2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hamileligimizin en önemli zamanlari kotu doneme denk geldi malesef ya herkes hasta, her yerde salgın var covid donemi bile daha rahat olabilirdi belki, evlerimize kapanmistik, maskeliydik o zamanlar. Simdi öyle bir imkan da yok normal hayata devam ediyoruz. Allah korusun bebeklerimizi. Cok gecmis olsun size

hiç korkma , o göğüs hassasiyeti de sana referans olmasın. Benim de bazen daha sakin göğüslerim, bazen de dokunulmayacak dereceye geliyor. Onun bu durumla alakası yok. Yolk sac demek, zaten ilk aşamada görünmesi gereken, bebeği besleyen , plasenta ya el verecek olan organ diyelim :) Ne güzel görünmesi gereken herşey görünmüş annesi evham yapma :)

Canım içimi rahatlattın teşekkür ederim sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza

Mesela bulantı da bir kriter değil :) 3 gebeliğim de neredeyse sıfır bulantı sürdü :) kanaman yoksa korkma... İnşallah kalp atışını da duyarsın annesi, acelemiz yok daha 9 ay çoook bekleyeceğiz değil mi

Doğru canım ilk gebelikte insan sanırım bira fazla evhamlı oluyor

Tadını çıkar, belirtisiz gebelik efsane güzel birşey :) Burda bulantı çekenlere bir sor nasıl yerlerde hayat kalitesi... Allah yardım etsin zor geçirenlere...
Canım içimi rahatlattın teşekkür ederim sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza

Sende bendensin anladığım kadarıyla bende belirti olamyınca kötü birşey oldu diye düşünüyorum

Çok geçmiş olsun canım hamilelikte bünye de zayıflıyor kendine çok dikkat et

İnşallah canım bakalım doktorum Perşembe tekrar kan ver dediiii ay kız erkenden öğrenmek hamileliği ne kadar suründürücü bir şeymiş
Offf hemde nasıl günde gecmiyor ıcerde neler oluyor onuda merak edyorım çok hele bide kimseye söyleyememek sabırszlıktan gebercem annemle konuşurken kendımı zor tutuyorumm yarın artık gıdecez bız sanırım

Çok geçmiş olsun

Normal bence hiç evham yapıp kendini strese sokma bebeği de etkileme

Evet çok normal deneyimledim geç döllenmeyle oğlum oldu her zaman haftasına göre küçük çıktı ultrasonda şuan maşallah 5 yaşında. Baştan küçük çıkıp sonradan haftasını yakalayanlar da oluyor, herşey mümkün herşey olabilir rahatlayın lütfen

Tikabasa canım hoşgeldiniz :) bilgilerinizi paylaşın listemize ekleyelim sizi de :)
Son adet tar
Beklenen doğum tar
duyulduysa kalp atışı alınma haftası
Doktorunuzun adı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…