2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
3 olduk sanirim avusturyadan burda bebis bekleyen :) bende viyanadanim, sizden 1 hafta gerideyim haftaya gidecegim bende ilk defa doktora, hangi kadin doktoruna gidiyosunuz? ben dogru dürüst bulamadim

Size 3mm yazıyor kaç haftalık kendi bu ultrason görüntüsü

3 olduk sanirim avusturyadan burda bebis bekleyen :) bende viyanadanim, sizden 1 hafta gerideyim haftaya gidecegim bende ilk defa doktora, hangi kadin doktoruna gidiyosunuz? ben dogru dürüst bulamadim
Canim ben Wiener Neustadt tan birini denicem ilk kez buldum bunu kendim yorumlari iyiydi.. Dr. Stieglbauer, ama sanirim o yok orda bi kadin doktor varmis telefonda öyle dediler. Zaten kadin istiyordum. Önceden dr monir barrada ya gittim senelerce ama istemiyorum artik herseyi cok eski ya.. bir Ultraschallbild veremiyo bu kadar olmaz ki aynen canim 3 olduk sen de viyanadanmissin. Komple tasiniyo musunu ay ne güzel ya ben de cok istiyorum senelerdir ams olmuyo

Yok canim gayet normal bebegin boyudur o 4 mm kesin. Ama kese de 6+2 de 8.6 cm olcagini sanmiyorum cok büyük

Valla bakmadan haberdar olmadan dayanabiliyosaniz basari sizin ben duramam görmeden.. bir de tüp bebekle olunca insan daha bir evham yapiyor merakta kaliyor.. duramam gitmeden zaten gitmemiz de lazim bizim

Viyanada yasiyorum bende canim
acikcasi cok sasirdim :) ama iyi oldu yine burda bazi seyler farkli ilerliyor, yani ultrasonlar mkp untersuchungen vsvs. birbirimize fikir verip destek oluruz :) gerci benim 3. cocuk ama ilk mis gibi. senin doktorun kim? bu ara doktor bulmakta zorlaniyorum acikcasi. simdikinden memnunum cok ilgilenmesede ama cok gec veriyor terminleri ve cok bekliyorum

size degilmis. Crl bebegin Bas popo arasindaki mesafeyi olcen terimmis. oda sag altta yaziyor 0.48 cm yani 4 mm. bende sonradan ögrendim terimleri. ayrica doktor mm olarak 3 ken 4 demez bence niye fazla soylesinki

bende kadin olmasini istiyorum özellikle, ben senin dedigini bir arastirayim cok sagol, evet ultraschall cok önemli ya, insan merak ediyor :) biz subatta kismetse tasiniyoruz istanbula :) esimin isi geregi gidiyoruz yani tabiki cok düsünceliyiz ama denicez :) hayirlisi diyoruz ben özellikle cok istemistim türkiyede yasamayi bakalim bizi neler bekliyor, cogu giden dönüyor duymussundur. sen nerelisin canim?

Ben kafeinsiz kahve aldim. Kapsul kahve. Tchibo markasinin. Makina var evde ondan yapiyorum. Ama ayrica baktim bir suru markanin kafeinsiz turk kahvesi de var. Ayrica online olarak diyetisyenle gorusmustum sekerim yuksek ciktigi icin doktor diyet onerdi diye. O da ben sormadan soledi. Kafeinsiz icebilirsin. Ama bulamadin vs abartmadan 1 fincan da normal icebilirsin dedi. Ofis ortamindaysaniz cay vs de cok ortaminiz oluyordur. 2 fincan acik sekilde cayda icebilirsiniz dedi. Bitki caylari yasakmis ama ihlamurda sakinca yok dedi. Genel icecek bilgisi geceyim dedim ❤

ben bugun 1 aydan sonra ilk kez turk kahvesi ictim. dr icebilirsn 3 fincana kdr dedi. ama ne yalan soylim midemi bulandirdi keske icmeseydim. hosuma gitmedi

Teşekkür canım . Evet makinam var kafeinsiz kahve bende bakayım ama evde zaten şey yapmıyorum okdar . Ofis durumu biraz can sıkıyor . Bugün valla canım çok istedi aldım

Çok üzüldüm canım kaybın için sakıncası yoksa sorabilir miyim ne için kalbi durdu ve ne zaman farkedildi? Allah korusun bundan sonra inşallah sağlıkla gelir yavrularımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…