2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bulantılarınız ne zaman hafifledi? En yoğun zamanı ne zamandı?
En yoğun 8. Haftaydı canım 10 a gireceğim ama hala var bulantılarım özellikle sabah 🙁 evde pişen hiçbirşeyi yiyemiyorum dışardan yiyemiyorum kimsem de yok burda bir tabak çorba getirsin çok zor 😭😭 bir an önce şu dönemin geçip hamileliğimin tadını çıkarmak istiyorum 🤲🏻

Hiç olmadı, keşke olsa mıydı 5 kilo alınır mı ya :KK43:
Ben de bulantımı daha çekilir kılmak için baya sağlıksız beslenmeye başladım :KK43: al burdan yak ekmek yemezdim şimdi mideme en iyi gelen gıda buda eşittir kilo :KK43:

En yoğun 8. Haftaydı canım 10 a gireceğim ama hala var bulantılarım özellikle sabah 🙁 evde pişen hiçbirşeyi yiyemiyorum dışardan yiyemiyorum kimsem de yok burda bir tabak çorba getirsin çok zor 😭😭 bir an önce şu dönemin geçip hamileliğimin tadını çıkarmak istiyorum 🤲🏻
İnan yaşam enerjim bitti diyebilirim. Gerçekten çok zor senin haftan benden ileri, ışık yakında , Allah yardımcın olsun :dua:

kizlar yaa icim acayip yandii ve canim fanta cekiyorduu bir su bardagi ictim simdide pisman oldum ictigime 😐 aranizda gazli icecek icen varmi zararlimi onceki gebeliklerinde icen hanimlar varmi

İnan yaşam enerjim bitti diyebilirim. Gerçekten çok zor senin haftan benden ileri, ışık yakında , Allah yardımcın olsun :dua:
canim bende 5. 6. haftalarda basladi 7. haftada azaldi 8 ve 9. haftada tamamen bitmisti. 11. haftaya girdim bugun ve dunden beri gene basladi cok fena. anlayamiyorum bende ne zmn bitecek

Ben sanırım bir diyetisyenle devam edeceğim kızlar. Pazartesi de yürüyüşlerime başlayacağım. Ben 10+3 teyim, kendi tartımda 63.5 tan bu sabah 68 e çıkmış görünüyorum hiç hoşuma gitmedi :KK43: Ödemim çok ve sanırım yanlış besleniyorum çünkü çok fazla yediğim bir şey yok...
Bence kabızlık şişkinlikte olabilirr karnım çok şişiyor demiştiniz zaten bende 65le başladım hala 65 çıkıyorum ama imkansız olmalı çünkü her yediğim çıkıyor mideme hiçbişey girmiyor ama göbiş taş gibi endişe etmeyin♥️
Benim en yoğun 8.-9. Haftaydı baya baya yoğundu hala sürekli bulantım var ama o haftalarda istifra sayımda çok fazlaydı şimdi kaderine teslim olmuş ölü balık gibi yatıyorum 😂
kizlar yaa icim acayip yandii ve canim fanta cekiyorduu bir su bardagi ictim simdide pisman oldum ictigime 😐 aranizda gazli icecek icen varmi zararlimi onceki gebeliklerinde icen hanimlar varmi
Vallahi ben 3-4 defa çay bardağıyla kola içtim şu an bizden beslenmiyorlar zaten canım çektiğinde içtim

Mide bulantısı kusma beni bitirdi. 3 gündür yediğim hiçbir şey yok 1 kilo vermişim. Dr prilam yazdı ama onu bile attım. Oğlumda hamile iken de böyle olmuştum 😔. Mide yanmaları açlık çaresizlik hiç birşeyin fayda etmemesi 😭 aşırı duygusalim da. Oğlum da bronşit olmuş ona bile bakamıyorum

