2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Fistik anneler ben geldim ışık hızında 🥰 bebisin gelisimi gayet güzel suyu vs beğendi doktor. 5.5 cm olmuş kan verdik ikili test için. Ense kalınlığı 1.1 mm dedi. Burun kemiği oluşmuş. Ongorumu söylememi ister misiniz dedi , bu iki oğlanın arkasına sanki bir kız gelecek gibi dedi 😅 ama tabii benim tüm bebisleri kıza benzettikleri için emin olamam öbür ay net söylerim dedi, ama bu ilk bacak açan bebeğim oldu ve deli gibi kipirdiyodu uzun ince açmıştı kendini sonuna kadar 😂buyrun fotiler
Maşallah canım 💕 güzel haberler getirdin bu arada bebis gerçekten kıza benziyor. Ben nadir benzetirim hepsi erkekmiş gibi gelirdi 💕💛 görüntü kalitesinden endiseliydim bizim doktorun ama güzel çıkmış fotojenik yavrun 🤣

Fistik anneler ben geldim ışık hızında 🥰 bebisin gelisimi gayet güzel suyu vs beğendi doktor. 5.5 cm olmuş kan verdik ikili test için. Ense kalınlığı 1.1 mm dedi. Burun kemiği oluşmuş. Ongorumu söylememi ister misiniz dedi , bu iki oğlanın arkasına sanki bir kız gelecek gibi dedi 😅 ama tabii benim tüm bebisleri kıza benzettikleri için emin olamam öbür ay net söylerim dedi, ama bu ilk bacak açan bebeğim oldu ve deli gibi kipirdiyodu uzun ince açmıştı kendini sonuna kadar 😂buyrun fotiler
Çok huzurlu görünüyor 😄 maşallah maşallah yaa inşallah kızdır Allah gönlüne göre versin sağlıkla kucağınıza alınn

Gözünaydın canım gerçekten bu bir prensese benziyor😻

Ay sanki ellerini basinin altinda almis guneslenir pozisyonda gibi😂

Çok geçmiş olsun ❤ en kısa sürede kapanır inşallah. Belli bir süre sonra rahim duvarlarından emiliyor ve küçülüp yok oluyor. Mümkün olduğunca yat dinlen. Ben perinatologa da gittim bana dediği tek şey yatıp dinlendi hatta 10 gün rapor verdi bana. Dinlenmekte bu süreçte bir tedavi şekli. Biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah’a emanet 🤲🧿
[/QUOTE canım inanki 20 gündür yatıyorum sadece lavaboya ve yemek için kalkıyorum bebişe birşey olmasın da razıyım herşeye inşallah sağlığımıza kavuşuruz bir an önce 🤲🧿

canım geçmiş olsun, bazen kanama alanı varken kanama da olmuyomuş ben de diyorum acaba bende de var mı diye, Allah hepimizin bebeğini anne babasına bağışlasın, cinsiyet öğrenmek için 3 hafta sonra gidicem sabrım da gelmiyo muayene de pahalı iki kez gidemem diye bekliyorum
Aaa kız erken değil mi daha kaç haftalikken soyluyo bu doktorlar ki

Oy oy ne güzel fotiler bunlar 🧿💐 Çok sevindim canım gözün aydın inşallah hep böyle güzel haberler getirsin sana bebişin.Sağlıkla mutlulukla al kucağına inşallah 🖤 maşallah size 🙏🏼💕

Kızlar ben hamile kalmaya çalıştığım dönem yaklaşık 7 ay civarı ve sonrasında (10 haftalık hamileyim) folbiol 5 mg kullandım. Sonradan öğrendim ki gebelikte 0.4 mg kullanılıyormuş. Bugün sağlık ocağına gidip folik asit değerime baktırdım ama sonuç henüz çıkmadı. Doktor da sorun olmaz hiç korkma dedi ama içim çok huzursuz benim gibi kullanıp kendi doktoruna bunu soran var mı? Daha kontrole 2 haftadan fazla zaman var🥺

Bu arada sadece 2 kg almışsın dedi doktor çok iyi dedi 🤩 ay nasıl sevindim size anlatamam 😂😂 vitaminlerimi verdi. Pregnomarin diye bir vitamin verdi. Feramat diye bir demir hapı ve newcal d3 kalsiyum verdi. Arada bir yoklayan carpintim var dedim. Normal dedi siklasirsa kardiyolog görecek dedi. Bizden böyle.

