2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kendi adıma edemiyorum canım bulantıları çekeli 5 hafta oldu artık ruh gibiyim dün gece bulantıdan 1e kadar uyuyamadım istifrada edemedim bugün üstüne karnım taş gibi korkuyorum
Çok kötü bir şeymiş bu bulantılar. Hiç bir şey de işe yaramıyor dün yine serum takındım ama bugün yine aynıyım

Bebeğin kalp atışını duydum çok şükür ama kesesi 20mm olması gerekirken 10 mm bu şekilde bebek büyümez bakalim inşallah kese bebeği atmaz dedi doktor bende neden olur ben çok yoğun çalışıyorum dedim 1 hafta rapor verelim haftaya gel bakalım dedi evimin yakininda bir özel hastaneye gittik eşimle ilk kalp atışını duyalım diye neye uğradığımizi şaşırdık benim tüp bebek kliniğim uzakta ve pahalı keşke ona gitseydim bilemedim ağlayarak çıkıp kliniği aradım oda yolunda herşey bi haftaya da kontrole gidin sonra konuşalım dedi

Ben kullanıyordum hamilelik öncesi ve kadın doğum Dr na gidene kadar. Doktor "Multivtaminleri 12.haftadan sonra veriyoruz onu kullanma dedi" ocean mummy kullanıyordum.

Kendini hiç üzme sıkma canim yarin hayirlisiyla guzel haberleri alirsin insallah ultrasonlar ayni olmuyor dün gece kafin dogum acilde bakildi 10+2 ciktim bugun kendi doktorum da 11+0 cikti onun icin icini ferah tut bol bol dua et bizlerinde dualari seninle

Her gun elinizi karniniza koyup 7 tane ayetel kursi okuyun bebegin tutunmasi icin :) insallah sizinle kalir dualarim sizinle

Kızlar çok hastayım bulantım var ilaç içmeme rağmen, başım çok ağrıyor, akşam üstü bir tane zofer içtim, hafif öksürükte var. Parol içebilir miyim? Bilgisi olan var mı, 8+ 3 üz

Çok teşekkür ederim geriden gelmesini hiç sorun etmiyorum iki cihazla baktılar haftasını ikiside farklı ölçtü tek sorunum bebeğin kesesinin olması gerekenden küçük olması bilmiyorum inşallah yarın güzel haaberler alırım sizde sağlıkla kavuşun yavrunuza

yok kuzum yok...bende berbatim dun geceden beri. az once prilam ictim.ilaci ictikten 15 dk sonra istfra gene...ikizlerde daha fazladir belki ama cok berbat bisey simdi yataga girdim uyumaya calisacagim
Bende dünden beri çok kötüyüm hiçbirsey yiyemiyorum mide bulantım geçmiyor bir türlü hafta ilerledikçe geçer diye düşünmüştüm daha kötüyüm şuan

ıste boyle kotu yorumda bulunanlara cok kızıyorum , ona gıt canım benım psıkolojı cok onemlı

Guzel haberlerle gelcegine ben inaniyorum

Kızlar çok hastayım bulantım var ilaç içmeme rağmen, başım çok ağrıyor, akşam üstü bir tane zofer içtim, hafif öksürükte var. Parol içebilir miyim? Bilgisi olan var mı, 8+ 3 üz
Bana da gunde 3 taneyi gecmeyecek sekilde icebilirsin demişlerdi gecenlerde grip oldum ateşim yukselmeye baslayinca hemen içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…