2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım merhaba
Bende oluyor bu ara sıklıkla başlarda pek hissetmiyorum ama işe gidip yorulunca bir sızı giriyor. Birde havalar çok soğuk bacaklarım üşüdüğünde o sızı yine giriyor.

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için, kimsenin yazacağı yok sanırım.
İnşallah birşey yoktur sağlıkla güzel ilerler

Mide bulantısı yaşayan arkadaşlarım için bir bilgi paylaşmak istiyorum. Ben bilinçaltı metodlarına inanıyorum ve hayatımda oldukça etkisini görmüş bir insanım. Aile dizimi, theta healing gibi metodlarla çalışıyorum. Hamileliğimi bilmeden önce zaten çok ciddi bir rahatsızlık geçirdim mide bulantısı ishal kusma baş dönmesi ne ararsanız vardı bu sebeple acile 2. Gidişimde hamile olduğumu öğrendik. Öğrenince de geçmedi sonrasında sadece mide bulantısı ve kusma kaldı 3 4 gün birşey yiyemedim ne yesem çıkarttım. Sonrasında theta healing ile çalışma yaptığımda bu durumu kabullenemediğimi kabullenirsem geçeceğini hissettim. Bu sebep tabiki herkeste değişebilir bende durum buydu. Sonra bebeğimle olumlama konuşmaları yaptım içten bir kabullenişe girdim. Allahıma dua ettim. Benim mide bulantılarım bu şekilde geçti. Şuan mide bulantısı yaşayan arkadaşlarım hayatınızda hangi durumlarda ve dönemlerde mideniz bulantı sizi ne tiksindirir ve o dönemler ile şimdinin bir benzerliği veya bağlantısı var mı? Birde bu gözle bakarsanız nacizane iyi geleceğini düşünüyorum. Farkında olmak bile çok ciddi bir şifa yöntemi.

Daha 10 dk once masadan ogurerek kalktim o sekilde midem bulaniyor. Ama anlik durumum bu. Keyfimi yerine getirdi. Yarisi tuzlu yarisi tuzsuz leblebi. Tuzlu daha iyi geliyor ama karistiriyorum ben hep tuzlu olmasin diye. Tavsiye ederim.
Bir deniyim. Prilam içiyorum ama kısa süreli geçiriyor. Ben yanımda kovayla duruyorum birde leblebiyi deniyim

Öyle sitem etmeyin kendinizi üzmeyin herkes gördüğünde yazar bazen de benzer şeyleri yaşayan az oluyor o kişilerinde gözünden kaçıyor. Yok yok zaten bu sancılar normalmiş aşırı boyutta olup kasılmalar olmadığı sürece. Zaten hissiyati olarak ben annelerin yolunda gitmeyen şeyler olduğunda bunu hissettiğini ve hemen önlem almaya çalıştığını düşünüyorum. Doğal olarak ilk gebelikse biraz daha tedirginlik oluyor veya 2. 3. İse de ilk defa yaşanıyorsa yine aynı şekilde. Sızılar bulantılar veya bunların hiç olmaması şuan normal bence zaten ciddiyetli bir durum olsa eminimki size de çok farklı gelir

Benim 24 saat bulanıyor nerdeyse ne etsem faydası yok su bile içemiyorum

Benim 24 saat bulanıyor nerdeyse ne etsem faydası yok su bile içemiyorum
Allahım şifa versin. Peki mideniz hangi durumlarda bulanır? Geçmişte bu kadar yoğun mide bulantısı yaşadığınız bir durum oldu mu? Zaten ilaç kullanımları leblebiler vs deneniyor birde duygusal yönden ele alalım durumu isterseniz

Merhaba benim gecen hafta bicak saplanir gibi batma olmustu sol kasigima, bir gün olup gecmisti. Sizinki de benzer bir sey mi bilmiyorum. Doktora da sormadim gectigi icin. Normal sanirim bu tarz seyler

Merhaba benim gecen hafta bicak saplanir gibi batma olmustu sol kasigima, bir gün olup gecmisti. Sizinki de benzer bir sey mi bilmiyorum. Doktora da sormadim gectigi icin. Normal sanirim bu tarz seyler
Evet banada aynı şekilde oldu siz kaçıncı haftadasınız yarın doktora gideceğim sorarım o zaman kendisine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…