2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende devlet hastanesi takipliyim kuzum, devlet hastanesinde de verirler ama istemen lazım 😇 ben artık bazen işi abartıp ekranı bile döndürtürüyorum 😎 (özele gidenler için çok sıradan olan ekranda doktor bebeğe bakarken ekrana bakmak bile bize ne kadar lüks Di mi ama hele ultrason kağıdı almak o sanki borç para istiyorsun doktordan 🤪)
Valla isteyemedim de 1 dk baktı gönderdi beni😂 ben o bitane fotoya 1 ay boyunca bakacaktım halbuki 😂 hele bazılarını 3 kişi 3 kişi çağırdılar içeri hayattan soğudum valla 😂

mertugce35 mertugce35 ne yaptin canım?seni merak ediyorum?🤔
Geldimm canım daha yeni geldim 😊😊 allaha şükürler olsunn herşey yolundaa çok mutlu oldumm kolları bacakları vardıı kıpırdanıyoduu içim öyle hoş oldu ki gününü yakalamış büyümüş 1 haftada bayaa bi maşallah subhanallah🌸🧿🧿❤️🤲🏼🤲🏼
Hepinizi ellerinizden öper teyzeleri🥰🥰🌸🌸

Eklentiler

• 19316649-F1A7-4377-B363-F28C053907FC.jpeg
    19316649-F1A7-4377-B363-F28C053907FC.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 113
Geldimm canım daha yeni geldim 😊😊 allaha şükürler olsunn herşey yolundaa çok mutlu oldumm kolları bacakları vardıı kıpırdanıyoduu içim öyle hoş oldu ki gününü yakalamış büyümüş 1 haftada bayaa bi maşallah subhanallah🌸🧿🧿❤️🤲🏼🤲🏼
Maşallah kuzum çok sevindim kaç haftalıksın

Ayyyy agustos annelerim simdi size bi sey soylucem hemen eslerinize denetin 😄 esim karnimin ustune yatti oha bi ses geliyo dedi gobegim acik bi sekilde yatti su sesi geliyomus ve arada bi degisik bi ses cikiyo dedi. Benim hep sol kasigim batiyodu soluma yattiginda bu sekilde tarif etti. Sag tarafima kulagini dayadiginda o ses cok cok uzaktan gelmis. Bakin bakalim siz de😄
Bunu deneyen olmadi mi kimse bi sey yazmadi 😒

Gözünaydin canimm cok sevindim. yarin darisi basima insallah😍😍😍

Ayyy maşallah minosa🤗😘cok sevindim canim her sey yolunda olması 🤗Allah'ım sağlıkla kucağa almayı nasip etsin 🤲🏻👼ne guzel gününüde yakaladı,en bastan butun stresler boşunaymış 🤗🍀👼🤲🏻🤲🏻

Kızlar kim keselere göre yorum yapiyordu acaba yorumları gördüm isim hatırlamıyorum 🤔🙄

X