2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Evet canım farkındayım duyamayalirim.. ama beklemesi çok zor oluyor meraktan evhamdan insan duramıyor ama önemli olan sağlıklı olsun da fark etmez ne zaman duyduğumuz 🤗🤗 çok güzel süpriz yapmış minik size 😍😍
İnsallah senin de güzel haberini bekliyorum dua ediyorum duyulsun hemen, annecigini merakta birakmasin🙏🏻🙏🏻

Kızlar göğüslerde kaşıntı büyüdükleri için oluyor bence nemlendirmeniz gerekiyor çatlak kremi de kullanmak lazım erken aslında ama almamız lazım çünkü çatlağın geri dönüşü yok, şimdi belli olmuyor emzirme bitince göğüsler eski küçük formuna dönünce belli oluyor çatlaklar, nemlendirmek sizi rahatlatır yani yazmak istedim🌸

Kızlar göğüslerde kaşıntı büyüdükleri için oluyor bence nemlendirmeniz gerekiyor çatlak kremi de kullanmak lazım erken aslında ama almamız lazım çünkü çatlağın geri dönüşü yok, şimdi belli olmuyor emzirme bitince göğüsler eski küçük formuna dönünce belli oluyor çatlaklar, nemlendirmek sizi rahatlatır yani yazmak istedim🌸
Teşekkür ederim canım bilgin için

Teşekkür ederim canım bilgin için
Rica ederim canım. Mide bulantının başlamasına üzüldüm. Eski günlerim geldi aklıma. Oğlumda çok bulantım olmuştu , yine olacak diye kurbanlık koyun gibi bekliyorum.:/ allahım inşallah bu Farklı olur🤲12. Haftada bıçak kesiği gibi birden kesilmişti bi sabah kalktım ve çok iyi hissediyordum

Kızlar bugün doktora gittim, keseyi gördük çok şükür 😌 5+4 üm bugün. 7 ocakta kalp atışı için gideceğiz nasipse 😌 hello mom uygulaması yoktu, ilk sorduğum soru bu oldu ama maalesef😅
Keşke tüm doktorlar yapsa .Neyse eşiniz video çeker ben o görevi eşime verecektim olmasaydı uygulama 😀 sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun 💐❤️

Kızlar moralim çok bozuk😢 küloduma 2 damla kan gelmiş😢 ama bordo renk😢 kahverengi değil çok korkuyorum, üst üste 2 günde birsürü misafir gelecek napcam ben😢
Canım kanı bilemiyorum inşallah kötü bişey değildir, devamı geliyor mu takip et canım ona göre hemen doktora söylemelisin. Misafirleri de kafana taktığına değmez, iptal et gitsin

Rica ederim canım. Mide bulantının başlamasına üzüldüm. Eski günlerim geldi aklıma. Oğlumda çok bulantım olmuştu , yine olacak diye kurbanlık koyun gibi bekliyorum.:/ allahım inşallah bu Farklı olur🤲12. Haftada bıçak kesiği gibi birden kesilmişti bi sabah kalktım ve çok iyi hissediyordum
Kıyamam sana kuzum inşallah olmaz

Kızlar birşey soracam Burdaki 2 kesemi

Eklentiler

• IMG_20221220_223720.jpg
    IMG_20221220_223720.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 96
Kızlar moralim çok bozuk😢 küloduma 2 damla kan gelmiş😢 ama bordo renk😢 kahverengi değil çok korkuyorum, üst üste 2 günde birsürü misafir gelecek napcam ben😢
Bi sebeple misafirleri iptal edin bence. Ister istemez bir kosusturma oluyor cunku. Moralinizi bozmayin guzel dusunun ❤

Kotu dusunmemeye calisin ama mutlaka yatın dinlenin cok hareket etmeyin. Misafirleri iptal etmezseniz iciniz icinizi yiyecek mümkünse iptal edin bence. Allah tekrarini göstermesin🙏🏻

Devamı gelmezse sorun olmaz diye düşünüyorum ama böyle hassas bir dönemde neden bu kadar çok misafir kabul ediyorsunuz bence iptal edin.Dinlenin bolca.Doktorunuzla da iletişime geçin bence.Umarım önemli bişey yoktur.

Devamı gelmezse sorun olmaz diye düşünüyorum ama böyle hassas bir dönemde neden bu kadar çok misafir kabul ediyorsunuz bence iptal edin.Dinlenin bolca.Doktorunuzla da iletişime geçin bence.Umarım önemli bişey yoktur.
Ya şöyle biz 6 aylık evliyiz, evimize hayırlı olsuna geliyorlar bende geri çeviremedim açıkcası

X