2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Anladım canım bence seninkiler de ikiz 😌😌🤭🤭🥰🥰 ben net bi şekilde görüyorum. Bunca yıllık ultrason tecrübelerime dayanarak yanılcağımı sanmıyorum ya 🤭😍 hayırlısı tabi ki sağlıklı olsunlar da inşallah 🤲🏼
İnşallah kuzum ilkde 4 haftalıkken özel doktora gittim tek dedi oda 5+5 tek dedi doktorun asistani vardı tek görüyorum dedi bende sasirdim

Ya şöyle biz 6 aylık evliyiz, evimize hayırlı olsuna geliyorlar bende geri çeviremedim açıkcası
Nazikliğinizi anlıyorum tabii, ama böyle bi durumda iptal etmeniz daha doğru olur gibi geldi 💐 umarım önemli birşey yoktur,bebiş iyidir ❤️🙏🏼

Canım çok yüksekti baya zaten ben ikizden suphelendim 4 haftalık en baktın tek kese dediler 5+5 baktılar geçen hafta tek dedi sordum kese 2 tanemi diye bana tek göründü dedi asistan
Benim anlamadığım neden asistanı bakıyor.Asistanına gitmek isteseniz zaten asistanıyla anlaşırdınız.Gebelik takibinizi yapan doktora mı gittiniz yoksa herhangi bi hastaneye mi ? Bencede iki kese var 🥰💐

Benim anlamadığım neden asistanı bakıyor.Asistanına gitmek isteseniz zaten asistanıyla anlaşırdınız.Gebelik takibinizi yapan doktora mı gittiniz yoksa herhangi bi hastaneye mi ? Bencede iki kese var 🥰💐
Kuzum takibi o hastanede yaptiriyorum nedense doktorlari yok asistanları var ne saçma

Nasıl yani canım anlamadim
Benim gebelik başlangıcında kese üzerinde kanama alanım vardı, uktrasonu hareket ettirirken ben hatta kese gibi görmüştüm sonra sağa sola oynayınca kanama oldugunu anlamıştım ki zaten benim doktor açıklamıştı Bak burda keseden büyük bir kanama alanı var, rahim hem adet olmaya hem de gebeliğe hazırlandığı için ilk aylarda kanama alanı normal demişti progestan kullanmanı istemişti
Belki senin de kanama alanın vardır, genelde 12 hafta gibi kendi kendine geçebilirmiş hiç dışa vuran kanaman falan oldu mu bende dışa vurmadı ama içte böyle kanama alanı var

Benim gebelik başlangıcında kese üzerinde kanama alanım vardı, uktrasonu hareket ettirirken ben hatta kese gibi görmüştüm sonra sağa sola oynayınca kanama oldugunu anlamıştım ki zaten benim doktor açıklamıştı Bak burda keseden büyük bir kanama alanı var, rahim hem adet olmaya hem de gebeliğe hazırlandığı için ilk aylarda kanama alanı normal demişti progestan kullanmanı istemişti
Belki senin de kanama alanın vardır, genelde 12 hafta gibi kendi kendine geçebilirmiş hiç dışa vuran kanaman falan oldu mu bende dışa vurmadı ama içte böyle kanama alanı var
Kuzum kanama alanı var gibi birşey demedi bana hiç

Kuzum kanama alanı var gibi birşey demedi bana hiç
Bende bilmiyorum ki olabilir anlamında söyledim, ama şöyle birşey var geçen ben devlet hastanesine de takibim olsun diye gitmiştim, doktor ultrasonda bakıyor bana birşey deniyor ben doktora dedim ki geçen gelişimde daha bebek oluşmamıştı oluşmaya başlamış mı tabi canım oluşmuş kalp atışını da aldım dedi bana birşey söylemedi, aynı doktora kanama alanım vardı o duruyor mu dedim kanama alanımı deyip aleti evirdi çevirdi sonra sekreterine kese bilmem neresinde bilmem kaça bilmem kaç hematom alanı gözlenmiştir diye yazdırdı
Demem o ki özele gitmiyorsanız belki de açıklama yapmamışta olabilirler

Sürekli aynı doktoru bulamıyorsunuz her zaman değişiyor kendilerinde yok
Bence doktor konusunu bi daha gözden geçirin.Hamilelik sürecinde en büyük yardımcımız ,desteğimiz doktorlarımız oluyor .ikiz de olsa kanama alanı da olsa ikisini de bilmeye hakkınız var.umarım ikizdir güzel haberlerinizi alırız ❤️💐🥰

X