2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323

Katlananlar bir türlü içime sinmiyor hem görselini de beğenmiyorum benim de evim küçük ama büyük olsun napayım sonra zaten ne kadar kullanacak ki sabreder bitince işimiz ihtiyacı olan birisine veririm.

Bu haftalarda bahsettiğin gibi şeyler yaşayanlar oldu ve bebekleri gayet sağlıklı. Doktorunla görüştüğünde söyle belki progestan desteği verir.
Kızlar 6+5im bugün doktor kontrolüm var saat 4te ama pembe lekelenmem oldu 1 saat önce ilk defa dünden beride şiddettli kasık ağrım oluyordu adet olcak gibi korkmalı mıyım

Niye öyle söyledi ki doktor canim mide bulantim kesilirse gel diye?? Ne yaptin gittin mi peki merak ettim
yok henüz gitmedim çalışıyorum, bir de birkaç gün takip edicem bulantıları vs. yani mide bulantısı normal ve olması gerekiyor diye konuştu bana. bebeğin sağlıklı olduğunu gösteriyormuş bulantı olması. birden kesilirse bebeğin yaşamadığı ihtimali üzerinde mi durdu acaba bilemiyorum ben de

merhaba kızlar, çatlaklar için bi önlem alanınız var mı? Ben ilk gebeliğimde kakao yağı kullandım çok memnun kaldım çok şükür çatlak oluşmadı, ilk hamilelikle ikinci aynı olur mu olmaz mı bilmiyorum tabi. 7 sene önce 52 kiloyla hamile kalmıştım, bu sefer 58 kiloyla hamile kaldım bakalım hayırlısı

Ben daha başlamadım 3. Ay dolunca karın büyüyor diye o zaman başlamayı düşünüyorum. Lierac var baya ünlü, kullananlar çatlamamış. Onu alıcam bir de farklı marka aşıp dönüşümlü kullanırım

yaa buranin en guzel yanı sizler gibi tecrubeli annelerle olmak sanirim. valla icim oyle rahatki iyiki var burasi. mesela burasini bilmeseydm dra 5 haftadir gitmedm icim.icimi yerdi acaba bu neden oldu bu neden var felan diye. ama burda benle birlikte ayni seyleri yasayanlar8 okuyup gordukce cok rahatim relaxim ki ben pimpirikli biri olmama ragmen kafam cok rahat Rabbime sükür

canim ben katlanan aldim inan kapatana kdr esimle canimiz ckti cok zor kapaniyor arkadasininki nasil kapanmis anlamadm. biz iki kisi kapatma olayini anca cozdk yanlardan bastirma yeri var iki tarafli ayni anda bascanki tek ayagi kapansn sonraki ayak icin tekrar yandan iki tusa basili tutcanki kapansn zor yani

Canım minnaklar benimkiyle aynı günde gidiyorlar. Boyları kaç çıktı annesi
Ayy maşallah sizinkinedee 4cmlermiş sizinki ne kadar
Canım ben Lierac sipariş verdim en çok o öneriliyordu umarım iyi gelir karnım kaşınmaya başlıyor yetişse iyi olur

7+2'den herkese merhaba, ilk doktor kontrolümüzü olduk. Şükür her şey yolunda. O küçük kalbi duymak gerçekten çok güzel bir duyguymuş. Allah isteyen herkese o kalbi duymayı, ve sonrasında bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

Bana da doktor kesinlikle gazlı içeceklerden uzak dur dedi, bitki çayları aynı şekilde (ıhlamur'da sorun yok). Yemek yiyemiyorsan, zorlama dedi, bu süreçte bebek zaten besinlerini alıyormuş. Aynı zamanda plasentadan kaynaklı 8-9. hafta gibi bazen kanamalar olabiliyormuş.

yok canim korkma bende suan goguslerde hicbisi yok ilk haftalar sudyen takamiyodum sizliyodu dokununca o kdr hassasti ki birden kayboldu hassasiyet. seninle ayni haftalarda kayboldu galiba. streslenme
Benimde hassasiyetim baya azaldi. 0 diyemem ama yok aciyodu elleyemiyordum modunda asla degilim. Aciyo mu diye sikmam gerekiyor. Sikinca aciyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…