2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhabalar. Ben de Agustos annesiyim inşallah☺️ Bende bir süredir inanılmaz kaşıntı var. Vücudum kabarıyo ve gittikçe de yayılıyo gibi. Doktorum cildiye doktoruna yönlendirdi ama o da iki kere gitmeme rağmen teşhis koyamadı. Geceleri uyutmayan bir kaşıntı. Benimle aynı durumda olan var mı🥹

Merhabalar. Ben de Agustos annesiyim inşallah☺️ Bende bir süredir inanılmaz kaşıntı var. Vücudum kabarıyo ve gittikçe de yayılıyo gibi. Doktorum cildiye doktoruna yönlendirdi ama o da iki kere gitmeme rağmen teşhis koyamadı. Geceleri uyutmayan bir kaşıntı. Benimle aynı durumda olan var mı🥹
Cok geçmiş olsun canım 🍀

Canim yanlis anlama ama uyuz salgini var benim eşimde yazin oldu gecirene kadar çok cektik o da geceleri uykudan uyaniyordu vucudunun her yeri kabarmisti belirtilerine bi bak internetten uyuyorsa baska cildiye doktoruna görun evdekilere de gecerse arindirmasi çok zorlu tabii insallah degildir de gece uyutmayan diyince aklima o geldi direk

Canim kullandigin bir ilacin icindeki madde alerji yapiyor olabilir mi?

Canim yanlis anlama ama uyuz salgini var benim eşimde yazin oldu gecirene kadar çok cektik o da geceleri uykudan uyaniyordu vucudunun her yeri kabarmisti belirtilerine bi bak internetten uyuyorsa baska cildiye doktoruna görun evdekilere de gecerse arindirmasi çok zorlu tabii insallah degildir de gece uyutmayan diyince aklima o geldi direk
Biontech aşı olan bazı kişilerde öyle bir şikayet duydum. Onunla ilgili olabilir mi

Canim kullandigin bir ilacin icindeki madde alerji yapiyor olabilir mi?
Tek kullandıgım ilaç folik asitti. Onu da 3 gündür içmiyorum. Doktoruma danışarak bıraktım. Ama kaşıntım asla geçmiyor. Gece resmen aglıyorum dua okuyorum kaşınmım diye😇. 7 haftalık hamileliğim. Cok stres olmaya başladım artık.

Biontech aşı olan bazı kişilerde öyle bir şikayet duydum. Onunla ilgili olabilir mi
Valla bizde biontech olduk onla ilgisi varmi bilmiyorum da bana ne hikmetse gecmedi yeri geldi esimin esyasini giydim beraber uyuyoruz zaten ama adam aylarca kasinmaktan öldü en son abisine gecti suan abisi ugrasiyor kurtulmaya ki abisi hic bi asiyi olmadi

Merhaba arkadaslar.. cok bilinmeyenli bir yolun basindayiz hepimiz. Pozitif cikacak mi beta duzenli artacak mi? Kese görünecek mi? Kalp atımı olacak mi? Kanama var mi yok mu? Cinsiyet ne olacak? 2li tarama normal mi? 3lu tarama vs derken bir bakmisiz dogum konusuyoruz. Ben de
5+1deyim bugun beta 2700lerde geldi. Ama doktora gitmek icin agirdan alanlardanim ben de. Bir kac ay önce pozitif ciktiktan sonta testim kendimi cok kaptirmistim. Cok hayal kurmustum.5+2de kaybettim onu. Bu defa daha kaderci dusunuyorum. Saglikliysa surec bir sekilde akacaktir. Bu dusunce de kaygılarımı azaltiyor bir nebze olsun. Insallah saglikla alir herkes bebegini kucağına.

Valla uyuz olsam yani teşhisi konsa buna sevinecek durumdayım. Ama değilmiş. Sebebinin olmaması bebek için endişelendiriyor beni.

Ben bugün 5+0 oldum kese hangi haftada belli olur tedavi gördüğüm merkez 10 gün sonuna verdi haftasonuna gelio diye 2 ocağa aldım randevu erken gitsem gözükür mu kese

Ben bugün 5+0 oldum kese hangi haftada belli olur tedavi gördüğüm merkez 10 gün sonuna verdi haftasonuna gelio diye 2 ocağa aldım randevu erken gitsem gözükür mu kese
Ben 6+1hem kese gördüm hem kalbi duydum cok şükür ,dilerim sizde görürsünüz 🤗

Hamilelikte cildin kötüleşmesini kız bebek habercisi olarak yorumlayan bir kocakarı inancı vardı bildiğim kadarıyla 😂 belki de kız bebiş yoldadır 😊
Kuzenimin yüzü resmen yanmış gibi olmuştu. Hic abartmiyorum sokakta birini gorsem yuzu yanmis derdim yani o denli lekelenmeydi ama erkek bebis 😇

X