2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Walla cnm ne bılım
İlk hamileliğimde böyle değildim
Şimdi bısey olcak dıye korkuyorum
Daha tutunma aşamasında çok yeni
Ne bilim korkularım var
Çok erken öğrendım bide
Keske bukdr erkn öğrenmeseydım

Keseyi görmediği için dış gebelik olabilir dedi .göremez zaten erken yani anlamadım ki
Yaa bos ver bunları,bu ara doktorlar da bi acayip,sakin stres yapma,daha küçücük bu nerden görünsün beta 1500uzerine çıkınca görünmeye başlıyor...sen bebeğine inan

Herkesin hamileligi farklı canım, bazilarininki daha riskli, kimisinin kanaması oluyor, o yüzden şöyle yapma böyle yapma diyemem ama ben normal hayatima slow motion şeklinde, yavaslatilmis halde devam ediyorum. Namazi da normal kiliyorum. Bi arkadasim 4 aylik hamile. 1 aydir hamile yogasi yapiyor, doguma kadar yapacakmis. Kanamasi olan baska bir arkadasim da hep yatiyor, ev isi bile yapmiyor. Kendi durumuna göre yasam seklini belirle canım. Ama simdiden bu sekilde davranirsan 9 ay zorlanabilirsin

Eklentiler

• 20221227_175729.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 53
  • 20221227_175712.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 60
Ben biraz akışındayım.Tabiki gebelik öncesi kadar rahat davranmıyorum ama çok panik de yapmıyorum.En ufak şeyde düşeceğini düşünmüyorum çünkü.Ev süpürüyorum (eşimden fırsat bulursam ) ,makine boşaltıyorum .Sadece çamaşır sepeti vs kaldırmıyorum.

Ay. Ben de herşeyi yapoyroum çamaşır sepeti de kaldırıyorum dikkat edeyim

kizlar bugun torch yaptirdm su 2 deger yuksek cikmis elim.ayagm.titriyo korkudan nolur anlayan var mi neden yuksek
Canım korkma şu rubella ıgg yazan senin bağışıklığın olduğunu gösteriyor. Alttakini bilmiyorum ama. Benimde sonuçlarımı koyuyorum bak rubella ıgg bende de yüksek. Bir sorun yok.

Eklentiler

• 0F3D6DAB-F5E2-498A-A390-1B8D22C37704.jpeg
    100,9 KB · Görüntüleme: 62
Bende herşeyi yapıyorum bazen yorgun hissediyorum o zaman sadece uzanıyorum ama onun dışında ağır kaldırmadan veya ani hareketler yapmadan hayatıma devam ediyorum. Abarttığını düşünmüyorum demek ki içinden öyle yapmak geliyor senin içinde demek ki doğrusu bu. Bende bebeklerimizin güçlü olduğuna inanıyorum. Onu en çok etkileyecek şeyin stres olduğunu düşünüyorum o yüzden en ufak şeyde strese girmemeye çalışıyorum en en en çok dikkat ettiğin şey bu

Ben daha önce bir doğum yaptım ve evet bir yardım şart ama ilk zamanlar için.. Annem baktı bana ve toplam 21 gün kaldım orda sonra kendi evime geçtim ve 22 günlüktem itibaren oğluma ben baktım (21 yaşındaydım).. Zor mu dersen kolikli bir bebekti evet zor günler oldu ama güzel günleri de çok oldu onun herşeyi ile ilgilendim her saniye yanımdaydı. Aslında mesele kendine olan güvenin de.. karışma konusuna gelince de... Genel anlamda kimseye bişey sormadıgım için karışan olmadı bazı konu hariç.. bunun dışında ben baktım ve oğlum gayette sağlıklı bir bebekti 5. Ayında sadece anne sütüyle 10 kilo civarıydaydı. Eğer kendine güveniyorsan tek bak inan bebeğinle aranda olan bağ çok daha kuvvetli oluyor...

Hanimlar Merhaba
Bugün Doktora gittim 6. Haftalik dedi
Fakat kalp atisi daha yok haftaya cagirdi
sizler ne zaman duydunuz
Bende aynı sayılırım 5+3 te kese göründü bebek ve kalp atışını göremedik. 7 ocakta gidicez kalp atışı için. 8+1 gibi olacağım o zamanda

Canımm anneler bugün sabahtandır doktordaydım ne illet bir gribe yakalandım ben ... Ne yatıyorum ne kalkıyorum, öyle ruh gibi iki günden sonra acile gittim hiç ilac falan vermediler sadece tansiyonum düşük diye serum taktılarr( 9/6 ) bayagı düşmüş iyiki bayılmadım diyorum. Tavsiyelere cok açığım bana bir yardım edin yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…