2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kizlar benim kafam çok karışık şimdi ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım daha önceden pıhtılaşma testleri falan yapmadım merkezimde istemedi sadece coraspirin verdiler eğer pıhtılaşma varsa coraspirin az gelmezmi oksapar mi kullansam

Ben bugün 5+0 oldum kese hangi haftada belli olur tedavi gördüğüm merkez 10 gün sonuna verdi haftasonuna gelio diye 2 ocağa aldım randevu erken gitsem gözükür mu kese
5+0 bugün karından gördük. Ama benim tarih biraz tahmini bir tarih. Geçen ay kanamam hiç kesilmemisti hep leke gelmeye devam etmişti. O nedenle tarihi önceki dongulerime ve yoğunlaşmasına göre 20-21 Kasım olarak kabul ediyorum. Herhangi bir sıkıntı yoksa önceden yapılmış düşük, kanama vs on gün sonra gidince kalp atışını da duyarsınız. Ben ilk gebelikte doğrudan 7 hafta gitmiştim

Rastgele kullanılacak bir şey değil canım o. Daha önce düşükler olsa gerek görülüp yapılırdı. Bende pıhtılaşma sorunu olduğu halde kalp atışını görene kadar aspirin yeterli dedi doktor

Anladım cnm Perşembe günü için randevu aldım doktorumada danışınırim uygun görürse verir artık inşallah birşey olmaz

Teyzelerimiz bizden de size kocaman bir merhaba sükürler olsunnn ben dayanamadim az önce hastaneye gittim gördük bebegi kalp arislarini da gördüm sükürler olsun allahim herkese yasatsin bu güzel duyguyu.. saglikla ilerletsin gebeliklerimizi pozitifbiri beni güncelleyebilirsin canim
Keseyi gördügüm 6+1
Kalp atisi 6+4
4 mm olmus bebisim kesemiz de 15 mm olmus
Nasil degisti 3 gün icinde allahin kudreti
Diger doktorun dedigi gibi 2 gün geride de degilmis sükürler olsun gayet uyumlu haftasiyla dedi bu doktor

Eklentiler

• 7F436BB5-8456-40CC-A5FB-984719890082.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
aaa cok sevindim canim,bak gordun bos yere evham yapmistin,bebisi uzmussun,insallah saglikli kucagina alirsin

Maşallah hayırlı olsun

Canım çok geçmiş olsun. Pazartesi yoğunluğu ancak gördüm mesajını. Bu aralar herkeste aynı sıkıntı var ya burda da. İshal kusma. Bir de senin bebisin var daha da dikkatli olmak gerekiyor ama elden de bir şey gelmiyor. Insaallah şimdi daha iyisindir

Doktora Danış cnm en doğurusuju onlar bilir bende düşük yaptım daha önce şimdi hafta da iki kere coraspin 100mg alıyorum

Maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…