2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende arayi uzatma karari aldim ama yine de o kadar sabredebilir miyim emin degilim ilk gebelik olunca biraz evhamliyim gormesem rahat edemeyecekmisim gibi hissediyorum
Bu ilk gebelik hallerimiz ben bir devlet e bir özele gidiyorum mantığım gerek yok diyor ama napayım böyle içim daha rahat kiyasliyorum bir de ikisinin dediklerini

İyi sabretmissiniz benm tup bebek olunca 3.haftasindan beri 2 haftaya bir gidiyorum
Canım ben de son 3 haftadır her hafta girdim ultrasona, pazartesi 4. Hafta yine gircem sonra artık tahminim bi 4 hafta sonra çağırır rutine döner. Beni ki de tüp bebek

Deneyimli anneler benim de size bi sorum olucak. Bebekler ilk zamanlarda cok hizli buyuyomus o yuzden 0-3 az alin diyolar. Kacar tane alinmali acaba
Canım bencede öyle hep kalır. Ben 7 takım alcam organik pamuklu tarzda, 1 i hastane çıkışı olur, günlük giydirip her hafta makinaya atarım diye düşünüyorum. 3 ay bile zor giyerler bence. Kimi bebekler iri oluyor birde, aynı şekilde 7 zıbın 7 çorap alcam, diğerlerini 3-6 ay alırım alsamda, 3-4 pakette yeni doğan bez alsam yeter bence sonra büyük bedene geçeriz belki. Tabi benim tecrübem yok ilk gebelik. Ama o şekilde düşündüm. Zaten hediye felanda gelir yeter

Mrb kızlar videodan ekran görüntüsü aldım soran kızlar vardı yorum yapar mısınız Minnoş kiz mi erkek mi

Eklentiler

• Screenshot_20230114_085657.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 88
Benim de geçen pazar lekelenmem oldu hatta kırmızıya dönüktü, hala kahverengi leke şeklinde devam ediyor doktor sorun yok dedi normal gördü
Dinlenmeye çalış kırmızı ya tam dönmediği sürece sıkıntı yapma kahverengi lekeyi normal görüyor doktorlar

İkili tarama testlerini falan yapacak misiniz
Canım ikili taramada kan testi oluyor ya onu yaptırmıcam. Sadece detaylı ultrason yaptırmayı düşünüyorum, perinatalog tarafından onu anlamlı buluyorum. Yoksa bana söylediği riski duymak bişey ifade etmiyor bana sen yaptırcak mısın canım?

Ben devletten devam ediyorum sadece sukur doktorum cok iyi usgde her detayina kadar anlatiyor her seferinde
o zaman çok iyi, iyiye denk gelmişsin yani canım benim gittiğim maalesef hiç bilgi vermiyor ultrason ekranına bıle ben bakmak ıstedıgım ıcın gosterıyor yoksa kendısı tek bakıyor sans bıraz doktor bende mecburen hem ozel hem devlete gıdıyorum

Acikcasi bende yaptirmayi dusunmuyorum zaten saglikli olan embriyoyu bularak transfer oldum ayrica yanilma payi cok yuksek olan bir test yuzunden hamileligimi zehir etmek istemiyorum

Merhaba kızlar,simdi estrofemi ve lutinus kullananlar nasil bıraktınız birden mi azaltarak mı? Birden bırakınca bisey olur mu acaba?

Burada bir cok ornegini okudugum icin panik yapmadim fazla ama genelde ilk haftalarda oldugunu okudugum icin tedirgin oldum dedigin gibi dinlenlenmeye ozen gosteriyorum

Merhaba kızlar,simdi estrofemi ve lutinus kullananlar nasil bıraktınız birden mi azaltarak mı? Birden bırakınca bisey olur mu acaba?
Ben estrofemi kullaniyorum hala doktorum 11.haftamda birakabilecegimi soyledi ama bende sizin gibi birakirsam birsey olur mu diye arada dusunuyorum ama korkulacak birsey olacagini sanmiyorum

Canım bazı doktorlar kalp atışı dinletmiyor benim de 8+2 kalp atışı gösterdi dinletmedi bebeğe ısı veriyor bu haftalarda dinletmiyorum tavsiye etmiyorum isterseniz açarım bi tuşa bakar dinlemeniz dedi eşimle ısı veriyor deyince bizde dinlemedik sadece gördük doktorla alakalı benim doktor biraz pinpirikli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…