2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Teşekkür canım . Evet makinam var kafeinsiz kahve bende bakayım ama evde zaten şey yapmıyorum okdar . Ofis durumu biraz can sıkıyor . Bugün valla canım çok istedi aldım
Hatta sunu da söyledi. Bende cikolata da minicik bir parca yesem mi yemesem mi ikileminde kaliyorum bazen. Bu ikilem yemenden daha zararli stres sonucta dedi. Ozaman ye gitsin ama o gun yediysen mesela meyve yeme o gun dedi. Kisacasi durum su aslinda. Caniniz kahve istedi ve ictiniz. Bunun suclulugunu yasamak daha zararliymis. Ictiniz madem ictim ya diyip gecin. Sonraki gunlerde dikkat edersiniz ❤

Aynen canım giden dönüyor genelde.. ben izmirliyim canım evlenip geldim buraya 2011 de. Hiç sevemedim ama burayı geldim geleli.. alışıyor insan bir şekilde evet ama sevmiyorum sen canım? Evlenip mi geldim yoksa direk burda mı büyüdün?

Benim sadece aile biliyor,baska akraba komsu atkadas daha bilmiyor kimse

Canım yaşı 6 nın altındaysa erkenden söylemek çocukların sabrını zorluyor demişti bize psikolog, zaman kavramları olmadığı için sizi çok darlayabilir, kardeşine gelmediği beklettiği için kızabilir demişti. Ne kadar geç o kadar iyi demişti.

Ben kızıma pozitifi gördüğüm gün söyledim canım çünkü hep kucak istiyor ve üstüme atlıyor falan , söylediğim andan itibaren de hemen dikkat etmeye başladı kuzum ailem biliyor benim de bir de çok yakın 2 arkadaşım o kadar

Çok üzüldüm canım kaybın için sakıncası yoksa sorabilir miyim ne için kalbi durdu ve ne zaman farkedildi? Allah korusun bundan sonra inşallah sağlıkla gelir yavrularımız
Canım beta artışm hep çok kötüydü.
9.gün 54
11.gün 74
13.gün 76 ydı doktorum kimyasal ya da boş gebelik ilaçları bırak hasta olrsn 4-5güne dedi 3gün sonra beta ver 0’landığını görelim dedi ben ilaçları bıraktım 3gün sonra beta verdim 300küsür çıktı sonra kanamam başladı tekrar ilaçlara başladm ertesi gün 450 oldu sonra perinatologa gittim keseyi gördü ama bu beta artışlarıyla çok zor dediler hep bebek olşmaz dediler oluştu kalbi atmaz dediler attı en sonunda kalp atışları hep çok yavaştı 2 hafta boyunca sonrada durdu canm. Çok kötü bi 2 ay geçirdim anlayacağn. Genetiğe gönderdik ordada 47xyy geldi sonuç yani kromozomal sıkıntııktı eşimle bana bakıldı çok şükür 2mizdede sıkıntı çıkmadı ama biz garantiye almak için bu sefer embriyolara pgt ngs yaptırdk. Umarm bu sefer yaşamam aynı şeyler. Bu sefer aksine beta artışlarım çok güzel ilerliyor bakalım.canm neler görcez

Aynen benim oğlum 5 yaşında psikologla görüştüm söylemek için çok erken dedi , benim bir sorunum var oğlum hiç kardeş istemiyor sen yorulursun anne yerlere işer sakın bebek olmasın evde diyor, zaten bana çok düşkün , zor günler bizi bekliyor bu açıdan, tekrardan söylemeden önce psikologla görüşücem ben..

Kizlar ya benim yüzüm sivilce doldu yüzüme güneş kremi harici bir sey sürmedigim halde hormonlarin horonu beni ergenliğe döndürdü resmen var mi bir öneriniz iyi gelecek bir seyler
valla bu donemde ne kullanilir hic bilgim yok canim. sivilce kremleri belki zararli olabilir iceriginden oturu. belki gecici bir donemdir canim. boyle iri iri mi minik mi sıkmamaya calis ta kalici olmasn. boynun cenende cikiyomu mesela

valla bu donemde ne kullanilir hic bilgim yok canim. sivilce kremleri belki zararli olabilir iceriginden oturu. belki gecici bir donemdir canim. boyle iri iri mi minik mi sıkmamaya calis ta kalici olmasn. boynun cenende cikiyomu mesela
Sıkmıyorum da canim irili ufakli çıkıyor irin dolu hep hele dudak çevresi olunca çok kötü duruyor. Daha kötü olursa cildiyeye gidecegim ama dikkat cekmeye basladi çünkü

Benim ilk canım 5. Denemem doktorum privat istediğim zaman gidebilirim arıyorum gelebilir miyim diye gidiyorum sonra
Sen kaçıncı haftandasın

Yok canım 11 yaşında nisanda 12 olacak. Önceki gebeligimde birlikte cinsiyet öğrenmeye gitmiştik ve o anda bebeğin kalbinin durduğunu birlikte öğrenmiştik. Çok üzülmüştü. Tek cekincem yine hayal kırıklığı yaşaması. Ama iğne kullanmam gerekeceği için çok saklayamam sanırım
Şimdilik sadece eşim biliyor. Burada paylaşım yapınca birilerine anlatma hissini koreltmis oluyorum.

Sıkmıyorum da canim irili ufakli çıkıyor irin dolu hep hele dudak çevresi olunca çok kötü duruyor. Daha kötü olursa cildiyeye gidecegim ama dikkat cekmeye basladi çünkü
dudak bolgesi cene cene alti vs hormonlardan kaynaklanirmis diye duymustm seni rahatsiz ediyorsa tabikide gorus canim insallah gecer cozum bulursun gonlunce

Gece yatmadan önce kardeş sevgisiyle ilgili hikaye kitaplari okuyup hikayeyle ilgili sorular sorabilirsiniz. Mesela Tubitak yayinlari benim küçük kardesim ve is bankasi yayinlari findika kardes geliyor kitaplari olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…