2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Günaydınnn güzel anneler😍😍 Benim 14.00da randevum var çok heycanliyim. 5 haftadan sonra ilk kez gidecegiz. Rabbim güzel haberlerle dönmemi nasip etsin insallah. gitmisken ikili testide yaptiracagım. 11+5 im bugün. Hakkimizda hayirlisiii 😇😇😇 C Cerito seninde bugundu degil mi guzel haberler alirsin insallah canim😘

Günaydınnn güzel anneler😍😍 Benim 14.00da randevum var çok heycanliyim. 5 haftadan sonra ilk kez gidecegiz. Rabbim güzel haberlerle dönmemi nasip etsin insallah. gitmisken ikili testide yaptiracagım. 11+5 im bugün. Hakkimizda hayirlisiii 😇😇😇
Günaydın 😍Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah ay simdi nasıl büyümüştür 😍☺️

kızçeler günaydınnn. son 1-2 gündür kasıklarımda sancılar olmaya başladı yine. geçmişti bir ara ama artık daha az sıklıklarla oluyor. normal mi acaba 9+12 için ?
valla bende bugün kasık ağrısıyla uyandım hiç olmamıştı bugün 9+1 aşağıya doğru bi sancı giriyor kasıklarımdan

Günaydınnn güzel anneler😍😍 Benim 14.00da randevum var çok heycanliyim. 5 haftadan sonra ilk kez gidecegiz. Rabbim güzel haberlerle dönmemi nasip etsin insallah. gitmisken ikili testide yaptiracagım. 11+5 im bugün. Hakkimizda hayirlisiii 😇😇😇 C Cerito seninde bugundu degil mi guzel haberler alirsin insallah canim😘
Ayyy bize de haber ver. inşallah bebişin çoook iyidir ,sana güzel pozlar verir ❤️🥰🥰 benim de bugün evet ama akşam 7de 🥲 nasıl bekleyeceğim acaba 🙈 inşallah güzel haberler aldığımız bir gün olsun 🙏🏼❤️🥰

Günaydın kızlar ya geceleri uyku sorunu olan var mı. Allah'ım zombi gibiyim ya dolu dolu uyuyamıyorum sürekli uyanıyorum bölünüyor uykum😭😭
Günaydın ❤️ ben de öyleyim. Uyanınca tekrar dalamayip uzun süre uykusuz kalıyorum. Bütün olumsuz düşünceler, korkular da insanın aklına gece düşüyor. Kafamda bin bir tilkiyle sabaha kadar dön dur

bende de var ya 4.30da hiçbir sebep yokken uyandım birden wcye gidip tekrar uyumaya çalıştım
Bende bu ara tuvalet ve su için çok kalkıyorum en az iki kere.Bir uyanıyorum ki susuzluktan ağzım kurumuş,boğazım acımış 🥺 su içiyorum sonra bi saat sonra da tuvalete 🥺

Hangi diyetisyenle görüştün canım online mı
Benim daha önce de diyet yaptığım diyetisyenim hep online çalıştık canım İrem İnözü. DiyetinÖzü diye sayfası var. Çok şeker bir kız. Yüksek Lisans yapıyordu en son. Yeni mezun gibi falan. Adımı söylerseniz belki indirim yapar. Özelden görüşelim bunu düşünen olursa :KK66:

2li derim. Öyle de aldım. Lansinoh bir numaradır. Birini sağarken , süt indiğinde diğer memeden de süt geliyor. Dolayısıyla ikisini birden sağmak hem çok çok kısa sürüyor hem de daha verimli oluyor :KK66:
Kızlar süt sağma makinesi ile ilgili yorumlarınızı okudum, lanainoh ikili mi tekli mi önerirsiniz

arada bir bisi olmaz canim abartmayark gazlimi oluyoms bende ona bakarsan inek.peyniri tuketenlern cocuklari kolik oluyo diye bisi okudum gecen cidden bunun sebebi ne bence net bilinmiyor😊
Hiiiç alakası yok, gaz tamamen bebekle alakalı. Yediklerinizle değil. Bir de Doğduktan sonra tabii ki yediklerinizle alakalı çünkü süt gaz içeriyor :KK66:

Bunu deneyen olmadi mi kimse bi sey yazmadi 😒
Canım, yazmadım çünkü bu çok mümkün değil açıkçası, yani şöyle ki eşinin duyduğu sesler muhtemelen senin bağırsak hareketlerin... Daha bebek çok içlerde. Bu dediğini bebek yukarı çıktığında bile duyması çook zor... Dediğim gibi onlar senin mide bağırsak seslerin , üzgünüm ama böyle 😉

Bende bu ara tuvalet ve su için çok kalkıyorum en az iki kere.Bir uyanıyorum ki susuzluktan ağzım kurumuş,boğazım acımış 🥺 su içiyorum sonra bi saat sonra da tuvalete 🥺
Uykusuzluk insanı gerçekten çok zorluyor :KK43: etrafımdakilere diyorum ki şimdiden cennet neden annelerin ayakları altındaymış anladım

Kızlar selam
şuan 9+3 hamileyim :)
daha önce 3 aylık bir düşük ve 1 kimysal yaşadım. ayrıca iltihaplı romatizma ve troitlerimdede düzensizlik var ilaç kullanmıyorum ama. bu sebeplerle doktorum ikili test yerine fetal dna testi önerdi.
Aranızda yaptıran var mı ?

X