2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum , nasıl onları oraya sen koymadıysan, gücün yetmiyorsa, o kuzucukları orda tutmaya ya da tutmamaya da gücün yetmez. Kul olarak elinden geleni yapıp, Allah a tevekkül edeceksin. Allah a tam güven duyacaksın. Her ne şekilde olursa olsun, O senin için en hayırlısını verecektir. Dinimi bu yüzden çok seviyorum. Yüreğime inanılmaz bir ferahlık veriyor teslim olmak... Dua ve tedbir... Gerisi şeytanın kuruntuları. Fırsat verme :KK66: Bu arada kontrole idrara sıkışık git :KK66: Gelince de hemen bize yaz merakta bırakma e mi :KK68:
Canım yüreğim ağzımda korkuyorum inan ya sürekli kontrol ediyorm kanamam lekelenmem var mı diye çok şükür yok ama. Yarında randevum var korktm kalp atışlarını duyamam bebeklerimin diye. Aslında sürekli dinleniyorum. Zaten uyku ve yorgunluk çok var. Bide ayaklarımı yüksekte tutup yataym bugün teşekkür ederim canım♥️

kızlar kendi doktorunuzdan başka doktora gözükürken nasıl açıklama yapıyorsunuz 😂 kendi doktoruma gitmeme daha 2 hafta var 1 ay sonra gel demişti ama dayanamadım üniversite hastanesinden yarına randevu aldım ama ne diyeceğimi bilemiyorum 😂😂😂🙈
Kuzum ben zaten devlet hastanesine gidiyorum her defasında farklı doktor oluyor, her defasında sıfırdan anlatıyorsun 😅
Yani sen sadece kontrole geldim demen yeterli olacak (bana bir tanesi hastane olarak buradan mı takipli olacaksın demişti bende neden randevu bulursam bura da olabilir dedim 😇)

Kuzum ben zaten devlet hastanesine gidiyorum her defasında farklı doktor oluyor, her defasında sıfırdan anlatıyorsun 😅
Yani sen sadece kontrole geldim demen yeterli olacak (bana bir tanesi hastane olarak buradan mı takipli olacaksın demişti bende neden randevu bulursam bura da olabilir dedim 😇)
Aynen kontrol için geldim diyim en iyisi bunu sevdim teşekkür ederim 😄💚

Kelebegimx Kelebegimx bugün Etlik şehir hastanesine randevuya gittim, doktorum Hande Nur hanım idi, hem hastane işleyişi hem doktorun tavrı ilgisi bilgisi çok hoşuma gitti, çok sakindi hastane, gayet akışı hızlı bir şekilde muayene oluyorsunuz, Allah nasip ederse bu doktordan devam etmeyi düşünüyorum :) size yazacaktım ama henüz yeni gidince aradan epey zaman geçti 🙃

Kızlar selam 9+3 deyim ama kocaman göbeğim oldu normal mi bu ,karnı çıkan varmı bu sürede şimdi ya da önceki tecrübelerine dayanarak , daha erken değil mi yoksa normal mi? Kilolu bir gebeyim zaten göbeğim vardı ama iyice çıktı sertleşti ne dersiniz?
Valla çok garip ama bende 0 göbek vardı 9 hafta içindeyim bende baya bi göbeğim çıktı . Üstelik kiloda aldım 3 kilo aldım şimdiden anlamadım ben valla herkeste böylemi ilk haftalar kilo alımı normalmi ?

Kelebegimx Kelebegimx bugün Etlik şehir hastanesine randevuya gittim, doktorum Hande Nur hanım idi, hem hastane işleyişi hem doktorun tavrı ilgisi bilgisi çok hoşuma gitti, çok sakindi hastane, gayet akışı hızlı bir şekilde muayene oluyorsunuz, Allah nasip ederse bu doktordan devam etmeyi düşünüyorum :) size yazacaktım ama henüz yeni gidince aradan epey zaman geçti 🙃
Teşekkür ederim canım çok sağol❤️🥰

Ben sanırım bir diyetisyenle devam edeceğim kızlar. Pazartesi de yürüyüşlerime başlayacağım. Ben 10+3 teyim, kendi tartımda 63.5 tan bu sabah 68 e çıkmış görünüyorum hiç hoşuma gitmedi :KK43: Ödemim çok ve sanırım yanlış besleniyorum çünkü çok fazla yediğim bir şey yok...
Valla çok garip ama bende 0 göbek vardı 9 hafta içindeyim bende baya bi göbeğim çıktı . Üstelik kiloda aldım 3 kilo aldım şimdiden anlamadım ben valla herkeste böylemi ilk haftalar kilo alımı normalmi ?

Kuzum , nasıl onları oraya sen koymadıysan, gücün yetmiyorsa, o kuzucukları orda tutmaya ya da tutmamaya da gücün yetmez. Kul olarak elinden geleni yapıp, Allah a tevekkül edeceksin. Allah a tam güven duyacaksın. Her ne şekilde olursa olsun, O senin için en hayırlısını verecektir. Dinimi bu yüzden çok seviyorum. Yüreğime inanılmaz bir ferahlık veriyor teslim olmak... Dua ve tedbir... Gerisi şeytanın kuruntuları. Fırsat verme :KK66: Bu arada kontrole idrara sıkışık git :KK66: Gelince de hemen bize yaz merakta bırakma e mi :KK68:
Kuzummm ne güzel yazmışın nasıl ferahlattın içimiii😍 Allah razı olsun yazacağm mutlaka canım♥️♥️♥️

İlk üç ay kilo alınmaz derlerdi çevremdekiler
Mide bulantısı ve iştahsızlıktan sanırım ama o kişiden kişiye değişiyo tabi ben de bugün 10. Haftaya girdim hiç kilo alamadım 59 kiloyum hala çünkü herşeyden soğudum zor yiyorum bişey girsin diye aşırı midem bulanıyo ve ayakta biraz kalsam hemen tansiyonum düşüyo oturmak istiyorum 😭 göbeğim de mideme yapışmış resmen açlıktan gömülüyo içeri bazen yersem çıkıyo çok hafif 😄

X