Seni merak ederek foruma girdim ve bu nedir maşallah
Seninki keyfine düşkün olacak belli sanki eller ensede hamakta yatıyor 😅

Bütün hepinizin yazdiklarini mutlulukla okudum kızlar , bu kez çok ayrı bir heyecan içindeyim. Allah hepimize hayırlı haberler alıp gelmeyi nasip etsin, aminn🤲 bu arada size birkaç videodan yakaladığım durdurup çektiğim bacak arası fotosu atayım 💕 bence kız bebek ama bir aya emin oluruz çünkü daha erken dedi.Bence de kız bebek 🤩

Ay sanki ellerini basinin altinda almis guneslenir pozisyonda gibi😂
Kız eller hiç durmuyordu doktor hep durdurup çekti fotoları. Eller hep yanda ağzında tepesindeydi 😂

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-20-16-57-16-559_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-20-16-57-16-559_com.miui.gallery.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_2023-01-20-16-58-16-918_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-20-16-58-16-918_com.miui.gallery.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_2023-01-20-16-58-36-410_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-20-16-58-36-410_com.miui.gallery.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 91
  • Screenshot_2023-01-20-16-58-47-096_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-20-16-58-47-096_com.miui.gallery.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 93
Kızlar ben hamile kalmaya çalıştığım dönem yaklaşık 7 ay civarı ve sonrasında (10 haftalık hamileyim) folbiol 5 mg kullandım. Sonradan öğrendim ki gebelikte 0.4 mg kullanılıyormuş. Bugün sağlık ocağına gidip folik asit değerime baktırdım ama sonuç henüz çıkmadı. Doktor da sorun olmaz hiç korkma dedi ama içim çok huzursuz benim gibi kullanıp kendi doktoruna bunu soran var mı? Daha kontrole 2 haftadan fazla zaman var🥺
Ben de kullandım canım ve aylardır değerim >24 çıkıyor ve hala folik asit kullanıyorum bıraktırmadı doktorum 0.8 mg decavitin içinde. Sordum sorun olur mu diye yok dedi iç dedi başka bir şey demedi. Sonucun çıkınca bana da söyler misin

oyyy maşallahhh tam keyifçi Allah nazarlardann saklasınnn :KK36: :KK36: :KK36:

Bebeğim ben de kullandım gebeliği öğrendiğimde alınan kanlarda folat >20 çıktı doktor folidoce yazdı ve önemli değil kullanmanı öneririm dedi bi müddet kullanmadım ama eşimin ısrarıyla kullanmaya başladım geçen hafta 19 çıktı. Sorduğum hiç bir doktor sorun olmaz dedi

pozitifbiri pozitifbiri canım maşallah kuzuyaaa😍😍 sağlıkla gelsin, bencedee kız bu kuzuuu
pozitifbiri pozitifbiri Vallaha hepimiz bu kadar sinerji enerji adına ne derlerse desinler yolluyoruz
Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Siz etiketlemiştiniz size cinsiyet tahmini yapacak biri vardı, daha ultrasona bakmadan kız bu sefer seninki demişti, birde ultrasona baksın bakalım emin olalım 😇

Bebeğim ben de kullandım gebeliği öğrendiğimde alınan kanlarda folat >20 çıktı doktor folidoce yazdı ve önemli değil kullanmanı öneririm dedi bi müddet kullanmadım ama eşimin ısrarıyla kullanmaya başladım geçen hafta 19 çıktı. Sorduğum hiç bir doktor sorun olmaz dedi
19 çıkmış gayet güzel benim kaç olduğu bile belli değil her şeyde de folik asit var ne yapacağımı bilemedim valla

Maşallah bebisin çok keyifli görünüyor🤩👼sanki bi çekirdeği eksik mi ne annesii😋🤗hadi inşallah bu sefer göbüşlü bir kiz gelsin🤲🏻🤗

19 çıkmış gayet güzel benim kaç olduğu bile belli değil her şeyde de folik asit var ne yapacağımı bilemedim valla
ben 3 hafta kadar yutmadım yüksek olduğunu öğrenince yine de en yüksek 17 olması lazımken 19 çıktı ama buna da şükür "> işareti" belirsizliğinden kurtuldum doktor ne kadar bişey olmaz dese de rahatlayamadım. Yerinde olsam biraz kullanmayı keserim yaa yine sen bilirsin ama🙄

X