2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar merhaba birşey soracağım size
Gebeliğin bu dönemlerinde ilişkiye girmek sizce doğru mu riski var mı ?
Henüz doktora gitmediğim için soramadım doktora size danışayım dedim

Canım şöyleki riskli gebelikse 3 ay yasaklıyorlar değilse bazıları serbest diyor bazıları dikkatli olunmalı diyor doktor görüşleri de farkli yani

Doğru diyorsun canım belkide ondan oluyor bende de idrar tutma huyu var maalesef biliyorum iyi değil oda ağrı yapıyor bencede haklısın bak bu aklıma gelmemişti teşekkür ederim ❤️
Evdeyken sıkıntı yokta çarşıda sıkıntı oluyor bana 😊 birde gebelikten zaten sıvı tüketsen de tüketmesende geliyor malûm 😊🤦

Canlar ben de siz yazamadım, msjlari da okuyamadım çok birikmiş ama en kısa zamanda dönüş yapacam size. Bebiş 1.5 cm olmuş benim elhamdülillah kalbimizi de duyduk, herşey yolunda hamdolsun 🥰 7+4 te gittim 7+6 çıktı bebiş öyle işte bakalım şimdilik böyle. Bir ay sonra görüşelim dedi. Progestani da bitince bırak dedi 🤩

Eklentiler

• IMG_20221224_115445.jpg
    IMG_20221224_115445.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20221224_115456.jpg
    IMG_20221224_115456.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 67
Ben geçen kaçak bir kere girdim, normalde doktor şu an yok demişti ama çok naziktik 😂 yapmasam adam da ben de catlardık 😂😂😂
Canım şöyleki riskli gebelikse 3 ay yasaklıyorlar değilse bazıları serbest diyor bazıları dikkatli olunmalı diyor doktor görüşleri de farkli yani

Ben geçen kaçak bir kere girdim, normalde doktor şu an yok demişti ama çok naziktik 😂 yapmasam adam da ben de catlardık 😂😂😂
Ben çok korkuyorum yapmaya 🤣 kızlar bu arada eşim covid gibiydi hastaydi biraz iki gündür eve almıyorum bana bulaşmasın diye iyileşsin belki biz de bi kaçamak yaparız 🤣

İlk gebeliği olmayanların önceki gebeliklerinde 6. Veya 7. Haftada çekilmiş kese bebek ultrason görüntülerini atıp ve bebeklerin cinsiyetini yazabilir mi? Bir şey deniyorum çok merak ettim affınıza sığınıyorum valla böyle bir şeyle meşgul ediyorum. Şu ramzi teorisine bakıyorum tutuyo gibi herkeste 🤭 ama ultrasonda 6. Veya 7.hafta olmalı karından veya vajinal olduğunu yazar mısınızz kızlar 🙈

İyi akşamlar hiç sormayın 2017 ekim annelerindeydim tövbe ettim çocuğa zor büyüttüm ama kendime yenildim😅hayırlı olsun 🤰
Ben de 2020 Şubat annelerindeydim. Daha fazla ara vermeden kızıma bir kardeş daha olmalı dedim zorlu günleri çok aklıma getirmemeye çalışıyorum 😄 inşallah sağlıklı hayırlı ve daha kolay bir bebek olur diye dua ediyorum 🥹 size de hayırlı olsun bu arada ☺️

Merhaba 👋@pozitifbiri galiba artik bende ağustos annelere katılabilirim,sonuçlardan emin olmak istedim,eklersen sevinirim🤗 öncelikle hepimize hayırlı olsun sağlıklı kucağımıza alalim bebislerimizi🤲🏻😇👼👼
Yas 37
Ilk cocuk
Sat 31ekim(transfer 19kasim)
6+1 kese ve kalp atışı duydum
Tahmini doğum tarihi 7.08.2023
Kocaeli
Dr.Ahmet Coşkan
Transfer doktorum Bülent Tıraş

Benim gittigim doktor 8 hafta dolana kadar yasak dedi. Baska doktorlar ilk uc ay diyor, hic yasaklamayan da var. Bu konuda net bir sey yok galiba🙄 ayrica her hamilenin riskine göre de değişiyor

Bana doktorum tibben bir sorun yok dedi gonulsuz sekilde. Sizce diye sordum bende. Eger sonrasinda birsey olursa kadinlar kendilerine bole yaptik bole oldu diye bir psikolojik yuk yukluyor dedi. Bizde yapmama karari aldik 3 ay olana kadar en azindan 😁

X