2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
16.00 daydi canım geldim eve herşey yolunda çok şükür karından keseyi göremedi vajinal bakalım dış gebelik var mı yok mu görmemiz lazım dedi. Keseyi gördük ufacık. HCG güzel yükselmiş dedi. Çok mutlu oldum 😍 ekimm24 ekimm24 Tikabasa Tikabasa Mervenur277 Mervenur277 ve tüm tatliş anneler ❤️❤️
Maşallah canım,😍😍 sağlıkla buyüsün kuzu🤰🤰, darısı bize🤲🤲

nejlaa 86 nejlaa 86 T TASUU canım Allah razı olsun canımmm darısı sızınde görmelerınıze cok aminnn bakar mısınız bu iki değer mi bahsettiği ya bırda ben yuksek yada dusuk deger gormedım anlayamadım valla
Bence bunlar normal, sen takılma bazı doktorlar işgüzarda olabiliyor... Hem daha bundan bahsetmek için çok erken gebelik şekerine daha sonraki aylarda bakılıyor diye biliyorum, bilindik şekerin yoksa

Kızlar merhabalar öncelikle hepimiz umarım sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi👼🏼😍 hangi topik olacağını bilmiyorum ama 5.gün çift embriyo transferi olmuştum 16 aralıkta. Betam;
6.gün 42
8.gün 119
12.gün yani bugün 956 çıktı değerim.
Cuma günü kese göremeye gideceğiz inşallah🙏🏼
Tahmini doğum; 03.09.2023 gösteriyor
İlk bebeğim olacak inşallah 🙏🏼kayseride yaşıyorum

Bu arada size bişey sormak istiyorum bugün çok şiddetli bel ağrım oldu normal mi sizde de oluyor mu?
Hayirli olsun canim saglikla ilerlesin insallah 🤲🏼🥰🥰 erkenden tutunmus masallah annesine 😍😍 normal canim bel agrilari galiba bende de oluyor özellikle geceleri.. transfer sonrasi 8. -12. günlerde de cok kasiklarimda agrilar olmustu gecti ama suan iyiyim

Çok normal canım, bel, sırt, kuyruksokumunda, kalça ağrısı, inşallah ikisi de sağlıkla sana tutunur🤲🤲
İnşallah canım umarım cuma günü keseyi görebiliriz çok teşekkür ederim 🥰
Hayirli olsun canim saglikla ilerlesin insallah 🤲🏼🥰🥰 erkenden tutunmus masallah annesine 😍😍 normal canim bel agrilari galiba bende de oluyor özellikle geceleri.. transfer sonrasi 8. -12. günlerde de cok kasiklarimda agrilar olmustu gecti ama suan iyiyim
evet canım çok şükürr 3. Denememdi bu bundan öncekinden 8 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmştm bu sefer olacak inşallah inanıyorm sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah 😍😍😍♥️ aman işte ağrım oluyor neden oldu kmtü bişey mi diye soruyorm kendime ağrım olmuyor yine korkuyorum ters giden bişey mi var diye sanırım annelik bötle bişey 9 ay boyunca bu tedirginlik devam edecek🥰

16.00 daydi canım geldim eve herşey yolunda çok şükür karından keseyi göremedi vajinal bakalım dış gebelik var mı yok mu görmemiz lazım dedi. Keseyi gördük ufacık. HCG güzel yükselmiş dedi. Çok mutlu oldum 😍 ekimm24 ekimm24 Tikabasa Tikabasa Mervenur277 Mervenur277 ve tüm tatliş anneler ❤️❤️
Ayy çok sevindim cnm🤩
Kalp atışı için ne zmn çağırdı

Kızlar sanırım idrar yolu enfeksiyonu oldum bilmiyorum ama sarı akıntım var hep o progestan fitil yüzünden 🥺 ne yapmam lazımmmmmm aranızda yaşayan var mı ?
Aaaa sari akinti fitil yuzunden mi oluyor ? Bende de sari akinti var. Ama yanma kasinma vs yok. Bende fitil icerde ilk akanlari beyaz akiyorda sonra kalanlar cikarken koyulasiyor saniyordum 😁

Aaaa sari akinti fitil yuzunden mi oluyor ? Bende de sari akinti var. Ama yanma kasinma vs yok. Bende fitil icerde ilk akanlari beyaz akiyorda sonra kalanlar cikarken koyulasiyor saniyordum 😁
Bende de yanma kaşınma yook ama hafif sızlama oluyor ara ara iğne batması gibi gelip gidiyor sarı renk de olunca dedim enfeksiyon heralde

Bende de yanma kaşınma yook ama hafif sızlama oluyor ara ara iğne batması gibi gelip gidiyor sarı renk de olunca dedim enfeksiyon heralde
Gebelikte akıntı zaten normal. Iyice sapsarıya kaçmıyorsa ve kokulu degilse sorun olacagini sanmiyorum. Ben fitil kullanmaya basladiktan sonra sari gormeye basladigim icin o sekilde dusunmustum. Ama tabi nemli kaldigi icin devamli enfeksiyona yatkinlikta cogaliyordur. Doktora sormak gerek. Cuma gidecegim sorarim.

nejlaa 86 nejlaa 86 T TASUU canım Allah razı olsun canımmm darısı sızınde görmelerınıze cok aminnn bakar mısınız bu iki değer mi bahsettiği ya bırda ben yuksek yada dusuk deger gormedım anlayamadım valla
Canım maşallah güzel görünüyor. Stres yapma boşuna Hba1c tahlil sonucun var mı

Kizlar merhaba brn az önce anı eğildim sonra sırtım ve kasığım bayağı ağırdı birşey olurmu ya bu arada 5+2 yiz
Bişey olmaz canım kasların gerildiği için oluyor. Bişey olacak olsa Dr bugün keseyi görmek için karnıma o kadar çok bastırdı ki eyvah kese düşecek dedim içimden. Hâlâ ağrıyor 😔

Tatlım kafanı bulandirma herşeyin normal. Daha şeker yuklemesi yapılmadı o zaman gelince bakacağız ilk hamileligimde gebelik şekerim olduğu ortaya çıktı diyet yaptım başka bişey yapmıyorsun bebiş biraz tombiş oluyor o kadar. Senin bu normal kan şekerin. o yüzden referans değer aralığında zaten sıkıntı yok
Valla sizlerde rahatlatmasanızz ınsan kafaya takıyooo yaa 🤦🏻‍♀️Çok teşekkür ederim yani biraz dıkkat ederım ollur bıter
Bence bunlar normal, sen takılma bazı doktorlar işgüzarda olabiliyor... Hem daha bundan bahsetmek için çok erken gebelik şekerine daha sonraki aylarda bakılıyor diye biliyorum, bilindik şekerin yoksa
Yani ilk doktor kontrolu bunun yerıne bıraz da ılımlı olunsa hallolur çokta büyük bır sorun yok dense yani ne bileyim biraz daha anne adayı rahatlatılabilir yaa
Canım maşallah güzel görünüyor. Stres yapma boşuna Hba1c tahlil sonucun var mı
Yok sanırım bebegım ya sadece sağlık ocagında verdıgım kan ve ıdrar var işte o degerı bulamadım ıcrrısınde

X