2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım Mehtapla benim yakın arkadaşım yaptı diyet. Kız dedi ki en çok onda zorlandım çok aşırı sıkı dedi. Ben şu ara sıkı diyetisyenle yapamam, eeeeeh der bırakırım Ama o kadının da iyi verdirdiğini biliyorum bir dönem çok takip ettim.

masallah ayy ne guzel en cok senin cinsiyeti cok merak ediyorum bende bence bu kontrolunde diyecek doktorun

canim ben gebelik ogrendgmden beri sadece 1 kez yaptirdim bu betayi. hic merak etmedim artis olmusmu olmamis mi cunku biliyorum taktimmi takarim
. inan buna kafayi takarsan kotuyu cagirirsin hep. sonucta artisin olmus. doktor kontrolune kdr bekle zaten Allah korusun kotu bisi varsada onune gecebilir misin engel olabilir misin hayir. Cumaymis kontrolun madem kanaman vs olmadikca kontrol gununu bekle derim ben. karar senin gonlunu ferah tut bol dua et...Rabbim hakkinda hayirlisini versin.

Canım ya ben de yaptrmazdım ama sağlık ocağındaki doktor istemiş rutinleriymiş beta gebeliği kendileri de teyit etmek istiyormuş. > işareti var acaba 13550,00 dan büyük mü demek istiyor anlamadm yarın mı gitsem doktora acaba

O kadar heyecanlaniyorum ki burda paylasilan fotograflari gordukce bildigin bebek oldu bizim minik keselerimiz yaa ne cabukkk. Allahim ne büyüksün, insallah sag salim kucagimiza alalim hepimiz
evet canım resmen bir mucize yaşadğımız allah yokluklarını göstermesin bundan sonra inşallah

ben ilk kayit icin yaptirdm 6. haftaya girmek uzereydim >1000 cikmisti net deger belirtmiyodu saglik ocagindaki ebe evet gebelik var dedi baskada yorum yapmamisti sonrada kendi drmun ilk kontrol gununu bekledim bidahada yapmadm artis olurmu olmazmi diye. gidincede kalp atisini duymustm.cok sukur. bence bi referans degeri o cokta anlamiyorum ama.oyle yorumladm kendiminkini

Evet canım büyük demek o işaret o değerden daha fazlaymış yani senin değerin. Eğer bi düşüklük falan olsaydı zaten yanında bir işaret falan herhangi birşey olurdu. Betalık durumun çoktan geçti canım takma kafana

Kesinlikle o ara bende bıraktım bazı sağlık sorunlarından dolayı ama kadın verdiriyor hakkını veriyor yani uyana da helal yani ve verdiklerimi almadım

Değer çok büyüdüğü için ölçülmüyordur canım. Sorun yoktur büyüktür işareti var başında ne güzel işte

Ayy canım çok şükür bizde geçen hafta 2sininde kalp atışını gördük çok şükür hiç sıkıntım yok knamam vs. Ama grip olunca değerde öyle olunca anlamadığm için korktm

Ayy çoook teşekkür ederim canım çok rahatladm az önce aile hekimimede yazdım cevap bekliyorum kendi kadın doğum doktoruma sorsam kesin o da aynı şeyi der betayı takip etmiyorz önemli olan bebeğin crl si gelişimi der

Değer çok büyüdüğü için ölçülmüyordur canım. Sorun yoktur büyüktür işareti var başında ne güzel işte
İnşallah canım takılmıyorum o zaman hiç ya kafamı karıştrmıyorum. Çok teşekkür ederim şimdi aile hekimim aradı belirli haftadan sonra böyle göstetiyor net değer yazılmıyor dedii rahatladmm cnm

Merhaba, ben yaptırdım panorama testi tercih ettim ancak bir sürü şirket var bu testi yapan, doktorunuz birini önerdi mi? Benim de tsh’ım yüksekti ilaç kullanıyorum onun için

C Cerito baharrr34 hadi güzel haberlerinizle dönün inşallah kızlar bebiş fotoğrafları bekliyoruz benim 6 gün var daha zaman geçmiyor, kalp atışı duranları gördükçe korku kapladı içimi o günden beri. zaten tüp bebekle oldu valla gitmiyo şu kaygı bi türlü. Rabbime teslimiz hepimiz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız canım kızlar

Benim de bugünü saymazsak 3 gün var :) Cuma 4.30 da. Bana da zaman geçmiyor :) Korkudan değil de daha çok meraktan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…