2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yalnız 6-7. Haftalardaki ultrason görüntüsü olması lazım demişti büyük olanlar anlaşılmıyormuş teoriye göre👍
Canım 6-7 haftalık ramzi teorisine göre 11-12 haftalık da nub teorisine göre bakıyorlar. Ama okuyorum forumda 2 teori için de doğru tutan var yanlış çıkan da var. Yüzde yüz bilemiyor hiçbiri

Eklentiler

• IMG_20230105_142330.jpg
    IMG_20230105_142330.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 93
Ben bir gece iki tane prilam alırsam gelecek iki gün boyunca uyuyorum. Çalışıyorum, ofiste masama kapanıp uyumuşum iki kere. Sizde olmuyor mu bu etkisi acaba? Mutsuzluk ve aşırı uyku yapıyo bende o yüzden kullanamıyorum. Çalışmıyor olsam kesinlikle kullanır uyurdum. Kullanmadığım için de günde ortalama 8-10 kere istifra ediyorum bazen bayılıcak gibi oluyorum istifra ederken. Herkes geçecek diyor ama böyle günler geçmiyor. Çok şükür bebeğim büyüyor buna da bir çare olsa keşke😢😢😢
Bulantı bilekliği diye bir şey duymuştum. Ne kadar işe yarar bilemiyorum ama bir araştır istersen canım

Ben bir gece iki tane prilam alırsam gelecek iki gün boyunca uyuyorum. Çalışıyorum, ofiste masama kapanıp uyumuşum iki kere. Sizde olmuyor mu bu etkisi acaba? Mutsuzluk ve aşırı uyku yapıyo bende o yüzden kullanamıyorum. Çalışmıyor olsam kesinlikle kullanır uyurdum. Kullanmadığım için de günde ortalama 8-10 kere istifra ediyorum bazen bayılıcak gibi oluyorum istifra ederken. Herkes geçecek diyor ama böyle günler geçmiyor. Çok şükür bebeğim büyüyor buna da bir çare olsa keşke😢😢😢
Ben de tam tersi calisiyorum diye iciyorum isyerinde kusmayayim diye. Haftasonlari icmeyip kendimi deniyorum her haftasonu kusuyorum o yuzden. Is yerinde kusmak fobim olmus valla odum patliyor 🙄 ama claismadigim gunler icmeyrek deniyorj bakali ilacsiz ne zaman durabilecegim umarim 12 den sonra bitr 16.hafalara uzamaz. Valla benden geride olan haftalari gorunce iyi iyu ben baya ileri gittim diyerek avutuyorum kendimi valla 😂 banada herkes gececek tadini cikaracaksin diyor ama ben hamileligin guzel yanini gormedim daha 😏

Ben ekran görüntüsü almıştım kızlardan biri atmıştı burda, bakın bakalım cinsiyet tutacak mı?
Ben birde devlet hastanesine gidiyorum cinsiyet söylemiyor da dediniz sizinki tutarsa bende kendiminkini tahmin ederim 😇

Eklentiler

• Screenshot_20230114_001231_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230114_001231_com.android.chrome.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 90
Ama sunu da diyeyim tekli de de eger calismiyorsaniz vs isinizi gorursunuz. Ben arastirmadim henuz. Bide suda olabiliyor. Bebek bazen birini emmis oluyor. Zaten onda azalmis oluyor. Digerini de sagiveriyosunuz. 2 3 saat sonra emcekken gene dolmua oluyolar zaten. Zaman acisindan 2 li mantikli gelsede biri emilmis olabilir diye dusununce tekli de olabilir dedim. Bendeki tekliydi bu arada.
Canım bende o yüzden acaba tekli mi dedim ben sanırım tekli alacağım 😅

Geldimm canım daha yeni geldim 😊😊 allaha şükürler olsunn herşey yolundaa çok mutlu oldumm kolları bacakları vardıı kıpırdanıyoduu içim öyle hoş oldu ki gününü yakalamış büyümüş 1 haftada bayaa bi maşallah subhanallah🌸🧿🧿❤️🤲🏼🤲🏼
Hepinizi ellerinizden öper teyzeleri🥰🥰🌸🌸
Çooook güzeeeel 🥹❤️❤️ maşallah annesi çok mutlu ediyor bu görüntüler beni ❤️ darısı yarın bana da olsun 🥹🙏🏼

Canım karında kasıkta batmalar var ara ara, bulantım baya azaldı. Sen nasılsın?
Iste bu batmalar,kasıkta çekmeler bendede var,hic bulantim yoktu benim,bu birkac gün hafif bir bulantim var,bulantida değil ne bileyim sanki tüm yediklerim,ictiklerim boğazımda tas gibi duruyor🤦‍♀️göğüs ağrılarim baya hafifledi...

Kızlar saçma mı olacak bilmiyorum ama Bi sorum var . Sizce dans etmek zararlı mı? Normalde sevmem pek ama niyeyse çok oynayasım var 2000ler pop filan garip bir duygu durumu içindeyim. Internette düşük riski yoksa faydalı bile filan yaziyor da ?
İki gün önce arkadasimin kına gecesi vardi bütün aksam oynadim durdum, tabi eskiye nazaran bir tık agir hareketlerle. Doktora da danismamistim. Cok şükür sonrasinda aksi bir durum yasamadim🙏🏻🙈 kendini cok yormadigin sürece bir zarari olacagini düşünmüyorum acikcasi

Geldimm canım daha yeni geldim 😊😊 allaha şükürler olsunn herşey yolundaa çok mutlu oldumm kolları bacakları vardıı kıpırdanıyoduu içim öyle hoş oldu ki gününü yakalamış büyümüş 1 haftada bayaa bi maşallah subhanallah🌸🧿🧿❤️🤲🏼🤲🏼
Hepinizi ellerinizden öper teyzeleri🥰🥰🌸🌸
Yaa masallahh pek guzell pek büyümüş 😍

X