2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Muhtemelen 16. haftadan sonra canım

Ben takvim için biraz daha beklemek istiyorum canım. Hayal kırıklığı yaşama korkusu hâlâ devam ettiği için yapmak içimden gelmiyor. Daha önce de yapıp silmek zorunda kalmıştım. Henüz sizden başka da kimse bilmiyor zaten. Kızıma bile söylemedim iğneleri gizli saklı kullanıyorum. Hayırlısı bakalım

günaydın arkadaşlar Kaç gündür buralarda yoktum. Mide bulantıları ağrılar sızılar derken çok yorgun ve yoğun günler yaşadım. İnşallah herkes iyidir. ikili tarama testimizi yaptırdık güzel çıktı hatta sat tarihimizi değiştirdi doktorumuz bir hafta önceye aldı Ve büyük bir ihtimal kız dedi cinsiyet içinde ay başında tekrar kontrole gideceğim üçlü tarama testi heralde o zaman yapılacak sonrasında da bir perinatolog ayarlaması yapıp detaylı ultrason yaptıracağız.

Merhaba,
Yaş 27,
İlk gebelik
9+4
Bursa
Kalp atışını 7. haftada gördük
başka ne eklemeliyim acaba :) Doktor: Sühendan Benderli

sühendan hanım için çok ters bi doktor diye duydum herkesten siz ne düşünüyorsunuz ?
Valla şimdi aynı şeyi yazıcaktım vazgeçtim kızı korkutmamak için ama sen yazınca ben de bi bileği paylaşmak istedim, ablamın doğum doktoruydu, normal doğuma kafayı takmış bir kadın ablam çok zorlandı sezeryana alınması gerekiyordu belki ama zorla ablamı normal doğurttu ve ablamın psikoloji çok bozuldu lohusayken rüyalar görüyordu kötü kötü ben de gittim bir kez ablamla 13 sene önceydi genç kızdım hatırlıyorum ablama dedim ki abla bu kadın çok ciddi ve sert

yani bende çok kişiden bu şekilde duydum. kendim gitmedim bilmiyorum.

Grubumuzun en pozitifi çok seviyorum senin mesajlarını okumayı bende düzenleyip paylaşacağım listemi belki bi faydamız bulunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…