2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
ıste boyle kotu yorumda bulunanlara cok kızıyorum , ona gıt canım benım psıkolojı cok onemlı
Kontrol randevusu geçsin rapor yazmıştı yarın bitiyor ona göre karar vereceğim bende çok üzdü ama bizi kalp atışını bile dinleyemedi kocam duymadı mesela değişik gerçekten sanki kaybedeceksiz der gibi kestirip attı

Kontrol randevusu geçsin rapor yazmıştı yarın bitiyor ona göre karar vereceğim bende çok üzdü ama bizi kalp atışını bile dinleyemedi kocam duymadı mesela değişik gerçekten sanki kaybedeceksiz der gibi kestirip attı
Bazı insanlar öyle mekanik. Riski belirtmenin de bir yolu bir adabı var. Olabilir risk vardır ve bunu söylemeli bence ama yolu ve davranışı böyle olmamalı ne kadar duygusuz anlayışsız bir yaklaşım. Siz sıkmayın canınızı, doktor değiştirme ihtimaliniz var ise değerlendirin derim en azından psikolojinizden anlayan strese sokmayacak birisiyle sürecinizi geçirmek daha iyi gelecektir.

Ben kullanıyordum hamilelik öncesi ve kadın doğum Dr na gidene kadar. Doktor "Multivtaminleri 12.haftadan sonra veriyoruz onu kullanma dedi" ocean mummy kullanıyordum.
Benim doktorum da gerek görmedi 12 dem itibaren başlayacağız dedi ama bugün başka bir doktora gittim ezberden direk bunu al dedi kafam karıştı

Benim doktorum da gerek görmedi 12 dem itibaren başlayacağız dedi ama bugün başka bir doktora gittim ezberden direk bunu al dedi kafam karıştı
Benimde doktorum bunu önerdi. 9. Haftadayım. Şuan elimde mfk fodega var onu içiyorum ama bitince alma ocean mummy e geç dedi. Ben doktoruma güveniyorum alıcam ve kullanacağım 😌

İyi akşamlar kızlar benden de kötü haber size 7+6 bebeğim kalp atışı durmuş. İlkinde de böyle olmuştu yarın araştırmaya gidecem kürtaj için gün verecekler genetiğe gönderecekler sebebi için. Hayırlısı böyleymiş ne diyelim herşey allahtan🤲
Rabbim evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲dualarım sizlerle.. pozitifbiri pozitifbiri beni listeden silersen sevinirim canım başka topikte görüşmek üzere 🖖

İyi akşamlar kızlar benden de kötü haber size 7+6 bebeğim kalp atışı durmuş. İlkinde de böyle olmuştu yarın araştırmaya gidecem kürtaj için gün verecekler genetiğe gönderecekler sebebi için. Hayırlısı böyleymiş ne diyelim herşey allahtan🤲
Rabbim evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲dualarım sizlerle.. pozitifbiri pozitifbiri beni listeden silersen sevinirim canım başka topikte görüşmek üzere 🖖
Çok üzgünüm.. Diyecek bir söz yok Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin. Allahtan gelene bir şey de denilmiyor. Yanlış anlamazsanız bir soru sormak istiyorum sıkıntı hissedip mi gittiniz yoksa normal randevu zamanı mı anlaşıldı acaba?

Allah size sabır ve güç versin en doğru zamanda tekrar nasip etsin inşallah çok üzüldüm 😔😔

Çok üzüldüm kuzum😥😞😞🤲🏻 Allah'ım bidaha yasatmasın inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻 basın sağolsun Allah'ım tekrar sağlıkla nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲

Allah en kısa zamanda Sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah.Bazen söyleyecek bir söz olmuyor .. Allah en güzelini en sağlıklısını versin en kısa zamanda inşallah 🙏🏼

Çok üzgünüm.. Diyecek bir söz yok Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin. Allahtan gelene bir şey de denilmiyor. Yanlış anlamazsanız bir soru sormak istiyorum sıkıntı hissedip mi gittiniz yoksa normal randevu zamanı mı anlaşıldı acaba?
Aminnnnn inşallah 🤲Kontrole gittiğimde öğrendim.

Bazı insanlar öyle mekanik. Riski belirtmenin de bir yolu bir adabı var. Olabilir risk vardır ve bunu söylemeli bence ama yolu ve davranışı böyle olmamalı ne kadar duygusuz anlayışsız bir yaklaşım. Siz sıkmayın canınızı, doktor değiştirme ihtimaliniz var ise değerlendirin derim en azından psikolojinizden anlayan strese sokmayacak birisiyle sürecinizi geçirmek daha iyi gelecektir.
Değiştireceğim bakalım çok acemiyim keşke kendi doktoruma gitseymisim bilemedim inşallah yarın güzel haberler alalım da düzgün ayrılalım

Rabbim evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲dualarım sizlerle.. pozitifbiri pozitifbiri beni listeden silersen sevinirim canım başka topikte görüşmek üzere
Rabbim en sağlıklı zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah😔🤲🏼

Çok geçmiş olsun canım, benim de düşüklerim olmuştu hem anne babadan kan alıp tıbbı genetik bölümünde inceleme yapmışlardı hemde embriyo dan düşük meyaryalinden numüne alınmıştı bebekte kromozomal bir sorun var mı diye ama temiz çıkmıştı bu test (hayırlısı ile sebebi ve tedavisi bulunur inşallah, rabbim tekrar yaşatmasın çok geçmiş olsun)

Bende dünden beri çok kötüyüm hiçbirsey yiyemiyorum mide bulantım geçmiyor bir türlü 😣 hafta ilerledikçe geçer diye düşünmüştüm daha kötüyüm şuan
Aramiz cok yakinmis senlede belkide bi atak dönemidir canim. 12. hafta bittiginde bulantilarimizda biter insallah💗

Bilgisi olan yok mu çok kötüyüm
canm gecmis olsun. 2 hafta once grip oldum bende. bulantida vardi. prilam aksam 7 gibi ictim 1 tane. saat 10 da atesim cikinca kendi kadin dogum olan dr olan kuzenim bana hemen parol icmemi soyledi ates zarar bebege dedi 1 tane ictm. ama prilam icmistm iki ilac sknti olur mu dedn prilam hafif bi ilac bir tane icmissn zaten sknti olmaz merak etme dedi. bende ictm. ama seninki zofermis. zofer nasil bi ilac bilgim yok canim

X