2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Haha ben varım kızımı 10. Haftada oğlumu 14. Haftada hissettim

masallah ayy ne guzel en cok senin cinsiyeti cok merak ediyorum bende bence bu kontrolunde diyecek doktorun
Vallahi ben de çok merak ediyorum ama çevremde herkes inanın benden daha çok merak ediyor. Ben sadece görmek istiyorum kuzumu

Haha ben varım kızımı 10. Haftada oğlumu 14. Haftada hissettim
Hay yaşa hadi bakalım bir tez daha çürütüldü inşallah ben de fiilen de çürütürüm

2li derim. Öyle de aldım. Lansinoh bir numaradır. Birini sağarken , süt indiğinde diğer memeden de süt geliyor. Dolayısıyla ikisini birden sağmak hem çok çok kısa sürüyor hem de daha verimli oluyor
Sağol canım diğerini benek emiyor ya diğerini de sağarım diye düşündüm ama bilemedim dediğin mantıklı peki çiftliyi tekli se kullanabiliyor musun mesela

Kızlar erkek çocukları önden mi gidiyor sizce? Ablamın 2 oğlu var ikisi de önden gitmişti. Benimki de 2 gün geriden geliyo. Acaba kız mı diyorum. Bu durumu yaşayan var mı?
Oğlum geriden geliyordu canım sanmıyorum cinsiyetin onunla hiç alakası yok şimdiki bebeğim de 3 gün geriden geliyor. cinsiyet için hepimiz çok heyecanlıyız, ben de midem bulunmadığı için erkek mi diyorum ama ilkinde bulanmıştı erkekti yani cinsiyet işinin içinden hiçbir şekilde çıkılmıyor en güzeli fotileri gönderin nub ya da ramziye göre bakalım bu ikisi biraz tutuyor galiba

İki oğlumun biri önden biri geriden geldi at bi çizik bu teoriye de
Kızlar erkek çocukları önden mi gidiyor sizce? Ablamın 2 oğlu var ikisi de önden gitmişti. Benimki de 2 gün geriden geliyo. Acaba kız mı diyorum. Bu durumu yaşayan var mı?

Evet canım kullanılabiliyor.
Sağol canım diğerini benek emiyor ya diğerini de sağarım diye düşündüm ama bilemedim dediğin mantıklı peki çiftliyi tekli se kullanabiliyor musun mesela

Merhaba, ben yaptırdım panorama testi tercih ettim ancak bir sürü şirket var bu testi yapan, doktorunuz birini önerdi mi? Benim de tsh’ım yüksekti ilaç kullanıyorum onun için
B BenCigdem bana da doktorum Hatay'da ve Panorama testi önerdi broşür verdi, en güvenilir bu dedi. Ankara'ya gitmene gerek yok kanı gelip alırlar dedi.
pozitifbiri 7+1 bugün Kalp atımı duydum gözlerim doldu. Çok şükür Rabbime. Hepimiz sağlıkla kucağımiza alırız inşallah bebişlerimizi.

Eklentiler

• IMG_20230117_124748.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20230117_124701.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 45
Bence onunla hiç alakası yok canım, kızım benim hep normal ilerlemişti, bu sefer geriden geldi yakaladı bebiş bakalım cinsiyet belirsiz. Ama kız çocukları erken de doğar değerler erkek çocuklara göre o da yalan bence benim kız 41+2de doğru. Bi de tüp bebek için de erken doğum olasılığı yüksek derler onu da çürütmüş olduk her olay herkeste farklılık gösteriyor ya hiç bir tek düze gidişat yok

Yemek yapmıyorum ki kullanayım canım ama bi zararı olacağını düşünmüyorum duymadım hiç kekik zararlı diye
Kekik hamilelere zarar verir mi?
Rahim uyarıcı olan adaçayı, Cezayir menekşesi, kekik, mazı, meyan kökü, ökse otu, pelin otu, ravent, rezene, yarpuz gibi bitkilerden de uzak durulmalıdır. Düzenli olarak tüketilmeleri ile beraber günlük 1-2 tatlı kaşığı gibi bir miktarda tüketildiğinde gebeliği oldukça riske atar.

Güzel haberlerle gelin kızlar birde cinsiyet tahmini yaparsa doktorlar tadından yenmezz C Cerito baharrr34
Amiiin inşallah çok teşekkür ederiz darısı herkese olsun inşallah ya bende acaba söyler mi çok merak ediyorum Bi tahmini olur diye düşündüm ama

İnşallah çok teşekkürler evet kalp duruşu olayı beni de biraz tedirgin ediyor yalan olmasın rüyalarıma bile girdi .Ama elden ne gelir ki Allah verdi Allah alır .Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah sizin de az kalmış bir ay var diye geziyordum şimdi saatler kaldı ,hayırlısıyla gelsin muayne vaktiniz

Biz sizinle aynı ilerliyoruz bende dün gece biraz dikkatli dokundum sanki hafif bi hareket var gibi hissettim.Eşime de söyledim o da baktı hissediyorum dedi ama bilemiyorum Benim arkadaşım 4,5 aylık hamile erkek olacak hala hissedemedi belki böyle çürütürüz

Yilbasindan hemen once gittim subat basina tarih verdi 5 hafta sonrasina yani. Gun sayiyorum resmen gecmiyor. Ama sizinde 1 ayiniz daha gecmis kendime de motive oluyor sizlerin gitme zamani geldikce. Aksam paylasin bakalim kac haftalik buyuklukte cikacaklar. Ve cinsiyetleri belli olcak mi ? Sizin kiziniz olacak gibi geliyor bana. Cerito ceren diye andirtiyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…