2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Valla gecen haftalarda bende böyleydim zamanla geçiyor ama tansiyon önemli düşüyorsa dikkat et o da bulantı yapar birde aç kalmak da bulantınun sebebi en sevdiğin şeyleri yemeğe çalış az az sık sık
Evet tansiyonum hep düşüyor inanirmısın şuan hic birseyi sevmiyorum suyu bile :KK43: 😞

@pozitifbiri
Ben varım kuzum, minera ve fodega kullanırken kaldım. Doktora sordum devam edebilirsin dedi. Üstüne bir de Adendo yu ekledim ona da istersen iç farketmez içeriği temiz demişti. Kese net gözükmeyince progestan vermişti. Ben adendoyu ondan sonra içmeye başladım. Şimdi progestanı bıraktım adendo minera ve fodega ile devamke bebişim :)
Bunları kendi doktoruna mı sordun? Ben daha doktora gitmedim de emin olamadım. Bende fodega, adalis, advictor, minera, bee var.. (Panacea da vardı da o bitti. Yeni kutusu var ama açmadım onu.) Bee zaten propolis filan da diğerlerini bilemdim

Evet cnm doktoruma da sordum kullanabilirsiniz dedi
@pozitifbiri
Bunları kendi doktoruna mı sordun? Ben daha doktora gitmedim de emin olamadım. Bende fodega, adalis, advictor, minera, bee var.. (Panacea da vardı da o bitti. Yeni kutusu var ama açmadım onu.) Bee zaten propolis filan da diğerlerini bilemdim

Biliyorum ya bende öyle su mide bulandırıcı.. ben patates kızartması yedim azcık tuzu fazla biliyorum cok sağlıklı değil ama boğazımdan gecen oydu sadece.. öyle öyle alıştım
Midenin boş olmasındansa patates cok iyi cnm olsun ye
Eşim dışarıdan getirmis yemek bir lokma ağzıma alamadim leblebi ayran takılıyorum sabah kahvaltiyla duruyorum acaba kullandigim folik asit mi böyle yapıyor elenatal 1 kullaniyorum

Eşim dışarıdan getirmis yemek bir lokma ağzıma alamadim leblebi ayran takılıyorum sabah kahvaltiyla duruyorum acaba kullandigim folik asit mi böyle yapıyor elenatal 1 kullaniyorum
Hiç bilmiyorum cnm folik asit yapar mı ama leblebi ayranda iyidir ufak ufak açılcazz yemeğe

Geçmiş olsun benim bel ağrım yok ama yoğun kalça ağrım var, Dr kontrolünü bekliyorum sormak için. Bi de sizin galiba sat tarihinizden geri çıkmıştı ultrasonda haftası de mi benimki gibi. Tekrar gittiniz mi uyumlu hale geldi mi sonradan
Canım sanırım burada bahsettigin kişi benim☺️ tekrar doktora gitmedim 2 hafta sonra gidicem. 5 gün geriden geliyor bebiş

Geçmiş olsun benim bel ağrım yok ama yoğun kalça ağrım var, Dr kontrolünü bekliyorum sormak için. Bi de sizin galiba sat tarihinizden geri çıkmıştı ultrasonda haftası de mi benimki gibi. Tekrar gittiniz mi uyumlu hale geldi mi sonradan
Kalça kemik ağrısı demii eğer öyleyse o bendede var 😌😌

Canım Hatta ben direkt kutularını götürdüm içine baksın diye , bu da yeni çıktı heralde çok sık çıkıyor karşımıza dedi😂 yok aslında çok uzun zamandır var hocam dedim 😅 içeriği temiz istersen kullanabilirsin dedi hepsine tek tek baktı 🤗
@pozitifbiri

Kalça kemik ağrısı demii eğer öyleyse o bendede var 😌😌
Evet kalçm ve kol eklemlerim
Canım sanırım burada bahsettigin kişi benim☺️ tekrar doktora gitmedim 2 hafta sonra gidicem. 5 gün geriden geliyor bebiş
Yaa evet ben isimleri karıştırdım :) doktora o zaman aynı vakitlerde gidicez haberleşiriz inşallah. 19-20 ocakta gidicem nasipse ben 🌸

Yani aslında olabilir, belki günlük düzenli yürüyüş... 🤭 Yakında başlıyorum ben de , öğle aralarında yürüyeceğim, hareketsizlik mahfediyor
Ayy niye acaba kalça kemikleri ağrısı ilk gebelik hiç olmamıştı... Bir çözümün var mı senin pozitifbiri 😌😌

Eklem ağrıları kalsiyum magnezyum eksikliği olabilir diğer ağrılar büyümeden kaynaklı kaslarım baglarin kasılması sebebiyle. Ben minera kullanıyorum magnezyum dan zengin bir takviye o azaltıyor
Evet kalça ve kol eklemlerim epey ağrıyor ya magnezyum eksikliğidir filan dediler de maden suyu önerdiler denemedim henüz

Eklem ağrıları kalsiyum magnezyum eksikliği olabilir diğer ağrılar büyümeden kaynaklı kaslarım baglarin kasılması sebebiyle. Ben minera kullanıyorum magnezyum dan zengin bir takviye o azaltıyor
Doktor da ilk üç aydan sonta takviye önericem demişti ağrıları söylesem bari şimdiden önerir

Bende elenatal 1 kullanıyorum ve inanılmaz bir afedersiniz kabızlık sorunu yaşıyorum .mide bulantım da var ama yiyemeyecek kadar değil benim 🙁

X