2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Olabilir aynen bir bebeğin bulantısı zorluyor bizi derken senin ki iki bebeğin bulantısı dusunebiliyorum halini suan. Besleyici seyler ye ceviz hurma meyve ye kendini her iyi hissettiğinde pekmek ic buynuz olsun ama kan yapar sanada bebeklerinede kuru siyah üzüm ye mutfaga bir tabağa koy masaya katıp gidip geldikçe at agzina ucer beser
Sağol kuzum çok teşekkür ederim canım benim

kizlar bugun normalde regl ilk gunum olmasi gerekiyodu. hamileyim ama yinede regl belirtim var anlamadm. karin agrisiyla.uyandm sinirlilik var. ayni o donemimdeki gibi belirtiler var. sizde yasadiniz mi? 2 aylik olanlar 2. regl doneminizde
Kızımda hamileliğimde her adet dönemimde sancılandım adet olmuşum gibi

mertugce35 mertugce35 canım bende 7. Haftaya girmeden hemen önce felaket bir bel ağrısı yaşadım. Adet bel ağrısı gibi değildi. Kitleniyordu resmen. 2 3 güne geçti şimdi yorulunca ağrıyor ama öğrendiğim kadarıyla geçici Bi ağrı bu . Hamilelik ilerleyince tekrar olurmuş.
Hamileliğin son haftalarında bu ağrılardan biraz daha zorlu geciyo Bebek çatala yerleşirken falan kasik agrisit vajina ağrısından doğumdan iki gunt once cenin pozisyonunda diz çöküp acıyı çekmiştim ve geçmesini bekledim kii anca doğumda 🤦😊.. son iki üç gün zorluyordu beni

Aynısını iki gün önce bende yazdım enfeksiyon var sandım ama galiba normal idrar yaparken yanma yoktu sonrada ağrım olduydu iki sefer filan oramda ce kasığımda
Bir iki kere bendede oldu idrariniz geldimi çok tutmayın. Birkere cok sıkışmıştım
tuttum birden yapınca saplaniecasina ağrı olmuştu. Her yerde giremiyorum wc ye maalesef 😔

Bir iki kere bendede oldu idrariniz geldimi çok tutmayın. Birkere cok sıkışmıştım
tuttum birden yapınca saplaniecasina ağrı olmuştu. Her yerde giremiyorum wc ye maalesef 😔
Doğru diyorsun canım belkide ondan oluyor bende de idrar tutma huyu var maalesef biliyorum iyi değil oda ağrı yapıyor bencede haklısın bak bu aklıma gelmemişti teşekkür ederim ❤️

Çok kötü bir ağrı 😟 enfeksiyon olunca bebeğe zararı oluyormu
Bende de perşembe akşam olduydu canım hatta buraya yazdıydım sonra biri enfeksiyon olmuş ama doktor ilk üç ay birşey yapamayız ilaç veremem bunun için demiş 3ay sonra verebilirim demiş bende korkduydum ama san geçti geri bak bir arkadaş idar tutunca olabilir dedi haklı bence bi dikkat et geçmezse doktorunu bi ara hatta istersen bugün ara bi sor için rahat etsin banada haber ver lütfen. İdrar yaparken yanöa var mı

Bende de perşembe akşam olduydu canım hatta buraya yazdıydım sonra biri enfeksiyon olmuş ama doktor ilk üç ay birşey yapamayız ilaç veremem bunun için demiş 3ay sonra verebilirim demiş bende korkduydum ama san geçti geri bak bir arkadaş idar tutunca olabilir dedi haklı bence bi dikkat et geçmezse doktorunu bi ara hatta istersen bugün ara bi sor için rahat etsin banada haber ver lütfen. İdrar yaparken yanöa var mı
Tamam kuzum olur çok korkuyorum ilk bebeğimi kaybettigimde bana patolojide enfeksiyondan öldü dediler sadece sebeb bunu dedi

Tamam kuzum olur çok korkuyorum ilk bebeğimi kaybettigimde bana patolojide enfeksiyondan öldü dediler sadece sebeb bunu dedi
Canım o zaman doktorunu ara söyle idrar tahlili ver için rahat etsin banada haber et canım yanma yoksa korkma ama bence enfeksiyon olan arkadaş belirtilerim aynı değil demişti ama sen yinede yaptır derim ara doktorunu

Canım o zaman doktorunu ara söyle idrar tahlili ver için rahat etsin banada haber et canım yanma yoksa korkma ama bence enfeksiyon olan arkadaş belirtilerim aynı değil demişti ama sen yinede yaptır derim ara doktorunu
Kuzum ben artık devlet hastabesine devam edeceğim tatlım vs 1bucuk tutuyor dedi baya yüksek

Ay evet baya yükselmiş fiyatlar okudum maalesef. O zaman devlete doktoruna bi git derim canım için rahat etsin en azından bide ikiz hamilesin bi görün
Tahliler ayrı 1 buçuk dedi bütçeyi baya aşıyor bizim malesef devlet Hastanesi'ne gidicegim randevu alıp inşallah güzel haberler alirim Perşembe günü ikisininde kalp atışlarını duyduk uyumlu dedi haftasıyla

X