2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bugün akşam gideceğim. Sen ne yaptın .bugün tam 7 hafta olduk
Biraz geç dönebiliyorum ancak ama kalp atışını duymuşsun sen de gördüğüm kadar - hayırlı olsun😊

Beni bir daha 3 hafta sonra çağırdı doktor - o arada kan testleri istedi. Sonuçları bekliyoruz hayırlısıyla.

Gözünüz aydın, az önce 330 ml gazlı içecek hüplettim Allah affetsin:KK8:
Biraz geç olacak ama, Afiyet olsun yinede 🤭. O kadar kaçamaklardan gerçekten bir şey olacağını sanmıyorum. Bulantıdan asla canım bir şey çekmediği için, sağlıksız da olsa keske arada bir şey çekse diyor insan.🫠

Herkese merhaba,
Doktorun talebi üzerine birkaç test için kan verdim sağlık ocağında. Ancak TIT ve Vitamin-D orada yapılamıyormuş. Doktor olmadı onları burada yaparız dedi, ama randevuma daha çok var.

Normal bir şekilde 'Dahiliye' doktoruna söylesem, yaptırır mi acaba, bilginiz var mı? Direkt bir Kadın doğuma mı gitmek lazım?

Dahiliyeye gidip muayene oldum. Glifor kullanıyordum duruma göre insülin verecek tahlillerden sonra hastane 2 adım otemizde ama gidip gelene kadar öldüm 😔 halsiz güçsüz mutsuz neşesiz hevessiz bişi oldum çıktım eski beni özlüyorum

Herkese merhaba,
Doktorun talebi üzerine birkaç test için kan verdim sağlık ocağında. Ancak TIT ve Vitamin-D orada yapılamıyormuş. Doktor olmadı onları burada yaparız dedi, ama randevuma daha çok var.

Normal bir şekilde 'Dahiliye' doktoruna söylesem, yaptırır mi acaba, bilginiz var mı? Direkt bir Kadın doğuma mı gitmek lazım?
Canım her doktor d vitamini yazamıyor. Dahiliye yazar mi bilemedim sormadan gitme bence. Ben ortopediye gitmiştim d vitamini baktırmak için. Kadın doğumcun bakarız dediyse ona git direkt ama idrarı hepsi yazar.

2li derim. Öyle de aldım. Lansinoh bir numaradır. Birini sağarken , süt indiğinde diğer memeden de süt geliyor. Dolayısıyla ikisini birden sağmak hem çok çok kısa sürüyor hem de daha verimli oluyor :KK66:
Parmaklarına sağlık bebişim. Diğer göğüsten de süt inince tek pompa zor oluyor birinden akıyor birinden sagiliyor. Bende ikili alicam bu sefer. Önceden ablaminkini kullanmıştım.Tek pompaydi.

Dahiliyeye gidip muayene oldum. Glifor kullanıyordum duruma göre insülin verecek tahlillerden sonra hastane 2 adım otemizde ama gidip gelene kadar öldüm 😔 halsiz güçsüz mutsuz neşesiz hevessiz bişi oldum çıktım eski beni özlüyorum
Kaç haftalık oldun şuan canım. Ben de çok çabuk yoruluyordum bulantım da vardı ama 11 den sonra azalmaya başladı hepsi

Herkese merhaba,

canim saglik ocagindaki ebe hanim bana demisti. dahiliyeye idrar kan tahlili yaptirmaj icin gitcektm bi sira onda bulabiliyodm cunku. ebe de dahiliye gebeysen bakmaz kadin dogumdan randevu alip.yaptirman lazm bisi varsa dahiliye ilgilendiren o yonlendirme yapar dedi yani bosa randevu alma dahiliyeye bence

canim onu bende yasadim 2 gun once istifra ederken karnima sanci girdi ögürmekten resmen. druma soracagim bizzat bunun zarari olur mu diye
Ah ah ah benim de artık mide boş atacak birşey yok kasılıyor hem de nasıl afedersiniz bazen bı kaç damla kaciriyorum da

Kızlar rutin gebelik kan tahlillerini verdm dün sağlık ocağında. En son beta hcgme 28 aralıkta bakılmştı 956ydı. Şimdi kan sonucu çıkmış >1350,00 yazıyor çok daha yüksek olması gerekmiyor muydu kalp atışını bile duyduk bi affalladm.
Bu arada 2-3 gündür giremedim. Hem nezle hem de hafif idrar yolu enfeksiyonu olmuşm mide bulantımda çabası🥹

Eklentiler

• 15871E5C-9288-4484-BC98-5674EE3D5C3D.jpeg
    15871E5C-9288-4484-BC98-5674EE3D5C3D.jpeg
    18,2 KB · Görüntüleme: 49
Benim daha önce de diyet yaptığım diyetisyenim hep online çalıştık canım İrem İnözü. DiyetinÖzü diye sayfası var. Çok şeker bir kız. Yüksek Lisans yapıyordu en son. Yeni mezun gibi falan. Adımı söylerseniz belki indirim yapar. Özelden görüşelim bunu düşünen olursa :KK66:
Online diyet güzel ama ben yuzyize diyette daha verim aldım..2 ay yuzyize diyette 13 kiloya yakın verdim.Diyarbakir Mehtap yakut diyetisyenim
Ama online de 2 kilo bile vermedim tamamen motive eksililigi yaptı bende. Farklı kişilerdi tabi. Yüzyüze gittiğim Dr disiplinliydi haliyle gidince kızar eder korkusuyla harfiyen uyuyordum. Ama online de 😂😂 muhabbet ediyorduk sadece. Biraz toparlayincs su bulantı kusma olayını baslayacagim tekrar yüzyüze

Kızlar rutin gebelik kan tahlillerini verdm dün sağlık ocağında. En son beta hcgme 28 aralıkta bakılmştı 956ydı. Şimdi kan sonucu çıkmış >1350,00 yazıyor çok daha yüksek olması gerekmiyor muydu kalp atışını bile duyduk bi affalladm.
Bu arada 2-3 gündür giremedim. Hem nezle hem de hafif idrar yolu enfeksiyonu olmuşm mide bulantımda çabası🥹
Canım bence bu kaç gün içinde muayene ye git

Ben benim minnoşu hissettiğimden artık eminim. Hep aynı yer kıpır kıpır. Parmakla gıdı gıdı yaparsın gibi titreşmeler var. Seğirme değil. Seğirme de oluyor , ikisini ayırt edebiliyorum. :KK9: :spor: Bu kadar erken hareket ettiyse erkektir tezini çürütecek birini arıyorum :KK70: Bu tezi henüz çürütemedim bir bu kaldı :KK70:

X