12yi bitiriyor olacağım ins bana da kız der 🤩🤩
Allah'ım gonlundekini hayırlısıyla kolaylıkla nasip etsin İnşallah cnmm. Foto atmayı unutma 😍

Bayanlar ikili teste cinsiyet belli oluyomu benim sonuçlar bugün çıktı
İkili sonuçlarına göre bilmiyorum ama fotosu varsa nubu gözüküyorsa belki yorum yapılabilir.

Ben de eşim için kız istiyorum vallahi 😅 tabii ben de süslerim bıcır bıcır eve renk katar diye de istiyorum , hayırlısı Allah'tan... Benim iki oğlumu da kıza benzettiler. İkisi de bacak açmadı biri 16 hafta diğeri 18 haftaya kdr. Geç gösterirse kız falan olayı yok yani. Bu eğer kız ise şaşırmam. Şak diye açtı 12. Haftada herşey ortadaydı 😂

Canım karnını bir anda çok fazla doyurma. Azcik aç kalk yemekten. Belli bir saatten sonra yemek yeme akşamları. Bir de ekmek türevlerini kes. O zaman rahatlayacaksin.

Canım mineral eksikliğin vardir ben Mfk nin minerasini kullanıyorum yaklaşık 6 aydır. Sayesinde ağrılarım baya bir az.
Canım yesem de kusuyorum ki sürekli hazımsızlık gaz midem de mide asidim geri geliyor :KK43: bir de boğazımda bir şey takılmış hissi acaba kusmaktan tahriş mi oldu reflü değiş mi

ben hamilelik basindan beri yasiyorum. sonra rengi.git gide sariya döndü. idrarimda enfeksiyon cikti. doktorum tek kullanimlik toz ilac verdi suya katmali. bide fitil. ama toz.kullancam sadece fitili kullanmicam. balgam gibi benziyo boyle yapiskan uzayan bi kivamda.
Anladim canim gecmis olsun, ben de bi yarin arayip sorayim o zaman. Aynen ayni balgam gibi sümüksü böyle uzamiyodu cekmeye calistim peceteyle uzamadi

Çok geçmiş olsun, Rabbim sabrını versin, ferahlık versin, seni çok iyi anlıyorum..
Normal canım olabiliyor, kendini çok yorma

Yaaa hiç korkutmasın inanki kızlar melek melek😍 benim kızım maşallah sübhanallah doğduğundan beri hiç zorluk çıkarmıyor bana 5 yaşında şimdi düşük tehlikem olduğu için sürekli yatmam gerek evin içinde herşeyini kendisi halleder hiç sıkıldım anne bile demez kuzum 2 haftadır dışarı da gidemiyor Allah herkese böyle evlat nasip etsin inşallah erkekten korkulur laf dinlemiyolar ve dediğim dedikler 😂 cevremden yeğenlerimden görüyorum ama kızlar çok uysal nazlılar

X