2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok çok üzgünüm canım hakkınızda hayırlısı olsun en kısa zamanda Rabbim sağlıklısını nasip etsin...
İyi akşamlar kızlar benden de kötü haber size 7+6 bebeğim kalp atışı durmuş. İlkinde de böyle olmuştu yarın araştırmaya gidecem kürtaj için gün verecekler genetiğe gönderecekler sebebi için. Hayırlısı böyleymiş ne diyelim herşey allahtan🤲
Rabbim evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲dualarım sizlerle.. pozitifbiri pozitifbiri beni listeden silersen sevinirim canım başka topikte görüşmek üzere 🖖

İyi akşamlar kızlar benden de kötü haber size 7+6 bebeğim kalp atışı durmuş. İlkinde de böyle olmuştu yarın araştırmaya gidecem kürtaj için gün verecekler genetiğe gönderecekler sebebi için. Hayırlısı böyleymiş ne diyelim herşey allahtan🤲
Rabbim evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲dualarım sizlerle.. pozitifbiri pozitifbiri beni listeden silersen sevinirim canım başka topikte görüşmek üzere 🖖
Çok üzüldüm canım. Ama dediğin gibi her sey Allah'tan.. inşallah en kısa zamanda tekrar sağlıklı sıhhatli bir süreç yaşarsın. aslında kendim için de aynı haberi bekliyorum şu an ben. kalp atımı var ama yavaş. 2 hafta sonra benim de netleşecek. eğer kürtaj sonrası kendini psikolojik olarak iyi hissedersen deneyimini paylaşabilir misin?

Evet olur canım normal.Bir süre daha devam edecek ... Kendini çok yorma ayakların yüksekte otur veya uzan...
Canım yüreğim ağzımda korkuyorum inan ya sürekli kontrol ediyorm kanamam lekelenmem var mı diye çok şükür yok ama. Yarında randevum var korktm kalp atışlarını duyamam bebeklerimin diye. Aslında sürekli dinleniyorum. Zaten uyku ve yorgunluk çok var. Bide ayaklarımı yüksekte tutup yataym bugün teşekkür ederim canım♥️

Şimdi okudum, çok üzüldüm. Rabbim bu süreci kolaylıkla atlatmayı nasip etsin, muhakkak pıhtılaşma testi yaptırmanızı tavsiye ederim

Kızlar günaydın ya bende nerdeyse hergün adet olacak gibi sancım oluyor normal mii ? 6+4üm Sizde de olur muydu?
benim de olmuştu şuan 8. haftadayım azalarak bitti diyebilirim. doktora sorduğumda normal olduğunu söylemişti, rahim genişliyor sanırım onun sancısı gibi bir şey demişti

benim de olmuştu şuan 8. haftadayım azalarak bitti diyebilirim. doktora sorduğumda normal olduğunu söylemişti, rahim genişliyor sanırım onun sancısı gibi bir şey demişti
Ay eğer önemli değilse rahim genişliyor ondan sancı oluyorsa ne güzel razıyım ama tedirginlik oluyor canm ister istemez çok sevndm suan😍

kızlar kendi doktorunuzdan başka doktora gözükürken nasıl açıklama yapıyorsunuz 😂 kendi doktoruma gitmeme daha 2 hafta var 1 ay sonra gel demişti ama dayanamadım üniversite hastanesinden yarına randevu aldım ama ne diyeceğimi bilemiyorum 😂😂😂🙈

HİÇ BELİRTİN VAR MIYDI ? vardır herşeyde bir hayır

kızlar kendi doktorunuzdan başka doktora gözükürken nasıl açıklama yapıyorsunuz 😂 kendi doktoruma gitmeme daha 2 hafta var 1 ay sonra gel demişti ama dayanamadım üniversite hastanesinden yarına randevu aldım ama ne diyeceğimi bilemiyorum 😂😂😂🙈
ayy ben de aynı şeyi yapıcam galiba kendi doktorum 13 şubatta çağırdı bekleyemem o kadar :KK48: canım ben şöyle bahane buldum, kendi doktorum çok ilgisizdi detaylı bilgi veremedi o yüzden buraya geldim demeyi düşünüyorum

Kontrol için geldim de, sorarsa takipli doktorun yok mu diye, var ama içime sinmiyor değiştirebilirim de. Açıklama yapmak zorunda da değilsin ayrıca rahat olun kızlar. Herkes işine baksın ay :KK66:

ayy ben de aynı şeyi yapıcam galiba kendi doktorum 13 şubatta çağırdı bekleyemem o kadar :KK48: canım ben şöyle bahane buldum, kendi doktorum çok ilgisizdi detaylı bilgi veremedi o yüzden buraya geldim demeyi düşünüyorum
Ben sadece muayene olmak istiyorum demeyi düşünüyorum 😂
Kontrol için geldim de, sorarsa takipli doktorun yok mu diye, var ama içime sinmiyor değiştirebilirim de. Açıklama yapmak zorunda da değilsin ayrıca rahat olun kızlar. Herkes işine baksın ay :KK66:
Çok rahat çok profesyonel 😂

X