2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım Mehtapla benim yakın arkadaşım yaptı diyet. Kız dedi ki en çok onda zorlandım çok aşırı sıkı dedi. Ben şu ara sıkı diyetisyenle yapamam, eeeeeh der bırakırım :KK70: Ama o kadının da iyi verdirdiğini biliyorum bir dönem çok takip ettim.
Online diyet güzel ama ben yuzyize diyette daha verim aldım..2 ay yuzyize diyette 13 kiloya yakın verdim.Diyarbakir Mehtap yakut diyetisyenim
Ama online de 2 kilo bile vermedim tamamen motive eksililigi yaptı bende. Farklı kişilerdi tabi. Yüzyüze gittiğim Dr disiplinliydi haliyle gidince kızar eder korkusuyla harfiyen uyuyordum. Ama online de 😂😂 muhabbet ediyorduk sadece. Biraz toparlayincs su bulantı kusma olayını baslayacagim tekrar yüzyüze

Ben benim minnoşu hissettiğimden artık eminim. Hep aynı yer kıpır kıpır. Parmakla gıdı gıdı yaparsın gibi titreşmeler var. Seğirme değil. Seğirme de oluyor , ikisini ayırt edebiliyorum. :KK9: :spor: Bu kadar erken hareket ettiyse erkektir tezini çürütecek birini arıyorum :KK70: Bu tezi henüz çürütemedim bir bu kaldı :KK70:
masallah ayy ne guzel en cok senin cinsiyeti cok merak ediyorum bende bence bu kontrolunde diyecek doktorun😂😂

Kızlar rutin gebelik kan tahlillerini verdm dün sağlık ocağında. En son beta hcgme 28 aralıkta bakılmştı 956ydı. Şimdi kan sonucu çıkmış >1350,00 yazıyor çok daha yüksek olması gerekmiyor muydu kalp atışını bile duyduk bi affalladm.
Bu arada 2-3 gündür giremedim. Hem nezle hem de hafif idrar yolu enfeksiyonu olmuşm mide bulantımda çabası🥹
canim ben gebelik ogrendgmden beri sadece 1 kez yaptirdim bu betayi. hic merak etmedim artis olmusmu olmamis mi cunku biliyorum taktimmi takarim
. inan buna kafayi takarsan kotuyu cagirirsin hep. sonucta artisin olmus. doktor kontrolune kdr bekle zaten Allah korusun kotu bisi varsada onune gecebilir misin engel olabilir misin hayir. Cumaymis kontrolun madem kanaman vs olmadikca kontrol gununu bekle derim ben. karar senin gonlunu ferah tut bol dua et...Rabbim hakkinda hayirlisini versin.

canim ben gebelik ogrendgmden beri sadece 1 kez yaptirdim bu betayi. hic merak etmedim artis olmusmu olmamis mi cunku biliyorum taktimmi takarim
. inan buna kafayi takarsan kotuyu cagirirsin hep. sonucta artisin olmus. doktor kontrolune kdr bekle zaten Allah korusun kotu bisi varsada onune gecebilir misin engel olabilir misin hayir. Cumaymis kontrolun madem kanaman vs olmadikca kontrol gununu bekle derim ben. karar senin gonlunu ferah tut bol dua et...Rabbim hakkinda hayirlisini versin.
Canım ya ben de yaptrmazdım ama sağlık ocağındaki doktor istemiş rutinleriymiş beta gebeliği kendileri de teyit etmek istiyormuş. > işareti var acaba 13550,00 dan büyük mü demek istiyor anlamadm yarın mı gitsem doktora acaba

O kadar heyecanlaniyorum ki burda paylasilan fotograflari gordukce 😍 bildigin bebek oldu bizim minik keselerimiz yaa 😍 ne cabukkk. Allahim ne büyüksün, insallah sag salim kucagimiza alalim hepimiz🙏🏻
evet canım resmen bir mucize yaşadğımız 😊🧿 allah yokluklarını göstermesin bundan sonra inşallah 🤲🏼

ben ilk kayit icin yaptirdm 6. haftaya girmek uzereydim >1000 cikmisti net deger belirtmiyodu saglik ocagindaki ebe evet gebelik var dedi baskada yorum yapmamisti sonrada kendi drmun ilk kontrol gununu bekledim bidahada yapmadm artis olurmu olmazmi diye. gidincede kalp atisini duymustm.cok sukur. bence bi referans degeri o cokta anlamiyorum ama.oyle yorumladm kendiminkini
Canım ya ben de yaptrmazdım ama sağlık ocağındaki doktor istemiş rutinleriymiş beta gebeliği kendileri de teyit etmek istiyormuş. > işareti var acaba 13550,00 dan büyük mü demek istiyor anlamadm yarın mı gitsem doktora acaba

