2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım annelerr merhaba🥰 yarın doktor randevum var sonunda 🙏🏻 bir ay sonra yine görücem bebeğimi, aşırı heyecanlıyım şimdiden 🙈 sabah baya erken gidicem kahvalti yapmadan, ama bebek hareketli olsun diye cikolata falan yiyip mi gidiliyor nasil gitmem lazim söyler misiniz🙈 tam 11 haftalik bugün, yoksa cikolata icin erken mi😅
ay ben 11+5de gittim yan döndü bagdas kurdu kendini acmadi ama cidden actim cocugun sucu yok😅 dr oynatti etti bi tahminim var ama net 13. haftada soylicem gel dedi. 13. hafta kontrol oncesi kapida yicem cikolatayi😂😂

ay ben 11+5de gittim yan döndü bagdas kurdu kendini acmadi ama cidden actim cocugun sucu yok😅 dr oynatti etti bi tahminim var ama net 13. haftada soylicem gel dedi. 13. hafta kontrol oncesi kapida yicem cikolatayi😂😂
Yaa yerimm onun bagdasini😍 Valla ben de minnos uyansin diye sabahin köründe kahvalti yapip giderim diye düşünüyorum, etkisi var mı bilmiyorum ama😅 burda herkes bebegim kipir kipirdi yazip durdu heveslendim çok uyandiramazsak biraz üzülürüm sanki🙈

Ay bende bir de iştahsızlık bütün gün hiçbir şey yemeden yatabilirim ama bu seferde şekerim düşüyor sanki :KK43:
amaann düşmesin şekerin aç bırakma annişi kendini
bende bulantı yok canım ama benımde o eskı halımden eser yok yarın Allah ın ıznıyle 10 haftalık olacagım ama bende merak edıyorum ne zaman duzelırız
düzelicez inşallah bee umutla bekliyoruz 😂
Al bendende o kadar. makyaji sadece görüş günu yapiyorum bebisime susleniyorum😂😂😂
dün eşime diyorum ki inşallah bu sıpalar ilerde bizim kıymetimizi bilirler 😂
Kizlarrr sacma bi sorum olcak🤓 Saclarim perma gibi kivircik benim. acaba bebisimin saclari bana cekme olasiligi nedir😂 baskin gen mi kivircik eskiden hep oyle duyardim.
ayyy çekse ne güzel olur ne şanslısınn

Canım annelerr merhaba🥰 yarın doktor randevum var sonunda 🙏🏻 bir ay sonra yine görücem bebeğimi, aşırı heyecanlıyım şimdiden 🙈 sabah baya erken gidicem kahvalti yapmadan, ama bebek hareketli olsun diye cikolata falan yiyip mi gidiliyor nasil gitmem lazim söyler misiniz🙈 tam 11 haftalik bugün, yoksa cikolata icin erken mi😅
Ben yedim ve kıpır kıpırdı bebişim.11+2de gitmiştim .Deneyebilirsiniz 💕 güzel haberler alın inşallah 🙏🏼💐

Yaa yerimm onun bagdasini😍 Valla ben de minnos uyansin diye sabahin köründe kahvalti yapip giderim diye düşünüyorum, etkisi var mı bilmiyorum ama😅 burda herkes bebegim kipir kipirdi yazip durdu heveslendim çok uyandiramazsak biraz üzülürüm sanki🙈
ben bunları ilk kez duyuyorum vallahii bilmediğimiz ne çok şey varmışşş :halay: en son aç karnına gitmiştim sabah çok erken diye bebişlerden biri muhtemelen uyuyordu diğeri fink atıyordu bir ters bir düz hiç rahat durmadıı

