2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhabalar, beni de listeye ekleyebilirsiniz
ilk bebek
son adet tarihi 01.11.2022
doğum: 08.08.2023
kese: 5
kalp atışı: 7+6
pozitifbiri

Gözünüz aydın, az önce 330 ml gazlı içecek hüplettim Allah affetsin

bende henüz başlamadım diğer ay başlamayı düşünüyorum bu süreçte sıvı alımı da çok önemli tabi ama dışarıdan da önlem almak sart teşekkürler bende bi araştırayım

Ayy maşallah sizinkinedee 4cmlermiş sizinki ne kadar

Canım ben Lierac sipariş verdim en çok o öneriliyordu umarım iyi gelir karnım kaşınmaya başlıyor yetişse iyi olur
inşallah yetişir daha zamanımız da var zatn inşallah istediğimiz sonucu aliriz canım , kakao yağına ekstra onu da alayım ben olmadi

mydreams93 Canim az once okudumda yazamadim. Hayirli olsun guzel haberler almana cok sevindim. ya doktorun degismesi iyi olmus. bide bisi dicem bu hazir algida vs sutlu dondurmasini yemek sknti olurmu ki canim cok istiyor benimde ama dr un guvendgn yerden ye demis ya acaba algida felan olmazmi

aslında güvendiğin dediği sütlü olduğu için Allah korusun bozuk olmıcak şekilde falan dedi sanırım çünkü akşam bir büfede baktı eşim dondurma baya erimişti güvenememişti almadı. Vallahi bende Algidanın kesme dondurmasını falan düşündüm ya da en kötü Mado'nun sık olmayacağı için alırız diye düşündüm evde dondurmamı yapıcaz sanki
yaaa yatıslarını yesınler sağlıklar gelsinler
çok teşekkür ederizz hepimizinkilerin inşallah sağlıkla

Belki içerde biriken kanı atıyordur vücut. Duyduk arkadaşlardan. Git gel bakalım neymiş bize de anlat kuzum
Canımm çıktık doktordan çok şükür sıkıntı yok biri 6+6 diğeri 6+0 haftalıkmışş. Çooook küçük kanama alanı var ama sıkıntı yok korkma herşey çok güzel dedi. Kalplerde çok güzel atıyomuş. Küçük olanın kalbi 124 diğeri 128 atıyor

çook sevindim gözümüz aydın

Kızlar ben bebişi hissediyorum yaaa biliyorum çok erken ama daha öncekileri de çok erken hissettim ben yaa... Bazı şeyleri yedikten sonra bulundugu yerde kımıl kımıl hisler oluyor. Hep belli durumlarda oluyor bir de bu... Mesela en baştan beri peynır ekmek aşeriyorum misal. Az önce küçük yağsız kepek ekmeğine peynirli tost yedim şu an kımıltı hissediyorum :) Erkek mi acaba bu da çok şaşırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…