2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım kızlar merhaba 🌸
Bugun 8+2 olduk aşılama ile gebe kaldım. Düşük tehliken yok dedi doktorum kese etrafında kese içerisinde herhangi bir kan görmedi. Ama progestan kullanıyorum sabah akşam tedbir amaçlı. Bide bazen kahverengi kremrengi kusura bakmayın akıntım oluyor ve ben bu akıntılrdan korkup doktoruma gittim bana iğne verdi.3 kez oldum iğneden her akıntı geldiğinde. Şimdi kanama alanı yoksa neden o şekilde akıntı geliyor?

Vajinal ultrason çok tercih edilen bir durum değil. Aksi bir şey olmadığı sürece doktorlar da kullanmaz. Siz neden sordunuz bir sorun mu hissettiniz ?
İnternetten baktım görülür diyor da mümkün mü merak ettim

Vajinal ultrason çok tercih edilen bir durum değil. Aksi bir şey olmadığı sürece doktorlar da kullanmaz. Siz neden sordunuz bir sorun mu hissettiniz ?
Betam çarşamba 190 cuma 450 çıktı ama doktor dış gebelik olabilir dedi .Yarın muayene ye gidicem bu defa da bebek yok kalp atışı yok der mi .muayene de görünür mü duyulur mu diye ondan sordum

Merhaba arkadaşlar😊😊😍
SAT: 24.11.2022
BAT: 21.12.2022
BDT: 31.08.2023 (üç bebe de yaz bebesi, Haziran, Temmuz, Ağustos )
KAÇINCI ÇOCUK: 3. /1 kızım, 1oğlum var, çok şükür🤲🤲
Henüz doktora gidilmedi, doktorumuz yok 🙈 inşallah iyi birini bulabiliriz, iyiden kasıt frekanslarımızın uyması 😊 birbirimizi anlayabildiğimiz biri olsun🤲
pozitifbiri pozitifbiri beni de ekler misin cano ♥️♥️♥️

Canım kızlar merhaba 🌸
Bugun 8+2 olduk aşılama ile gebe kaldım. Düşük tehliken yok dedi doktorum kese etrafında kese içerisinde herhangi bir kan görmedi. Ama progestan kullanıyorum sabah akşam tedbir amaçlı. Bide bazen kahverengi kremrengi kusura bakmayın akıntım oluyor ve ben bu akıntılrdan korkup doktoruma gittim bana iğne verdi.3 kez oldum iğneden her akıntı geldiğinde. Şimdi kanama alanı yoksa neden o şekilde akıntı geliyor?

Merhaba bende tüp bebek ile kaldım benden de geliyor ara ara o akıntı hatta en son dün gece geldi. Ultrasonda baktığında sıkıntı yok dedi doktorum. İnşallah yoktur tabi 🙏. Burdan biri bebek büyüdükçe rahim büyüyor o yüzden gelir demişti ona yoruyorum bende. Öncesinde pko var mıydı sizde de?

Merhaba arkadaşlar😊😊😍
SAT: 24.11.2022
BAT: 21.12.2022
BDT: 31.08.2023 (üç bebe de yaz bebesi, Haziran, Temmuz, Ağustos )
KAÇINCI ÇOCUK: 3. /1 kızım, 1oğlum var, çok şükür🤲🤲
Henüz doktora gidilmedi, doktorumuz yok 🙈 inşallah iyi birini bulabiliriz, iyiden kasıt frekanslarımızın uyması 😊 birbirimizi anlayabildiğimiz biri olsun🤲
pozitifbiri pozitifbiri beni de ekler misin cano ♥️♥️♥️
Bende Malatya da oturuyorum ve doktor bulamadım daha 😇

Betam çarşamba 190 cuma 450 çıktı ama doktor dış gebelik olabilir dedi .Yarın muayene ye gidicem bu defa da bebek yok kalp atışı yok der mi .muayene de görünür mü duyulur mu diye ondan sordum
Iyide beta gayet güzel yükselmiş,neden dis gebelik demiş ki🤔neye dayanarak?

kizlar bugun torch yaptirdm su 2 deger yuksek cikmis elim.ayagm.titriyo korkudan nolur anlayan var mi neden yuksek

Eklentiler

• 1672151632498765085301.jpg
    1672151632498765085301.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar bişey sorucam size
Hareketlerınıze aşırı dıkkat edıyormusunuz
Mesela eğilmek,
Evi süpürmek
Ayakkabı bağlamak vs..
Nasıl oturacagımı şaşırdım 😀
Nie böyle oldum ki
Namazı bile oturarak kılmaya başladım
Bn mi abartıyorum ki?
🤣🤣Kız daha dur, oturarak kılmaya çok var, valla ben güç bulursam kendimde evde süpürüyorum tozda alıyorum, yemekte... Bence kendini çok yormadan ve dikkatli bir şekilde herşey yapabiliriz (doktor yasaklamadığı sürece) hareketli olmak hem senin için hem bebek için daha iyi canım...hem daha yolun başındayız belli olmaz belki bebe sana hiç bir iş yaptırmayacak bence şimdiden kasma kendini🤣 ben kızımda her işimi yaptım, tüm yemeklerini yaptım, hatta doğumdan bir gün önce dip köşe temizlik yaptım.
Ama oğlumda 5 ay kusmaktan bitkin düştüğüm için sadece yatıp çok zaruri durumlarda kalktım 🙈🙈bakalım bu bebe nasıl olacak, sağlıkla gelsinler de hepsi baş göz üstüne 🤲🤲

kizlar bugun torch yaptirdm su 2 deger yuksek cikmis elim.ayagm.titriyo korkudan nolur anlayan var mi neden yuksek
LgG değeri var ya canım ilkinde o sonucun lgM olanına bakacasın. Ordaki antirubellanın yüksek çıkması önemli değil. O geçmişte geçirdiğini gösteriyor. M değerine bakacaksın

X