2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Plesantan ön duvara yerleşimlidir, 3. gebelik olunca daha da hassas oluyor rahim hatta kimseyi inandiramam diye hiç bu konuda forumda bahsetmemistim ta ki sen yazana kadar
Ben diğer bebeklerimi de erken hissettim canım, hatta geçen arkadaş geldi dedi ki yok mu biseyler, dedim yok, hayret sen erken hissederdin dedi ama bu kadar hızlı beklemiyordum açıkçası
Zaten her seferini hissetmiyorum canım. Özellikle sabahkini ve akşam 3.30-4.30arasini çok net hissediyorum. Gaz olsa bilirim bu gaz gibi değil değişik

Canım ben ilk gebeligimde de yemek yaparken akşam işten geldiğimde pırpır hissederdim. Ama ikincide direkt kayma gibi hissetmistim. Ve ben en başından beri bu gebeligim hep ilk oğluma benzettim onda da kelebek kipirtisi ile başlamıştı birebir aynısı şu an gebeliğim bile ...

Kuzum bişey olmaz o kadardan... Çiğköfte baharatı için önerilmiyor. Hani zaten hormonlardan dolayı bağırsaklar zorlanıyor. Bir de biz tuzu biberi etmeyelim diye...
yaa ben bir sıkım cigkofte yedim etsiz. yedikten sonrada pisman oluyorum off benim bu iradesizligim ne olacak

Gögüs agrin azaldigi icin mi gittin canim kontrole? Yoksa baska bisey mi icini huzursuz etti? Sevindim normal olmasina

Çok güzel gözünüzaydın darısı başıma amin
Ayy teşekkür ederim Hep kız hissediyordum. Hep kızım diye konuşuyordum. Çok garip hissediyor anneler yaa. Allah hepinizin gönlüne göre versin sağlıkla inşallah çok şükür test sonuçlarımızda temiz çıktı. Bizim Masal’ımız geliyor inşallah

Adı da çok güzel Sağlıkla gelsinBen de çok kız istiyorum, ama bunu dillendirmekten çekiniyorum ya erkekse ve Allah’ın gücüne giderse diye düşünceler geliyor aklıma

Adı da çok güzel Sağlıkla gelsinBen de çok kız istiyorum, ama bunu dillendirmekten çekiniyorum ya erkekse ve Allah’ın gücüne giderse diye düşünceler geliyor aklıma
Hayırlısı neyse o olsun. Yeter ki sağlıklı olsun minnolar Allah gönlüne göre versin inşallah kuzum Adını oğlum koymuştu zaten malum oldu heralde

Hayırlısı neyse o olsun. Yeter ki sağlıklı olsun minnolar Allah gönlüne göre versin inşallah kuzum Adını oğlum koymuştu zaten malum oldu heralde
Amin canım sağlıkla gelsinler gerisi teferruat, sadece sülalede ortalık erkek kaynıyor bi kız hasreti var Allah tan gelene razıyız her zaman. Benim de beğendiğim bir isim, Çok tatlı bi hareket abiden

Grubun ilk cinsiyet haberini vereyim. Bende 7 yaş bir erkek 11+3 lük bir KIZ var
Ne güzel bir haber sağlıkla gelsin minik prenses bende kız hissediyorum ama çevremdeki herkes erkek diyor hayırlı sağlıklı evlat olsunlar gerisi mühim değilde merak ediyor işte insan benimde kızım 7 yaşında olacak birinci sınıfı savdık seneye kendi yağlarında kavrulur artık bizde kardeşlere bakarız

Benmde bu hafta aşırı kaşındı doktora sordum vücudun susuz kalmasindanda olur dedi günlük en az 3 litreye yakin su iç dedi bana
Aaa ben 5 haftadır hiç su içemiyorum ondan olabilir
Grubun ilk cinsiyet haberini vereyim. Bende 7 yaş bir erkek 11+3 lük bir KIZ var
Yaaaaa maşallahhh Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…