2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayyy maşallah minosa🤗😘cok sevindim canim her sey yolunda olması 🤗Allah'ım sağlıkla kucağa almayı nasip etsin 🤲🏻👼ne guzel gününüde yakaladı,en bastan butun stresler boşunaymış 🤗🍀👼🤲🏻🤲🏻
Evet canım aynen öyle oldu olsunn sonu güzel olsun da her türlü şeye deyiyor 🥰🌸🧿 amiin inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımızaa 🤲🏼🤲🏼

Ayakda duruyorsam prilam sayesinde duruyorum
Ben bir gece iki tane prilam alırsam gelecek iki gün boyunca uyuyorum. Çalışıyorum, ofiste masama kapanıp uyumuşum iki kere. Sizde olmuyor mu bu etkisi acaba? Mutsuzluk ve aşırı uyku yapıyo bende o yüzden kullanamıyorum. Çalışmıyor olsam kesinlikle kullanır uyurdum. Kullanmadığım için de günde ortalama 8-10 kere istifra ediyorum bazen bayılıcak gibi oluyorum istifra ederken. Herkes geçecek diyor ama böyle günler geçmiyor. Çok şükür bebeğim büyüyor buna da bir çare olsa keşke😢😢😢

Ben bir gece iki tane prilam alırsam gelecek iki gün boyunca uyuyorum. Çalışıyorum, ofiste masama kapanıp uyumuşum iki kere. Sizde olmuyor mu bu etkisi acaba? Mutsuzluk ve aşırı uyku yapıyo bende o yüzden kullanamıyorum. Çalışmıyor olsam kesinlikle kullanır uyurdum. Kullanmadığım için de günde ortalama 8-10 kere istifra ediyorum bazen bayılıcak gibi oluyorum istifra ederken. Herkes geçecek diyor ama böyle günler geçmiyor. Çok şükür bebeğim büyüyor buna da bir çare olsa keşke😢😢😢
Kiyamam kuzum ben calismiyorum ama çok uyku sersemlik yapıyor bende Allah'ın izniyle inşallah geçer bu günlerde

ayy melisaa yapiyomus ben yanlis soyledm galiba😁😁 mertugce35 mertugce35
Screenshot_20230116-221840.png

M mmelissaa canim eğer sen kese yorumu yapabiliyorsan,bizim bir arkadaşa da yorum yaparmisin 🤗lütfen

Eklentiler

• IMG_20221216_225101.jpg
    IMG_20221216_225101.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20230113_102000.jpg
    IMG_20230113_102000.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 73
X