Kizlarrr sacma bi sorum olcak🤓 Saclarim perma gibi kivircik benim. acaba bebisimin saclari bana cekme olasiligi nedir😂 baskin gen mi kivircik eskiden hep oyle duyardim.
Evet canım kivircik baskin sana benzeyebilir saclari😍 kivircik sacli erkek bebesi de cok tatli oluyor yaa😍 erkek tahmin ediyordunuz diye hatirliyorum ama 🙈

ben bunları ilk kez duyuyorum vallahii bilmediğimiz ne çok şey varmışşş :halay: en son aç karnına gitmiştim sabah çok erken diye bebişlerden biri muhtemelen uyuyordu diğeri fink atıyordu bir ters bir düz hiç rahat durmadıı
İki tane olunca biri uyusa da digerini izliyorsun ama bizde bi tane😅😅🙈 mecbur uyanacak o bebek🙈 tabi insallah sagliklidir da uyusun uyansin hepsi bos🥹🥹

Ahhh süpersinnn kesin denicem ilk defa çikolata yicem 11 haftadir🥹😅
Ne tatlı heyecanlar bunlar 🙈💕 kilo almamak için mi yoksa midenizi bulandırdığı için mi yemediniz ? Bana da çikolata 3-4 gündür bi bulantı yapıyor da o yüzden sordum 🙈

Hadi yaa🙈🙈😅😅 acele mi etmisim😅 sanki burda biri yazmisti doktoru cikolata ye demisti diye hatirladim ama belki baska topictir🙈 insallah canımm bir ay cok uzun geldi bana, kalbinin attigini duymak bile cok iyi gelecek🙏🏻
Çikolata ve vişne suyu içince çok hareketleniyormuş🙈

İştahsızlık var mı kızlar canım hiçbir şey istemiyor ekşi elma portakal suyu vs yiyorum napim :KK43: yemek yesem bile ölmeyecek kadar

Ne tatlı heyecanlar bunlar 🙈💕 kilo almamak için mi yoksa midenizi bulandırdığı için mi yemediniz ? Bana da çikolata 3-4 gündür bi bulantı yapıyor da o yüzden sordum 🙈
Hem de ne heyecan😍 bulantım yok benim ama hic tatli yeme istegim yok hamile kaldigimdan beri tuzlu baharatli yemek istiyorum. Canım istemeyince de yemedim acikcasi paketli yiyecek diye🙈

Kızlar ben geldim bebek çok iyi maşallah çok rahatladımm gelişimi önde kalbi güp güp çok şükür rabbime 2 hafta sonra testler için çağırdı fakat fetal dna gen testi önerdi doktorum Ankarada oturuyorum eurofins firmasını önerdi arattırdı hatta beni 2 ayrı pakete fiyat aldım Ankarada olup başka firmadan fiyat alan birileri varsa beni bilgilendirebilir mi? Çok kararsız kaldım

İştahsızlık var mı kızlar canım hiçbir şey istemiyor ekşi elma portakal suyu vs yiyorum napim :KK43: yemek yesem bile ölmeyecek kadar
Benim iştahım çok açık. Sürekli yemek istiyorum. Yersem iyiyim yemeyince halsiz hissediyorum kendimi. Normalde de açlığa dayanamam ama şimdi hiç dayanamıyorum

Kızlar ben geldim bebek çok iyi maşallah çok rahatladımm gelişimi önde kalbi güp güp çok şükür rabbime 2 hafta sonra testler için çağırdı fakat fetal dna gen testi önerdi doktorum Ankarada oturuyorum eurofins firmasını önerdi arattırdı hatta beni 2 ayrı pakete fiyat aldım Ankarada olup başka firmadan fiyat alan birileri varsa beni bilgilendirebilir mi? Çok kararsız kaldım
Ben istanbuldayim canım eurofins ve panoramadan fiyat aldik biz. Farkli farkli paketleri var ama İkisinde de ayni seylere bakan paket Eurofinste 400 euro fransaya gonderiyorlar, panoramada 450 dolar amerika diye hatırlıyorum. Ankarada da fiyatlar benzerdir.
Bebegine de kocaman bir masallah🧿🧿 rabbim sagligini daim etsin😍

X