2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
tebrikler canim.gozunuzaydin

canim ben 11. haftamdayim. ates olcer banyo seti vs almaya basladim. kiyafette subatta almaya baslicaz subat indirimlerini bekliyoruz. Allah korusun bisi olcaksa son aylarda bile olabilir yasanan seyler..yani ben hazirlamayi dusunuyorum son 2 3 ay kala besigini arabasini vs alacagiz ilk kiyafetlerden baslicam unisex renklerde almaya. zibini vs
İyi geceler kızlar. Ekonomi malum sürekli her şeye zam gelip duruyor. Daha da pahalılaşmadan bebeğin bazı ihtiyaçlarını almak istiyorum. Ama daha dokuz haftalık sizce alışveriş için erken mi

Bilmiyorum ki bademcik şiş yiyemiyorum zorla içiyorum konuşamıyorum bile çok ağrıyor ilk gebelik ne yapacağım da bilmiyorum çok tatsız ve mutsuz moddayim
Canım geçmiş olsun geçen hafta öyleydim bende. KBB uzmanına gittim sinüslerime kadar iltihaplanmıştı. Antibiyotik kullanıyorum. Hamileler için de kullanılabilen C kategori antibiyotik ve ilaçlar var. Kendine işkence etme. Doktora gidebiliyorsan git. Yeni hastalıklar asla geçmiyor kolay kolay. Öksürmekten geberdim. Öksürük şurubu dahil verdi.
tebrikler canim.gozunuzaydin
Canım çok teşekkür ederim darısı başına sağlıklı haberlerle inşallah

İçinde su varken Farklı oluyor olabilir ve belki birkaç kez kullanınca ilk seferki gibi sert kalmıyor olabilir çünkü 3 aydır kullanıyor kendisi 3 ayın sonunda yaşamış bu durumu
anladim canim şu birden kapanma olayini bende parkbesikte duydum. burdan biri yazmisti hatta baska topicte yani. katlanan banyo benim kurtaricim evim cok kucuk

anladim canim şu birden kapanma olayini bende parkbesikte duydum. burdan biri yazmisti hatta baska topicte yani. katlanan banyo benim kurtaricim evim cok kucuk
Benim de çok küçük bende çok istemiştim inşallah güzelce kullanırsınız

Yaaaa çok minnoş yaa maşallah acaba ben de öğrenebilir miyim ya çok umutsuzum bu konuda ama çok da merak ediyorum biz de 11+3 te gideceğiz ama hep önden gidiyor bizimki, muhtemelen 11+5 gibi falan olur heralde yine
Kızlar selam kontrolden çıktım şimdi 11+4 cinsiyetimize de doktor erkek dedi baya hareketli bi minnoş hiç durmuyor yerinde
Bu da tipimiz
Eki Görüntüle 3191464

Al canım, inşallah olmaz ama mastit durumunda kanalları açmak gerekiyor yeni doğan bebek kuvvetli çekemez iki çeker dinlenir iki çeker dinlenir, benim kızım mesela çok güçsüzdu ilk zamanalr sagarak verdim, bazen kilolardan sıkılıp yürüyüşe çıktım eve sütü bırakıp 1 saat hava aldım o dönemde hep sagdim, calissan da calismasan da lazım makine ama ilk bir hafta elle sağım daha iyi kolostrum sütü bir damlası bile çok kıymetli

Biraz daha kötü olursam gidecegim kullanmak istemiyorum ilaç ama kötü olursam mecbur ,aslında meyve falan da tüketiyorum ama bağışıklık düştü sanırım iyice nezle ye de çevirdi kendini sabahtan beri tek yaptığım aktivite hapşırmak

Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah bende kız bebek istiyorum önce sağlık tabi bişey sorcam kese de bebek sağa mı yoksa sola mı tutunmuş
O tutmuyor sanırım bende çok araştırdım da kız da erkek de sağ da da olabiliyor solda da benim ki sağ da da erkek diyorlar ama daha küçük belli değil sağlıklı hayırlı olsun farketmez tabi kız erkek de benim de gönlüm kız da ama erkek hissediyorum gibi

Canım 2. Trimester (böyle mi yazılıyordu emin olamadım ama anlaşılmıştır) döneminde daha enerjik olacaksın. Genelde başlangıç böyle yorucu oluyor. Sonra vücut mu alışıyor bilmiyorum ama ekstra bir durum olmazsa daha rahat geçiriliyor. O nedenle dolaşırsin merak etme. Ben de erken olduğunu düşünüyorum

Ya vala aynı kalbimi okudun benimde 8+2 sağda gözüküyor bebek şuan bende erkek hissediyorum ama gönlüm kızdan yana eşimde kız hissediyor sağlıklı olsunda artık hayrlısı olsun inşallah

Bel ağrılarının geçeceğini düşünmüyorum yoksa enerji açısından bi sorun yaşamıyorum çok şükür tercih meselesi tabiki ben alacağım ki başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…