2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Allah yardımcın olsun. Bulantı berbat. Valla ben dikkat ediyorum ama evdekiler sağolsunlar dışarda ne var ne yok eve getiriyorlar
Evet canım bilirim 5 ay bulantım oldu öncekilerde su bile içemez hale geldim. Çocuklar olunca hastalığı engellemek imkansız, sağlıklı beslenelim mümkün mertebe

Kız bide bana sor ahaha kesinlessin soyliyin derken bekle bekle çok sabırsız biriyim normalde de

38
İkinci gebelik
27.11.2022
Bdt ağustos sonu
İstanbul
Kese görülmedi
Henüz doktora gidilmedi

Merhaba bende 10 gun kadar once 6+6 da gittim. Bilerek gec gideyim zaten gec dollenme gozuksun dedim. (Adet geciktikten 5. Gununde idrarda silik gorundu ve 5+4 te hcg 730 du yani gec baslama durumu oldugunu bildigim icin gec dollenme diye yorumluyordum.) 6 + 6 da kese gorundu yolk sac gorundu ama bebis gorunmedi. Doktor gec dollenme dedi. 2 hafta sonra gel kalp atisi duyalim dedi. Bu cuma gunu 2. Haftam olmus olacak gidecegim. Belirtiler bazen mide bulantisi ve gogus dolgunlugu olarak var. Ama bunlarin olup olmamasi zaten saglikli gebelikte bir belirti degil aslinda. Sakin olalim zamanini bekleyelim kendilerini gostereceklerdir diye dusunuyorum. Pozitif ve guzel dusunelim. Ayrica genellikle yolk sac olustu ise bebiste olusmus oluyormus. Gorunmucek kadar miniktiler heralde ❤ cuma gunu ayrica haber veririm. Kalbimizi ferah tutalim.

Kız bide bana sor ahaha kesinlessin soyliyin derken bekle bekle çok sabırsız biriyim normalde de
Offf bende yaa bı doktor ıcımızı rahatlatsın dıye diyee . ilk olunca hele birde 2 yıldır basımızın etini yemişlerdi iki taraf içinde ilk torun olcakkk ayyy bakın ben cok guzel ıkı zıbın aldım süprayyzzz için atayım hemen

Kızllarr bakın biz yarın doktora gıttıkten sonra Allahın ıznıyle persembe adanaya gidip aılelere suprayzz dusunuyoruz ve böyle ıkı minnak bişi sipariş vermiştim bayıldım sizlere paylasmak ıstediimm

Eklentiler

• 82DA33C7-9199-4779-9F7E-B10353AB9D63.jpeg
    74,9 KB · Görüntüleme: 62
  • 55481035-2890-4E5B-9323-F650877B1EB5.jpeg
    144,6 KB · Görüntüleme: 58
İşte budur, kısa ve öz. Nokta

Bende zor durumdayım valla nivea sürdüm rahatladım ama kortizonluysa alternatiflere bakarım bende eczacılarda bilir belki

Maşallah benimkide üzmüyor hiç hamile değil gibiyim ağrılarımda geçti

Maşallah benimkide üzmüyor hiç hamile değil gibiyim ağrılarımda geçti
bugüne kadar neden hiç mide bulanmıyor neden hiç belirtim yok diyordum bugün içim rahatladı bizim gibi olan gebeliklere prenses gebelik deniyormuş. bizim bebişler pek bi uslu :)))

bugüne kadar neden hiç mide bulanmıyor neden hiç belirtim yok diyordum bugün içim rahatladı bizim gibi olan gebeliklere prenses gebelik deniyormuş. bizim bebişler pek bi uslu :)))
Şuan 5+6 göğüslerim sızlıyor ve büyüdü başka hiçbir şikayetim yok oğlumda 2 kere seruma gittim 1 ay hiçbişey yemedim içmedim, gündüzleri halsizlikten saat 3 te bayılır kalırdım 5 e kadar uyurdum uyku bastırırdı şimdi ayaktayım oğluma bakıyorum tam gaz iş yapıyorum.. yalnız oğluma hamileyken bu şikayetlerim sonradan mı olmuştu yoksa bu haftalarda mı hatırlayamıyorum.. valla bu şekilde devam ederse çok iyi normal hayatıma devam ediyorum bu ne lüks

Bende zor durumdayım valla nivea sürdüm rahatladım ama kortizonluysa alternatiflere bakarım bende eczacılarda bilir belki
Canım ben dermatitli yerlerime sudocrem ve bepanthol baby de sürüyorum yillardir. Travazolu az kullanmaya calistigim icin. Özellikle sudocrem kizariklik ve kasintiya o kadar iyi geliyor ki. Doktora sordugumda kullanabilirsin dedi, zaten bebekler de kullaniyor. İstersen bi dene

Aman masallah diyelim bulanti ve halsizlik gercekten cok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…