2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
kızlar sol kasığımda çektirme gibi bir ağrı yaşadım az önce 3 kere ard arda.yaşayan var mı büyüdüğü için mi oluyor acaba ?
canim bende bikac gun once sol kasigimda sancilanma yasadim. dr ilk baktgnda sag tarafima bakip gormustu bebegi. bende sola mi gecti acaba diye dusundm

Herkese merhaba,
Bir süredir konuyu takip ediyorum. Öncelikle güzel haber alan tüm anne adaylarını kutluyorum. Ve sağlıklı bir gebelik geçirmelerini diliyorum.

Birkaç arkadaşımız maalesef kötü haber almış, daha sağlıklı bir sekilde, kısa sürede tekrar gebe kalmaları dileğiyle.
---
Cuma günü (7+2'de), ilk doktor kontrolümüz var hayırlısıyla. Herkesin hayırlı sonuçlar alması ümidiyle

Ben en baştan kullanıyorum gevitamax vitamin icinde iki kutu var biri yumusak kapsül balık yağ diyeri sert vitaminler

Benımde cuma gunu kontrolüm var kalp atışı için heyecanlıyım

Kendi adıma edemiyorum canım bulantıları çekeli 5 hafta oldu artık ruh gibiyim dün gece bulantıdan 1e kadar uyuyamadım istifrada edemedim bugün üstüne karnım taş gibi korkuyorum
Ya bende sabah bulantısı acayip birde asla ve asla kokuya gelemiyorum yemekte yapamıyorum bu yüzden. Ama gün içerisinde bulantım geçiyor sabah başlıyor.

Amin canım hayırlı evlatlar versin rabbim hepimize sağlıkla gelsinler inşallah çok geçmiş olsun canımm 3 kimyasaldan sonra seni iyi anlıyorum bizim nazlı bebişler gelecek Er yada geç saglıkla

Kızlar selamün aleyküm ben 3. Tüp bebek denemesiyle hamile kaldım çok şükür değerler çok güzel ilerledi geçen hafta yazmıştım ilk ultrasonda karından baktı boş bebek yok 5+0 dedi aşağıdan baktı 5+6 dedi kalp atışını bebeği gördük ama kesesi olması gerekenden küçük bebeği atabilir falan dedi 6+1dim o zaman doktor bir hafta rapor verdi ben tüp bebek kliniğini aradım o da sorun yok herşey güzel dedi neye göre öyle söylemiş falan dedi ama ultrasonu fotoğraf olarak gördü sadece muayene olduktan bir gün sonra Zeynep Kamil hastanesine gittim oda 5+3 ama daha çok küçük kalp atışını ve bebeği göremem dedi boş kese fotosu verdi elime bir gün önceki ultrasonu görünce şaşırdı demekki fark oluyor diye düşündüm ama yarın kontrol muayenem var ve benim ödüm kopuyor bana dua eder misiniz 7 buçuk sene bekledim çok üzülüyorum

Merhaba inşallah güzel haberler alırsınız, çok ani hareketlerde bulunmayın, dikkatli olun ve bol dua edin, rabbim hepimize bebeklerini bağışlasın..

Canımm biraz kafam katıştı srn bebeğim kalp atışını duydun mu? Duyduysan üzülcek daha bişey yok o kadar diyebilirim sana bundan sonrası allaha kalmış.. ultrasondan ultrasona gerçekten fark ediyor. Yarın kaç olucaksın canım? Bir de tüp bebek yerinde mi kontrolün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…