2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hepsi normal azalacak ve geçecek canım. Progesteron hormonunun etkisinden hep bunlar. Sen şu an benim karnımı görsen, alt tarafı corba, ayran, yarım sandviç ekmeğine kıyma ve salata yedim. sanki kaya yuttum...
evet gerçekten öyleyim şuan daha şimdiden bu kadar genişlemiş bir bel çevresi gözümü korkutuyor. doktor bu ilaçları bıraktırıyor mu acaba ? hamilelik boyunca kullanacağız mı bilginiz var mı ?

Hepsi normal azalacak ve geçecek canım. Progesteron hormonunun etkisinden hep bunlar. Sen şu an benim karnımı görsen, alt tarafı corba, ayran, yarım sandviç ekmeğine kıyma ve salata yedim. sanki kaya yuttum...
Ben de öyle ya ne yesem taş oluyor ben de hiç belirti de yok bulantı kusma falan ama kabızlık şişkinlik aldı gidiyor genelde salata yoğurt kefir kayısı ceviz besleniyorum ama bana mısın demedi. Doktor duphalac verdi kabızlık için bir de kızlar bugün gittiğim doktor balık yağı vitamin verdi henüz 7+4 kullanan var mı

Geçmiş olsun kuzucum inş sağlıklı hayırlı bir gebelik olur istediğin zaman. Bir şeyler netleşmiş oldu en azından senin için. Belirsizlik en kötüsü çünkü
Sen ne durumdasın bebiş??

evet gerçekten öyleyim şuan daha şimdiden bu kadar genişlemiş bir bel çevresi gözümü korkutuyor. doktor bu ilaçları bıraktırıyor mu acaba ? hamilelik boyunca kullanacağız mı bilginiz var mı ?
Canım Gerekirse evet ama Progestan genelde ilk 3 ay kullanılır. Gerekirse sonuna kdr...

Yok balık yağı olayına henüz girmedik... Balığın kendisini tüketiyorum ben hala :)

balık yağını bana da vermişti hatta hamileliğe hazırlık aşamasında vermişti, eksik gördüğü için muhtemelen ama pis koktuğu için kullanamadım ben pek

Hayırlı olsun öncelikle.. göğüs ağrısı zamanla geçiyor ( ki benden süt geldi aklım çıktı korkudan)), bağırsak problemleri zamanla geçiyor ben bol kefir su ve yoğurt yedim faydalarını gördüm. Mide bulantısına da ayvayı limon ve tuzlayıp yiyorum geçmezse kusup rahatlıyorumm. Bende fazla kilolar var ama gebelikle beraber 3 kilo verdim ama bir balon gibiyim...

Sorcam cumartesi doktora bakalım ne dicek
Benim de ilk öğrendiğimde >20 çıktı sağlık ocağındaki doktor bi hafta ara ver dedi kadın doğumcu başka bi folik asit yazdı internette otizme neden olduğunu görünce korktuğumu söyledim yok o kadar yüksek bi değer çıkmaz bebek senden alacak fazlasını zaten dedi tekrar folata bakmadı bile

çok teşekkürler, ayvayı ilk fırsatta deneyeceğim. mide bulantıları baş edilecek gibi değil gerçekten

Hayırlısı olsun inşallah canım ya ne diceğimi bilemedim

Canım ilk değerin kaç çıkmıştı ya da sürecin nasıl oldu ?

Hayırlısı böyleymiş canım sağlıksızmış demek ki daha önce bende yaşadım biliyorum inşallah tez vakitte sağlıklı bir gebelik yaşarsın kimyasal dan sonra hemen hamile kalan çok hakkında hayırlısı olsun inşallah

Merhaba kabızlık için kabak çekirdeği öneririm her gün bir avuç yediğinde problem çözülmüş oluyor aynı zamanda bebeğe de çok faydalı

Sen ne durumdasın bebiş??

Canım Gerekirse evet ama Progestan genelde ilk 3 ay kullanılır. Gerekirse sonuna kdr...

Yok balık yağı olayına henüz girmedik... Balığın kendisini tüketiyorum ben hala :)
Benim 500den 600e çıkmış artık ne oluyor bu anlamıyorum bi azalıyor bi güzel artıyor mi az artıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…