2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattın

Selam kızlarrr 1 ay sonra bugün kontrole gittik ve sabahtan beri duygusal bir yumağım kolları bacakları oluşmuş resmen hareket ediyorlardı herşey yolundaymış çok şükür. Doktor mide bulantılarına yapabilecek birşey yok biliyorum çok zor ama dayanman gerekiyor dedi. Bu arada ben doktorumu değiştirdim diğeri 2 tane folik asit vermişti bu da dedi ki ikiz diye 2 tane mi olurmuş o zaten bulantı yapar teke indir. Yeme içmeni şu an kısıtlama senden beslenmiyorlar dedi. Kolayı sordum arada içiyorum dedim mideni bastırıyo biliyorum içmek istiyorsun ama nadir olarak çay bardağıyla tüketebilirsin dedi. Bu arada ikili testi ve kan testini fta ydı sanırım ikiz gebelik için önermiyorum özellikle çift yumurta ikizinde doğruluk payı az o yüzden detaylı ultrasonda bakıcaz Allahın izniyle diğerlerini istemeyeceğim dedi. Ay birde ben dondurma bağımlısıyım eşim çocukların üşüceğini düşünerek yedirmiyordu doktor olurmu öyle şey sütlü olmak kaydı ile bildiğin yerden tüket hiçbirşey olmaz dedi. baya uzun oldu ama sizinle de paylaşıyım istedim rabbim hepimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah

bende bim 9 da gittim kovası kuveti anne yanı yatağını aldım ağız mendillerini anne annesi yaptı cok fazla

Yaaa çok sevindim peki günde kaç tane progestan alıyordunuz

bende dondurma istiyorum da benimkide hasta olurum diye yeme diyor

K
bende bim 9 da gittim kovası kuveti anne yanı yatağını aldım ağız mendillerini anne annesi yaptı cok fazla
Küvet çok kafamı karıştırdı benim de .Bi arkadaşım kullanırken aniden kapanmış ,heryer su olmuş ,çocuk neyse ki kolundaymış çocuğa bi zarar gelmemiş.O yüzden sanırım ben katlanan almayacağım .Evim küçük,katlananlara güvenmiştim ama

Çok sevindiiiiim bu mesajlarınızı okuyunca o kadar mutlu oluyorum ki gözlerim doluyor inşallah sağlıkla gelsin güzel yavrunuz

bende dondurma istiyorum da benimkide hasta olurum diye yeme diyor
Hastalık konusunda bende tedirgin oluyorum canımda ama sonuçta hergün yemiyoruz birde ben bu yaşıma kadar hep yaz kış yiyordum
Çok sevindiiiiim bu mesajlarınızı okuyunca o kadar mutlu oluyorum ki gözlerim doluyor inşallah sağlıkla gelsin güzel yavrunuz
Yaaaa teşekkür ederizz hepimizin sağlıkla gelsin inşallahhh

aldım inşallah olmaz kullananlarda cok memnun yer kaplamıyor birde

Var canim benim de baya azaldi yok gibi dünden beri bende onu düsünüp duruyorum..ama gögüslerim normale göre biraz dahs büyüdü öyle kaldi allahtan sönmedi normaldir ya da iste biz herseyi kafaya takiyoz iyi mi degil mi bebis diye düsünmekten hep

Niye öyle söyledi ki doktor canim mide bulantim kesilirse gel diye?? Ne yaptin gittin mi peki merak ettim

boğazım çok kötü kızlar çok öksürüyorum, bi tane pastil attım iyi geldi biraz ama zararlı mı bilmiyorum, bilgisi olan var mı?

boğazım çok kötü kızlar çok öksürüyorum, bi tane pastil attım iyi geldi biraz ama zararlı mı bilmiyorum, bilgisi olan var mı?
Canim hamileligin baslarinda benim de cok kötüydü zencefilli pastil attim bisey olmadi sükür. Zararli mi degil mi bilmiyorum da. Sey de deneyebilirsin o da ferahlatiyo canim olips okaliptüslü

Kızlar anne yanı yatağı degilde reflü yatağı daha çok kullanılıyor bilginiz olsun bende ilk hamileligimde bimden anne yani yatagı almıştım yalnız bıraksam bebişi agizi yüzü kapanırdı hic kullanmadım

Teşekkür ederim canım o zaman ben dümdüz randevu alıyorum kadın doğumdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…