2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar ikili tarama testi mi deniliyor tam adını bilmiyorum ama 11-14 arası yapılan teste gün almaya başlayan var mı? Bana doktor ayın 27sine gün verdi, randevu kagıdı arkasında havlulunuzu yanınızda getirmeyi unutmayın yazıyor havlu ne alaka 🤷‍♀️

Box maçına çıkacaksan demek :KK70: Havluı nedir ya 😂 Sorsaydın keşke... Ben de 21 ine randevu alacağım sanırım
Kızlar ikili tarama testi mi deniliyor tam adını bilmiyorum ama 11-14 arası yapılan teste gün almaya başlayan var mı? Bana doktor ayın 27sine gün verdi, randevu kagıdı arkasında havlulunuzu yanınızda getirmeyi unutmayın yazıyor havlu ne alaka 🤷‍♀️

Korkma canim kan sulandırıcı kullanıyorsan normaldir,bana oyle dedi dr...ama yinede doktoruna haber ver,her akintiyi bilmesi lazım
Msj attım canım. Evet kullanıyorum kan sulandırıcı, hem oksapar hem de corasprin. Çarşamba akşam kontrolde herşey yolundaydı aslında. İnsan daha önce bir kere kayıp yaşayınca korkuyor işte

Bende elenatal 1 kullanıyorum ve inanılmaz bir afedersiniz kabızlık sorunu yaşıyorum .mide bulantım da var ama yiyemeyecek kadar değil benim 🙁
Benimde kabizlik sorunum var. Her tuvalette afedersiniz ikinmadan tuvaleti tamamlama stresiyle yasiyorum. Ama tuvalet sonrasi rahatliyorum. Cok zor bir durum.

Box maçına çıkacaksan demek :KK70: Havluı nedir ya 😂 Sorsaydın keşke... Ben de 21 ine randevu alacağım sanırım
Randevu kagıdı mı aldım çantama attım, eve geçince fark ettim şöyle düşündüm benim gittiğim kısım hastanenin Perinatoloji bölümü belki kagıt standarttır, diğer işlemler için lazım oluyordur ama ben yine de artık yanımda götüreceğim 🤭

Birde temmuz annelerinde bu işlem ile cinsiyet öğrenenler oluyor, büyüdükte cinsiyet mi öğreneceğiz biz hayırlısı ile , benim kızımda doktor normal ultrasonda 13.hafta gibi erkek demişti 16. Hafta da kız dedi kızım oldu bu sefer ne deseler hayatta inanmam gibi ama yine de insan merak ediyor 🥰

Msj attım canım. Evet kullanıyorum kan sulandırıcı, hem oksapar hem de corasprin. Çarşamba akşam kontrolde herşey yolundaydı aslında. İnsan daha önce bir kere kayıp yaşayınca korkuyor işte
Tamam işte kan sulandırıcı kani fazladan sulandırdı için akabilir pembe,kahverengi onemli degil,kirmizi olmadi sürece sorun yok dedi,bana oyle açıkladı...hersey yolundadır insallah 🤲🏻stres yapma

Bana da prilam pek etki etmiyor geceleri iki tane icip uyuyorum ama bulantiyla uyaniyorum sabah Allah hepimizin yardimci olsun bulanti kusma gercekten çok zorluyor insani😔
banada ilk prilam verildi hiç etki etmedi. benim bulantılarım sadece sabah değil tüm gün. yediğim hiçbir şey durmuyor artık bebek düşecek diye çok korkuyorum

Tamam işte kan sulandırıcı kani fazladan sulandırdı için akabilir pembe,kahverengi onemli degil,kirmizi olmadi sürece sorun yok dedi,bana oyle açıkladı...hersey yolundadır insallah 🤲🏻stres yapma
İnşallah canım ayaklarımın altına yastık koydum uzanıyorum inşallah herşey yolundadır

Kuzum benim eltimin ikizdi bir tanesi karnında büyümedi, hiçbir müdahale de edilmedi çok şükür diğer teki sağlıklı şekilde dogdu
İnşallah sende ikisi de sağlıklı büyür gelişir ama insan duymayınca olur mu acaba diyor böyle şeyler inan neler neler oluyor o nedenle demem o ki biz değiştirmeyeceğimiz şeyler için canımızı sıkmıyoruz, nasibinde varsa ikisi de sağlıkla büyüyüp gelişsin inşallah
Aynen öyle kuzum toparladım kendimi dua ediyorum 😇 Allah a bıraktım en iyisini o bilir 🥰

Prılam bende de işe yaramadı, daha da etkilisini verdi o da etki etmedi en son serumla toparladım biraz
serumu bir kere mi aldın bende bir kere aldım 3-4 gün iyi gittim sonra yine aynı. hiçbir ilaç etki etmiyor ne yesem durmuyor artık eziyete döndü dayanamıyorum ve çalışıyorum çok zorlanıyorum :KK43:

kızlar selam kaç haftalıkken kalp sesi duydunuz ben daha sadece kese gördüm 5+0'da bugün 8+1 olduk, haftaya cuma randevum var 9+1 olacağız o zaman ama strese girdim kalbi falan durmamıştır inşallah diye
Merhaba ,hepimiz sanırım bazen bu endişeye kapılıyoruz.İnşallah sağlıklıdır hepsi güvendedir.
ben ayın 17sinde gideceğim ikili tarama için.Doktorum çok önceden verdi randevusunu .ama bana havlu falan bişey demedi 😀 ne yapacaklarmış ay havluyu 👀

Miss ela Miss ela Kardelen060492 Kardelen060492 benim doktor da (Burak Tanır) Acıbadem'e geçiyormuş. Acıbadem'den sizi arayıp bilgi verecekler dedi. Bakalım ne çıkacak karşımıza. Memorial'da en son 540 vermiştim
Uygunmuş 540 aslında .Acıbadem biraz daha tuzlu olabilir sanırım .Ben ankarada özel muayenehaneye gidiyorum.850 tl ile başladık , bu ay 1200 lira vereceğiz .Bazen içim çok acıyor bu fiyatlara 🫠 Sonra da frekansımın uyduğunu, iyi bir doktor olduğunu farkettiğimde sağlık olsun diyorum 😕

X