2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ahahahhh eveet cok lazim olacak benim de 2-3 gündür göğüslerim acimiyor. Gogus acisi bile ne kadar cok etkiliyormus yasam kalitemi, nasil rahatim simdi su an bel agrisi var bende, siradaki level ı merak ediyorum

Bana da oluyor canını sıkma doktor bebek gelişiyor demişti

Canım benımde aynı durum oldu 9 haftalığız endişelendim bende ama eahim büyüdüğü İçin iki gündür ara ara sol ara ara sağ değişik bir ağrı oluyor sen naptin doktoruna sordun mu
Yarın şehir Hastanesi'ne gitmeyi düşünüyorum canım randevu alamadım ama direk gidecem inş

Ahahahhh eveet cok lazim olacak benim de 2-3 gündür göğüslerim acimiyor. Gogus acisi bile ne kadar cok etkiliyormus yasam kalitemi, nasil rahatim simdi su an bel agrisi var bende, siradaki level ı merak ediyorum
Ben de vallahi her gün bugün ne olacak acaba diye uyanıyorum hayat kalitem hiç yok zaten şu an ev almış başını gidiyo hiç birşey yapamıyorum bulaşık bile dizip boşaltamıyorum hemen yorulup midem bulanıyo kim yapacak bu işleri hiç bilmiyorum

Kaşıntı bende var, gece bile gögüs ucumu kaşırken uyanıyorum, öyle daha büyüme falan yok büyüse çatlamaya başladı diyeceğim ama yok sadece kaşınıyor

Seninle aynıyız canım ben gece yatmadan 2 tane prilam alıyorum. Bulantım hiç geçmiyor, ama gündüz nispeten akşama göre daha az, akşam hem kusma hem bulantı hat safhada, sanırım 3. ilacı atmam lazım kusmamak için ama onun için de direniyorum

Yaa sende zor seyler yasamissin canim insallah bu yavrunu huzurla saglikla buyutursun

Ayy kizlar gobegim ve yanları bir kasiniyor anlatamam ben herhalde baya bi catlicam gibi. nemlendiriyorum genede kasiniyor deli gibi. hemen baslamam lazm catlak kremine

Ayy kizlar gobegim ve yanları bir kasiniyor anlatamam ben herhalde baya bi catlicam gibi. nemlendiriyorum genede kasiniyor deli gibi. hemen baslamam lazm catlak kremine
Benim de kasiniyor ben bebe yagi sürüyorum dalinin iyi geliyor ama gene de kasindigi zaman avucumun iciyle ovaliyorum normal kasimiyorum hiç ki catlamasin insallah bu kadar çabaya catlamaz

benim de 13. haftaya girdim ve karnım iki hagtadır falan aşırı şiş bayağı 6 aylık gibi, çatlaktan korkuyorum ama yağlar tüylenme yapıyo temiz içerikli nemlendiriciyi de doktora sormak için randevumu bekliyorum

Prılam bana çare olmadı bazen onzyd içiyorum o biraz rahatlatıyor gibi oluyor ama bazı zaman geliyor o bile bana mısın demiyor seruma gidiyorum artık. Serum sonrası bile istifra ettiğim oluyor o derece kötü yani. 16.haftaysa o zaman benim 6 haftam daha var

Ben 10+2 yim biraz daha azaldı gibi eskiye göre
Bundan sonra azalır diye kendimi motive ediyorum
Sadece yorulduğum zaman midem bulanıyo tansiyonum düşüyo ben de hep dinlenir yatar haldeyim ev işi bile yapmıyorum
Ev işi bende yapmıyorum ikiz olduğu için biraz daha fazla dikkatli olmam gerekiyor. 9+5 im bugün ama hala devam ediyor

Tüylenme yapmayan yağları seçmeye çalışın. Kakao, kayısı falan yapmaz herhalde. Maksat orayı nemli tutmak.

ya ahahahahahahaha yalnız bu kadarı da çok tuhaf hayır kazayla olsa sevinmeyecek mi, gel otur nasıl yaptığımızı adım adım anlatayım deseydin
Yav bir de anamın babamın yanında sordu bu soruyu... Belki benim anam babam leyleklerin getirdiğine inanmak istiyor, ne bulandırıyon ortalığı

Çok garip bir soru ya, bana her sorulduğunda ilk defa soruluyor gibi şaşırıyordum. Nasıl yapıldığı malum olan bir şeyi bu kadar açık sorabilmeleri ne bileyim epey garip. Kaldı ki balayından döndükten yani nikahtan 1 hafta sonra halası sizin çocuğunuz olmuyor mu yoksa demişti Garip bir sülale...Kayınvalidemi genel olarak severim fakat bence de Allah hepimize sabır versin, çünkü bu süreçte bazen iyi niyetle söylenen bile yanlış anlaşılıyor.

Yav bir de anamın babamın yanında sordu bu soruyu... Belki benim anam babam leyleklerin getirdiğine inanmak istiyor, ne bulandırıyon ortalığı
valla yaşlılar saygı bekliyolar da keşke onlar da saygılı olsa, çok sinir bozucu bi de anne babanın yanında sormak çok hadsizlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…