2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hamilelikle mi başladınız yoksa daha önce mi ben tiroit ilacına başladıktan sonra 1ay sonra hamile kaldım hala da kullanmaya devam ediyorum
Benim senelerdir var canım yaklaşık 9 senedir içiyorum ilk 50 ile başlamıştım ilk hamileliğimde 75e çıkmıştı.. kontrollere gidiyorum sürekli arta arta bu kadar oldu zamanla

kızlar bende evde yemek yapmayı bıraktım bir süredir kayınvalidem gönderiyordu o şekilde yiyordum artık onuda yemek istemiyorum midem almıyor ama bana dışardan bişeyler söyle deseler tüm pis boğazımla herşeyi yerim onlardan midem bulanmıyor sağlıksız şeylere iştahım çok açık ev yemeği kötü geliyor sizinde öyle oluyor mu ben mi şımarıyorum yoksa 🤦🏽‍♀️
Ben de öyleyim katı şeyler midemi bastırıyo ev yemekleri yiyemiyorum maalesef :KK43:

Benim tam tersi canım normalden çok daha fazla yeme ihtiyacı hissediyorum ve yiyorum çok rahat sinir oluyorum ama yedikçe yiyesim geliyor😔 ni tatlı bi tuzlu bi ekşi allah ne verdiyse 🤦🏼‍♀️
Ne güzel canım benımde öyleydi aslında ama son 4-5 gündür hiç iyi değilim endişeleniyorum bebeğin gelişimini etkiler diye

Benim iştahım çok açık. Sürekli yemek istiyorum. Yersem iyiyim yemeyince halsiz hissediyorum kendimi. Normalde de açlığa dayanamam ama şimdi hiç dayanamıyorum
Benımde yemeyince sanki şekerim düşüyor gibi elim ayağım titriyor birkaç lokma yiyorum zar zor :KK43:

kızlar bende evde yemek yapmayı bıraktım bir süredir kayınvalidem gönderiyordu o şekilde yiyordum artık onuda yemek istemiyorum midem almıyor ama bana dışardan bişeyler söyle deseler tüm pis boğazımla herşeyi yerim onlardan midem bulanmıyor sağlıksız şeylere iştahım çok açık ev yemeği kötü geliyor sizinde öyle oluyor mu ben mi şımarıyorum yoksa 🤦🏽‍♀️
Benım ne ev ne dışarıdan ama pişirtmiyorum o salça soğan kavurmayı düşünmek bile midemi bulandırıyor ne güxel 0 bulantıydı ilk zamanlar endişeniyordum bile hatta ama sonradan başladı bende umarım en kısa sürede geçer :KK43:

Ne güzel canım benımde öyleydi aslında ama son 4-5 gündür hiç iyi değilim endişeleniyorum bebeğin gelişimini etkiler diye
O kadar çok etkileniceğini sanmıyorum canım sürekli kusan arkadaşlarımız var merak etme iyidir bebiş az az sık sık yemeye çalış canım inşallah düzelir

O kadar çok etkileniceğini sanmıyorum canım sürekli kusan arkadaşlarımız var merak etme iyidir bebiş az az sık sık yemeye çalış canım inşallah düzelir
Öyle yapıyorum canım en azından meyveden vitamin alayıö diye meyve falan tüketmeye çalışıyorum umarım bir an önce geçer bu da :KK43: valla her hafta farklı bir şey yaşıyorum değişik bir durummuş hamilelik :)

Tüp bebkle hamile kalan arkadaşlarım özel olucak ama sormam lazım 🤭🤭 doktorunuz birliktelik konusunda birşey söyledi mi ya da sordunuz mu? Ben sormadım da unutuyorum hep bebeği merakımdan..

Tüp bebkle hamile kalan arkadaşlarım özel olucak ama sormam lazım 🤭🤭 doktorunuz birliktelik konusunda birşey söyledi mi ya da sordunuz mu? Ben sormadım da unutuyorum hep bebeği merakımdan..
Benim tüp bebek değil ama doktorum ilk üç ay yasakladı 👍

İlk 3 ay yasak 🤭 Tüp bebek benim ama kanama alanımda var azda olsa bu yüzden bile yasak. Transferim 10 Aralıkta oldu o günden beri yasak bize☺️

X