2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hanımlar 3-4 güne bir baş ağrısı tutuyor özellikle ikindiden sonra gitmiyor maffediyor beni sizde de öyle mi
Evet bende de oluyo parol içmemeye çalışıyorum hani dr yazdığı vitamin haric baska bir ilac almak istemiyorum yatıyorum uzanıyorum hatta uyuyorum iki gün üst uste oldu şimdilik kayboldu

Bizim tahmini doğum tarihi de aynı sizinle💕 belki de bu haftalarda normaldir. İşte onu çözmeye çalışıyorum. Bu hafta kontrole de gittim halbuki ama sormayı unuttum. Bebek şuan tam kalça hizasında diye okudum ve ağrılar hafifken ona bağlıyodum ama bugün gibi işte bazen baya artıyor, yürümeyi zorlaştırıyor. Bu şekilde giderse 6-7 aylıkta tekleyerek yürümem gerekicek diye korktum artık. Bana da haber verir misiniz fizyoterapist arkadaşlarınızın bilgilendirmesini?
Yaa evet aynıymış hiç farketmemişim 🤭❤️ bende sormayı unuttum o heyecanla sorularım uçup gidiyor yazmak lazım soruları 🙈😅 tabi bugün gün içinde haber veririm ,ben şimdi bile çok ayakta kalınca o batmadan dolayı bacağım kitlenmiş gibi hissediyorum çok canımı acıtıyor.Umarım bi çaresini buluruz 🌸

günaydın annişkolar ❤️ Dün hamile bi arkadaşımla biraz Alışveriş yaptık bebişi için.O kadar zor ki ne alacağını bulmak ve almak 🙈 Gözüm çok korktu.ama çok tatlı şeyler de var bi yandan da çok heveslendim .Bu ayın sonuna doğru bende başlayacağım ama dün yaptığım listeyi eksik buldum .Alınacak çok şey varmış 😬 güzel liste yapan arkadaşlar varsa paylaşırsa çok sevinirim .
Ve dün rahatsızlanan kanaması olan herkese de acil şifalar ve sağlık diliyorum bir an önce.Bebişlere de annelere de hiçbişey olmasın 🙏🏼❤️

Merhaba sevgili anneler. Hepinize saglikli bir gebelik diliyorum. Biz 11+2 olduk. Dun ultrasonda bebegimi gordum. Doktor bacaklarinin arasina bakti fakat birsey soylemedi. Ben kiz oldugunu dusunuyorum. Sizce daha cok erken mi doktor henuz gelismedi dedi.. sizin bu haftada belli oldumu ? Tesekkurler
11+5 de gittim. dr gördü bisiler ama söylemedi yanilip sizi uzmek istemem dedi😁 2 hafta sonra net soyleyecegim dedi.

yaa siteyi çok özlemişim, bu topic çok duygulandırdı beni. 20 senedir napsam geçmeyen pko ve insülin direncine rağmen çok şükür 2. ayda hamile kalan 2023 ağustos annesi adayı olarak hoş buldum :KK70:
Hayirli olsun maşallah😍hosgeldini
Günaydın kızlar hepimize güzel bir gün diliyorum 😊❤️ bugün öğlen 2 de randevum var çok heyecanlıyım bu arada 11+1 olduk😍
ayy guzel haberlerle gel insallah canim 💟

12. haftadan herkese günaydinn guzel anneler😍 bu 2. trimestern guuzelligini kacinci haftada yasayacagim acaba 😅😅 dün mide bulantisi istifra ve bas agrisindan gözümu acamiyodum bir tane prilam ictm yattim. parol icmedim. bas agrim bitmis degil derinde ince agri var hala. Hamilelikten once ufacik biyerm agrisa agri kesiciye koşan ben bu agrilara dayanabilmeme cok sasiriyorum. Randevusu olan arkadaslarim guzel haberlerle gelsin insallah🌸

Güüünaaaaaayyydıııııınnn mis kokulu bebekli sütlü anneler :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: Herkes iyidir inşallah , bomba gibi hissedeceğiniz bir gün olsun innnşaaallah :)

Bugun kontrolumuz vardi. 10+3 uz normalde ama bebegim 3 gun onceden gidiyomus masallah. Kipir kipirdi o kadar guzel bi his ki 🥰 ben acibademe gidiyorum sanirim orda 3 kez detayli ultrason yapiliyomus haftaya detayli ultrasona giricem ve nifty icin konusucaz doktorla. Normalde balik cok severdim ama et ve baliktan cok tiksindim. Doktora soyledim haftaya konusalim bunu dedi sanirim takviye vericek. Folik asit icin de haftaya konusalim icmeye devam et dedi.
Maşallah size binlerce💖 Bu arada gebelik takviminizi ekleseniz biz de haftanızı görürdük daha rahat olurduk :KK66: 3 kes detaylı ultrason dediği, 1. seferi 2 li test yapılırken bakılır ense burun beyin vs bakılır. 2. si 3lü test yapılırken bakılır. 3. sü ve en önemlisi de ayrıntılı organ taraması diye geçer :KK66:

Bizim tahmini doğum tarihi de aynı sizinle💕 belki de bu haftalarda normaldir. İşte onu çözmeye çalışıyorum. Bu hafta kontrole de gittim halbuki ama sormayı unuttum. Bebek şuan tam kalça hizasında diye okudum ve ağrılar hafifken ona bağlıyodum ama bugün gibi işte bazen baya artıyor, yürümeyi zorlaştırıyor. Bu şekilde giderse 6-7 aylıkta tekleyerek yürümem gerekicek diye korktum artık. Bana da haber verir misiniz fizyoterapist arkadaşlarınızın bilgilendirmesini?
Canım bu aylarda normal. 2. trimester yani lale devrimizde herşey çok datlu olacak ama son 2 ay hortlar o agrılar. Mineral kullan ve egzersiz yapman gerekir.

Merhaba sevgili anneler. Hepinize saglikli bir gebelik diliyorum. Biz 11+2 olduk. Dun ultrasonda bebegimi gordum. Doktor bacaklarinin arasina bakti fakat birsey soylemedi. Ben kiz oldugunu dusunuyorum. Sizce daha cok erken mi doktor henuz gelismedi dedi.. sizin bu haftada belli oldumu ? Tesekkurler
MAşallah maşallah ben de yarın gidicem inşallah. Bişey diyecegini sanmıyorum daha çok erken çünkü. 2 haftaya daha da netleşir. Hamilelik günlüğünüzü eklerseniz haftanızı daha rahat görürür bizler de :KK66:

günaydın annişkolar ❤️ Dün hamile bi arkadaşımla biraz Alışveriş yaptık bebişi için.O kadar zor ki ne alacağını bulmak ve almak 🙈 Gözüm çok korktu.ama çok tatlı şeyler de var bi yandan da çok heveslendim .Bu ayın sonuna doğru bende başlayacağım ama dün yaptığım listeyi eksik buldum .Alınacak çok şey varmış 😬 güzel liste yapan arkadaşlar varsa paylaşırsa çok sevinirim .
Ve dün rahatsızlanan kanaması olan herkese de acil şifalar ve sağlık diliyorum bir an önce.Bebişlere de annelere de hiçbişey olmasın 🙏🏼❤️
Ginaydın minnoşko :KK68: Aman da aman maşallah yapın tabii ufaktan kızlar herşey aşırı pahalanıyor. .vallahi ben liste yapardım da aradan çok zaman geçti, unuttugum çok şey var, örnek listeleriniz olursa özelden paylaşın grupta başa eklerim ben :KK66:

12. haftadan herkese günaydinn guzel anneler😍 bu 2. trimestern guuzelligini kacinci haftada yasayacagim acaba 😅😅 dün mide bulantisi istifra ve bas agrisindan gözümu acamiyodum bir tane prilam ictm yattim. parol icmedim. bas agrim bitmis degil derinde ince agri var hala. Hamilelikten once ufacik biyerm agrisa agri kesiciye koşan ben bu agrilara dayanabilmeme cok sasiriyorum. Randevusu olan arkadaslarim guzel haberlerle gelsin insallah🌸
Merhaba canımmm. Ben 13 ocak cuma günü doktora gittim. Benim adet günüme göre 10+6 ydi fakat doktor bana 11+2 dedi ben de ebeye sordım gebe okulundaki bebeğin önde gidiyordur falan dedi iyi b ı şey dedi şimdi ben o günden mi hesaplı cam yoksa adete göre mi

Hayat su Hayat su ElizabethHarmon ElizabethHarmon canlar nolmuş öyle yaa geçmişler olsun, bugun nasılsınız , umarım çok daha iyi olursunuz 🤲

Maşallah diyelim ozaman neşeleri bol olsun bebislerin 🥰🥰🥰🙏 bakalım göbekte nezaman hareket hiseedecem bende
Canım ilkse ve kilon nasıl bilmem ama balık etliysen falan en erken 14-15 haftada hissetmen mümkün. Tabii bebişine bağlı :KK66:

Eklentiler

• IMG_20230119_092112.jpg
    IMG_20230119_092112.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 90
Hanımlar bilgilerini vermeyen arkadaşlardan ricam tabloya eklemem için bilgilerini verebilirler mi 🤗💖, bir de rica etsem herkes kendi gebe günlüğünü eklerse , takibimiz daha kolay olur, sürekli sormak zorunda kalmayalım kaç haftalıksın diye 🤗💖

X