Evet canım büyük demek o işaret o değerden daha fazlaymış yani senin değerin. Eğer bi düşüklük falan olsaydı zaten yanında bir işaret falan herhangi birşey olurdu. Betalık durumun çoktan geçti canım takma kafana🥰🌸

Canım Mehtapla benim yakın arkadaşım yaptı diyet. Kız dedi ki en çok onda zorlandım çok aşırı sıkı dedi. Ben şu ara sıkı diyetisyenle yapamam, eeeeeh der bırakırım :KK70: Ama o kadının da iyi verdirdiğini biliyorum bir dönem çok takip ettim.
Kesinlikle o ara bende bıraktım bazı sağlık sorunlarından dolayı ama kadın verdiriyor hakkını veriyor yani uyana da helal yani ve verdiklerimi almadım 😊😊

Değer çok büyüdüğü için ölçülmüyordur canım. Sorun yoktur büyüktür işareti var başında ne güzel işte 🤗

ben ilk kayit icin yaptirdm 6. haftaya girmek uzereydim >1000 cikmisti net deger belirtmiyodu saglik ocagindaki ebe evet gebelik var dedi baskada yorum yapmamisti sonrada kendi drmun ilk kontrol gununu bekledim bidahada yapmadm artis olurmu olmazmi diye. gidincede kalp atisini duymustm.cok sukur. bence bi referans degeri o cokta anlamiyorum ama.oyle yorumladm kendiminkini
Ayy canım çok şükür bizde geçen hafta 2sininde kalp atışını gördük çok şükür hiç sıkıntım yok knamam vs. Ama grip olunca değerde öyle olunca anlamadığm için korktm 🙈

Evet canım büyük demek o işaret o değerden daha fazlaymış yani senin değerin. Eğer bi düşüklük falan olsaydı zaten yanında bir işaret falan herhangi birşey olurdu. Betalık durumun çoktan geçti canım takma kafana🥰🌸
Ayy çoook teşekkür ederim canım çok rahatladm az önce aile hekimimede yazdım cevap bekliyorum kendi kadın doğum doktoruma sorsam kesin o da aynı şeyi der betayı takip etmiyorz önemli olan bebeğin crl si gelişimi der😊

Değer çok büyüdüğü için ölçülmüyordur canım. Sorun yoktur büyüktür işareti var başında ne güzel işte 🤗
İnşallah canım takılmıyorum o zaman hiç ya kafamı karıştrmıyorum. Çok teşekkür ederim şimdi aile hekimim aradı belirli haftadan sonra böyle göstetiyor net değer yazılmıyor dedii rahatladmm cnm😍

Kızlar selam
şuan 9+3 hamileyim :)
daha önce 3 aylık bir düşük ve 1 kimysal yaşadım. ayrıca iltihaplı romatizma ve troitlerimdede düzensizlik var ilaç kullanmıyorum ama. bu sebeplerle doktorum ikili test yerine fetal dna testi önerdi.
Aranızda yaptıran var mı ?
Merhaba, ben yaptırdım panorama testi tercih ettim ancak bir sürü şirket var bu testi yapan, doktorunuz birini önerdi mi? Benim de tsh’ım yüksekti ilaç kullanıyorum onun için

C Cerito baharrr34 baharrr34 hadi güzel haberlerinizle dönün inşallah kızlar 💚 bebiş fotoğrafları bekliyoruz 😌 benim 6 gün var daha zaman geçmiyor, kalp atışı duranları gördükçe korku kapladı içimi o günden beri. zaten tüp bebekle oldu valla gitmiyo şu kaygı bi türlü. Rabbime teslimiz hepimiz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız canım kızlar🥰

Benim de bugünü saymazsak 3 gün var :) Cuma 4.30 da. Bana da zaman geçmiyor :) Korkudan değil de daha çok meraktan :)
C Cerito baharrr34 baharrr34 hadi güzel haberlerinizle dönün inşallah kızlar 💚 bebiş fotoğrafları bekliyoruz 😌 benim 6 gün var daha zaman geçmiyor, kalp atışı duranları gördükçe korku kapladı içimi o günden beri. zaten tüp bebekle oldu valla gitmiyo şu kaygı bi türlü. Rabbime teslimiz hepimiz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız canım kızlar🥰

X