Ben sanırım bir diyetisyenle devam edeceğim kızlar. Pazartesi de yürüyüşlerime başlayacağım. Ben 10+3 teyim, kendi tartımda 63.5 tan bu sabah 68 e çıkmış görünüyorum hiç hoşuma gitmedi :KK43: Ödemim çok ve sanırım yanlış besleniyorum çünkü çok fazla yediğim bir şey yok...
Canim bence siskinligin fazla. kabizlik sorunundanda bahsediyordun. bi anda o kdr kilo alamassn bencede. diyetisyenle devam etme imkanin varsa senin icin daha iyi olur tabi

Bol su iç canım ben de çok yanlış beslendim sonra büyük bardak aldım kendime ölçerek içiyorum üç litreye tamamlamaya çalışıyorum hemen gitti birkaçı

Ben de bulantımı daha çekilir kılmak için baya sağlıksız beslenmeye başladım :KK43: al burdan yak ekmek yemezdim şimdi mideme en iyi gelen gıda buda eşittir kilo :KK43:
Aşağı tükürsen sakal... Nolucuz böyle yaa :)

Arada bir içtiğinden birşey olmaz vicdan azabı yapma kendine canım. Sık tekrarlama yeter... BEn de içtim gebeliklerimde hep.

Ben 6 kilo aldım 7+1im şuan 😫
Senin adına şaşkın, kendi adıma yalnız olmadıgım için mutlu oldum :)Ben görüştüm diyetisyenle pazartesi başlayacağız bir ay deneyeceğim.

Bol su iç canım ben de çok yanlış beslendim sonra büyük bardak aldım kendime ölçerek içiyorum üç litreye tamamlamaya çalışıyorum hemen gitti birkaçı
Canım inan suyu az içmiyorum. 2lt yi biraz geçiyor ama 3 e çıkarıcam napim...

Benimde inanılmaz zor geçiyor bugün 9+4 olduk ama 2 haftadır her sabah kusuyorum bazen 2 kez bazen 3 4 öğlen uyuyup uyanınca biraz kendime geliyorum gece yatağa yatınca acıkıyorum ama bişey yersem yine mide bulantısı kusma muz yiyorum yada bi parça peynir sabahtan yediğim hiçbişey içimde duramıyor maalesef

Mide bulantısı kusma beni bitirdi. 3 gündür yediğim hiçbir şey yok 1 kilo vermişim. Dr prilam yazdı ama onu bile attım. Oğlumda hamile iken de böyle olmuştum 😔. Mide yanmaları açlık çaresizlik hiç birşeyin fayda etmemesi 😭 aşırı duygusalim da. Oğlum da bronşit olmuş ona bile bakamıyorum
Sorma çalışıyorum aksam evde iki çocuğum yetemiyorum gün içindeki dinlenemiyorum ilk gebelikte işten eve gelince dinlenirdim, ikincisinde ücretsiz izindeyde evdeydim, simdi hem çalışıyorum hem de iki cocuk var ve akşamları benim bulantı nirvanaya oluşuyor Allah yardımcımız olsun

kizlar bugun ben hic olmadigim kadar kotuyum. dun aksamdan basladi bulanti normalde bu ara hep aksam oluyodu yatinca geciyodu😐 gece 4 den 6.30a kdr kirpik yummadim. hala ara ara ögürme var berbat haldeyim. 11. hafta olcam yarin. bu 12de kesiliyor bulanti insallah cidden sanki hamileligin .6 7.haftalarina geri dönmüs gibiyim
Baharcımmmm bizim seninle aynı gidiyoz ben 11+3 üm gerçekten ne yesem direk kusuyorum bittim artık ilaçta kullanıyorum ona ragmen tuvalette yatıyorum yani mide bomboş kalana kadar gidip gelip çıkarıyorum resmen😞

Canim benim arkadasim likir likir cola icerdi ilk hamileliginde, gayet saglikli oldu oglu🥰 ben de bu sefer kendime dedim ki cig et balik tavuk haricinde diger seyleri canim cekerse abartmadan yiyip icecegim, gercekten hic bir zarari yok abartilmadigi sürece icin ferah olsun 🌸😊

X