2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım sanırım burada bahsettigin kişi benim☺️ tekrar doktora gitmedim 2 hafta sonra gidicem. 5 gün geriden geliyor bebiş
Canım banada 6 gün geride dedi çok önemsemedim ordayken olabiliyormuş diye ama eve gelip hesapladığımda geç döllenme tarihi 6 gün eklersem 10-11 aralık 16sında b hcg 242 çıktı 5-6 günde bu sonuç normal mi. Acaba herşey başta normaldide geri de mi kaldı sonradan diye düşünmeden edemiyorum 1 hafta sonra kontrol 1 hafta düşünür dururum artık ben bunu ☹️

Sonyaz Sonyaz Chanandler Bong Chanandler Bong yavrukuşlar dün Acıbadem den fiyat istedim 5. aydaki detaylı organ tarama ve usg için. Cansun Hocadan. Cansun hoca alanında en iyilerden biridir bu arada ve detaylısını çok övmüşlerdi bana. 1940 TL muayene ücreti. 2750 TL de detaylı usg+muayene ücreti dediler :)

Sonyaz Sonyaz Chanandler Bong Chanandler Bong yavrukuşlar dün Acıbadem den fiyat istedim 5. aydaki detaylı organ tarama ve usg için. Cansun Hocadan. Cansun hoca alanında en iyilerden biridir bu arada ve detaylısını çok övmüşlerdi bana. 1940 TL muayene ücreti. 2750 TL de detaylı usg+muayene ücreti dediler :)
Bu fiyatlara artık alismamiz lazım sanırım ama hâlâ şaşırmadan edemiyorum 🙄 Çarşamba günü çocuk doktoruna 750 lira verdik abarttilar artık her şeyi

Canım ama bu dediğim doktor perinatolog ve Adana daki en baba doktorlardan tecrübe olarak baktın mı az bile alıyor aslında diğerlerine göre... Yoksa benim doktorun muayenesi 390 tl olmuş en ucuzlardan...
Bu fiyatlara artık alismamiz lazım sanırım ama hâlâ şaşırmadan edemiyorum 🙄 Çarşamba günü çocuk doktoruna 750 lira verdik abarttilar artık her şeyi

idrar tahlili yapmadanmi verdi fitili canim
Evet tahlil istemedi. Ben tesadufen kan tahlili yaptirmistim detayli. (Seker oldugu icin biraz sik yaptiriyorum yaptirmisken de hepsini yaptirdi saglik ocagi) ordaki sonuclari gonderdim. Enfeksiyon gorunmuyor dedi. Yani iptal mi fitil dedim. Hayir onu kullanacaksiniz dedi. Telefonla mesajlasarak sey ettigimiz icin didikleyemedim ama bence tedbir amacli gibi geldi. Zaten icinde 6 tane var.

kızlar selam kaç haftalıkken kalp sesi duydunuz ben daha sadece kese gördüm 5+0'da bugün 8+1 olduk, haftaya cuma randevum var 9+1 olacağız o zaman ama strese girdim kalbi falan durmamıştır inşallah diye
Kuzum tam güzel zamana almışsın, hayırlısı ile 7.hafta gibi görmeye başladık hepimiz sende görürsün bu randevun da

Bende elenatal 1 kullanıyorum ve inanılmaz bir afedersiniz kabızlık sorunu yaşıyorum .mide bulantım da var ama yiyemeyecek kadar değil benim 🙁
Ben tam tersi kabiz degil 2 rahat çıkıyorum günde demekki herkeste farklı etki ediyor daha kan ilaclari var önümüzde asıl kabızlıklar o zaman başlayacak

Canım ben daha ilk defa kan verdim, normalde 6+0ım bugün ama kese görmedi doktor. Hiç kan takibi yapmadığım için kan istedi adetim geçeli 15 gün oldu, değer 453, telefonda kimyasalı sordum onun için yüksek bir değer dedi. Dış gebeliği sordum. Dış gebelik mi Sağlıksız gebelik mi cumartesi vereceğin kana göre belli olur dedi. Şimdi yorum yapmak doğru değil dedi. Böyle geriden gelen gebelikler olabiliyor dedi. Alttan bakmak falan istemedi. Rahimde kalınlaşma incelme bunlardan hiç bahsetmedi. Beklemedeyim, sabah turuncu lekem vardı sonra bir iki defa da peçeteye kırmızılar geldi sefaf akıntı içinde. Ama bunların hepsi peçeteye silince, hiç çamaşırım kirlenmedi şimdiye kadar.
Rabbim Hayırlısını sağlıklısını nasip etsin hepimize 🤲🤲🤲🤲
geçmiş olsun cnm inşallah hayırlısı olsun sağlıklı olur geç döllenme falandır 453 kimyasal için yuksek neye göre dedi inşallah değildir ben gecen sene 622 kadar çıktı kimyasaldı

Ben 2. oğlumda doktoruma kan ilacı kullanmak istemediğimi belirtmiştim. O da ' Kullanmaaa, kanın benden iyi maşallah :)' demişti. Doktorum çok kafaydı. Hiç ihtiyaç duymadan geçmişti öylece... Doktorunuza her şeyi danışabilirsiniz kızlar çekinmeyin.
Ben tam tersi kabiz degil 2 rahat çıkıyorum günde demekki herkeste farklı etki ediyor daha kan ilaclari var önümüzde asıl kabızlıklar o zaman başlayacak

geçmiş olsun cnm inşallah hayırlısı olsun sağlıklı olur geç döllenme falandır 453 kimyasal için yuksek neye göre dedi inşallah değildir ben gecen sene 622 kadar çıktı kimyasaldı
Benimde ocak ayi 2020 kimyasal sonuçlar yüksekti 638 ile öğrendim,sonra 1172,sonra düştü 555, 410, 72 öyle temizlendi 😶

X