2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Tatlım kafanı bulandirma herşeyin normal. Daha şeker yuklemesi yapılmadı o zaman gelince bakacağız ilk hamileligimde gebelik şekerim olduğu ortaya çıktı diyet yaptım başka bişey yapmıyorsun bebiş biraz tombiş oluyor o kadar. Senin bu normal kan şekerin. o yüzden referans değer aralığında zaten sıkıntı yok

Bende sımdı aklıma gelınce bakayım dedim yani absürt bısı görmedim anlam vermedım kafama takıldı resmen

mucizelerin en büyügü canim gözün aydinnn saglikla ilerlesin insallah kacinci haftaydi bugün canim?

mucizelerin en büyügü canim gözün aydinnn saglikla ilerlesin insallah kacinci haftaydi bugün canim?
Hemde ne mucize ya bınlerce sukur .canımm 6 dedi doktor. Önce ultrasonda baktıgında gec yerlesmemı olmus dedı Sat sordu 8 kasım dedim ama korunuyorduk dedim 24 unde kornmadık ilk dedım. ozaman 8 kasım baz almayalım dedi 16 17 alalım dedi böyle 6 haftamızda oluyorz dedi yani bu sekilde

Yaa maşallah kuzum birdaha ne zaman çağırdı

Bence her an başlayabilir. Yani ben şimdiden aseriyodim belki de psikolojik
Gercekten bende aşerdim 6 haftalık şuan deli gibi tulumba tatlısı çekti canım aklımdan çıkmadı eşim hemen giti aldı bir kilo yarısından fazla yedim kesmedi hala çayla yicem geriye kalanı

pozitifbiri canım etiketlemeyi unutmuşm

Çok normal canım, bel, sırt, kuyruksokumunda, kalça ağrısı, inşallah ikisi de sağlıkla sana tutunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…