2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar ben cumartesi Dr A gitmeyi dusunuyorum 4+5 olacak o zaman. Kese görünür mü ? Sizce. Kasık ağrılarım devam ediyor
Ben de 4+1 de keseyi gördüm, hatta sata göre 5+4 de kalp atışı duyduk vajinal değil normal usg şeklinde inşallah siz de görürsünüz

Kızlar böyle sürekli idraririna bakıp Allah göstermesin lekelenme vb diye kontrol eden var mı tedirginlik yaşıyor insan bir de iştahı kapanan var mı son üç gündür zar zor yemek yiyorum
Beeenn🙈🙈 sürekli ıslaklık hissettiğim için sürekli korku ile lavaboya gidiyorum. İştahım kapalı değil ama bir şey yiyince şişiyorum sonrada uzun süre yiyesim gelmiyor😅😅 benim için çok şaşırtıcı bir durum🤣🤣

Ben de hiç gitmedim. İşte bu sancılar ağrılar yüzünden cumartesi gitme düşüncem var. Ağustos ayında kürtaj olduğum icin aklımda binbir soru var. Ağrılar neden oluyor diye
Canım ayaklarını belini üşütmemeye çalış, birde normalde ağrılı mı adet olursun, biraz onunla da alakalı olabilir. Hiç güzel kalbine aklına kötüyü getirme, Rabbimin izniyle her şey çok güzel olacak 🤲🤲🤲

X